Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Z klasą się trzeba urodzić
Nieuczciwa ocena
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2025, 06:43
Dostałam to na szczycie losowych
Odpisz
20 lipca 2018, 23:01
Mój pies ogląda fajerwerki przez okna a w czasie burzy śpi
Odpisz
2 lutego 2018, 16:46
Co taki miały miałby zrobić na wojnie? zawleczkę wyjąć??
Odpisz
13 listopada 2017, 21:57
i jeszcze rzyga w samochodzie
Odpisz
31 grudnia 2016, 21:37
Bo psa trzeba przyzwyczajać od małego, rasa też ma znaczenie. Taki szczur jak ten po prawej to nie pies. Pies zaczyna się od kolana w górę xD
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:14
@Monster_: tylko jeden mały problem ten "szczur" został stworzony ( lub pierwotnie wychowany nie wiem jak dokładnie to nazwać) do łapania szczurów, myszy i innych szkodników w kuźniach i innych miejscach. A dopiero potem robił za tzw "pieska kanapowego" gdy klasie wyższej spodobał się jako piesek domowy.
I na następny raz poczytaj o rasach psów bo niektóre małe psy był bardziej przydatne niż te większe.
Odpisz
3 stycznia 2017, 20:56
@mikmik: No, spoko xD pies co robi za kota w kuźni :D
Odpisz
3 stycznia 2017, 23:17
@Monster_: Yorkshire terriery powstały w połowie XIX wieku. Ich zadaniem było tępienie myszy i szczurów w domach biednych rzemieślników i robotników. źródło wikipedia
Wiesz łatwiej ogarnąć takiego Yorka niż kota(sam posiadam Yorka i jest to naprawdę miły pies choć lubi czasami przynieść kreta z ogrodu).
Odpisz
4 stycznia 2017, 06:28
@mikmik: No, czyli hak mówiłem, mutanto-pies robił za kota...
Odpisz
8 stycznia 2017, 14:36
@Monster_: Ja także mam yorka i jest naprawdę fajnym psem.
Odpisz
9 stycznia 2017, 16:06
@Monster_: No faktycznie, od kolana w górę.
Cesarze chin trzymali pekińczyki w rękawach jako ostatnią linie obrony. Te małe gówna potrafią atakować wszystko co popadnie.
Odpisz
9 stycznia 2017, 16:10
@DanateDMC: może i są narwane, ale małe i raczej płochliwe :D
Odpisz
9 stycznia 2017, 16:51
@Monster_: No nie do końca, jak go dobrze wychowasz to może nawet zabić.
Odpisz
9 stycznia 2017, 16:57
@DanateDMC: właśnie, jak wytresujesz, a taki piesek "kanapowy" to to jest żart...
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:02
@Monster_: 90% psów musisz wytresować.
Zresztą ja nie mam problemu z tym że pies jest kanapowy. Czemu miałbym mieć? Nie muszę chodzić na polowania więc co mi to zmienia?
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:07
@DanateDMC: w sumie... ale jego wygląd mnie nie przekonuje... koniec dyskusji!
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2017, 16:24
A w WW1 było chyba tak że psy szkolono do niszczenia czołgów, ta?
Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Odpisz
6 stycznia 2017, 15:54
Przypinano do nich bomby i wysyłano w stronę czołgów. Ale to się nie powiodło ponieważ psy często wracały.
Odpisz
8 stycznia 2017, 12:00
@KapitanKokosel: kk
Odpisz
4 stycznia 2017, 07:34
Mój się nie boi : |
Odpisz
3 stycznia 2017, 21:33
Odpisz
3 stycznia 2017, 20:15
zaje**łeś ch*ju
Odpisz
3 stycznia 2017, 20:00
a ja mam kota który ma wszystko głęboko gdzieś
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:31
ta mój ma flashbacki z Wietnamu...
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:44
Mój zagryzł jeża i nic sobie nie zrobił...KU*WA JAK?
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:22
A wiesz że tamte psy od małego były przyzwyczajane do huków i wybuchów? To nie było tak że podczas wojny weźmiesz sobie pierwszego lepszego psa i będzie ci służył w armii.
Odpisz
31 grudnia 2016, 22:57
Mój pies jest w ch*j odważny. Fajerwerki ma w dupie, próbuje walczyć z pitbullami które są postrachem osiedla I SIĘ JEGO BOJĄ, i ogólnie jest rozpieszczony. Kiedyś się bał odkurzacza, ale teraz jak się odkurza, trzeba go trzymać, bo skubaniec raz pogryzł rurę podczas odkurzania. Jedynie czego się PANICZNIE boji to woda.
Odpisz
3 stycznia 2017, 12:04
jakby ktos ci w duper fajerwerki wsadzil to tez bys z bolu okurzacz zjadl
Odpisz
3 stycznia 2017, 12:35
@Miguelp: What? ;-;
Odpisz
3 stycznia 2017, 12:37
napisales ze ma fajerwerki w dupie
Odpisz
3 stycznia 2017, 13:24
@Miguelp: ;-;
Odpisz
3 stycznia 2017, 15:19
*boi
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2017, 14:59
mój się nie boi
Odpisz