Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Co za przypadek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2018, 15:58
ale... ja mam osiemnaście i nadal pije picolo ;-; szampan mi po prostu nie smakuje
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2016, 21:17
Pij, nie marudź. Ze znajomymi można wypić alkohol poniżej 18 roku życia ale nie z rodzicami ;-; trochę nie wypada
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2017, 14:50
@TypowyPolak: Z tym, że chociaż ten symboliczny szampan byłby już na miejscu zamiast picolo. Osobiście nienawidzę czegoś takiego. Dwa lata temu, gdy byłem u kuzynki na urodzinach podano mi picolo. Masa jej znajomych od, których od razu słychać było komentarze: "ale wstyd", "Boże co za dzieciak, ile on ma lat?" i tp. Od tamtej pory powiedziałem, że jak ma tak to wyglądać (traktować mnie jak 8 letnie dziecko w przypadku szampana) to wolę już w ogóle nie wznosić toastu. Ten symboliczny szampan nikomu nie zaszkodzi, nie upijesz się nim, a to i tak tylko jeden kieliszek, a oszczędzisz sobie wstydu w razie czego...
Odpisz
3 stycznia 2017, 14:58
@Szymon123PL: na bezuzytecznej pisało, że jak pijesz alkohol gazowany to łatwiej się upić
Odpisz
3 stycznia 2017, 15:21
@Pegi20: Nie wiem jak słabą głowę trzeba mieć by w wieku 17 lat upić się jednym kieliszkiem szampana.
Odpisz
3 stycznia 2017, 15:22
Mój kumpel (15 lat) wypił kieliszek szampana, porzygał się i poszedł spać.
Odpisz
3 stycznia 2017, 15:26
@TypowyPolak: Po jednym kieliszku szampana? Powodzenia jak kumple zaproszą go na piwo. :v
Odpisz
3 stycznia 2017, 15:27
Pewnie jak powącha to już będzie miał dosyć
Odpisz
3 stycznia 2017, 15:28
@TypowyPolak: Zemdleje od razu.
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:19
@TypowyPolak: przed osiemnastką ja uważam tak:
jeżeli pijesz z kumplami, ale z rodzicami nie- to nie ma wstydu
jeżeli pijesz z rodzicami, a z kolegami nie to NIE POWINNO być wstydu, jednak uważam to za mądrzejsze, gdyż rodzice mogą cię stopniowo przyzwyczajać do alkocholu, a z kolegami to nie oszukujmy się- pierwszy raz zawsze jest dla szpanu.
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:53
@Szymon123PL: ja mam dwanaście lat i mi dwa kieliszki (te duże) dali wypić i nie, nie jestem z patoli
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2017, 20:34
@ponczeq: Szampan to nie patola. Moja mama po prostu była zbyt rygorystyczna pod tym względem...
Odpisz
3 stycznia 2017, 16:39
>ty lvl 13
>idziesz po Piccolo
>...dostajesz szampana
Rodzice wiedzą co dobre XDDDD
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:33
Jak na weselu u mojego brata ._.
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:19
uuuu
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:10
gdy masz 16 lat i rodzice wyciągają szampana
ale ty wolisz piccolo
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2016, 21:49
Ja musze tańczyć z mamą
Odpisz
31 grudnia 2016, 22:20
@Jasnowidz: przegryw
Odpisz
3 stycznia 2017, 16:40
@creeper_girl: fajny avatar lmao
Odpisz
3 stycznia 2017, 16:11
Mi i znajomym pozwolili pić szampana, ale poprosiłem by kupili nam piccolo bo po prostu nie lubię szampana :|
Odpisz
3 stycznia 2017, 15:00
wiesz ile przez ten rok się zmienia w organizmie człowieka dzięki temu, że ci teraz nie dali uchronili cię od śmierci /s
Odpisz
3 stycznia 2017, 15:54
@Pegi20: Co ty bierzesz dziewczynko?
Odpisz
3 stycznia 2017, 14:34
Mam prawie 20 i dalej żłopie Piccolo.
Odpisz
31 grudnia 2016, 23:00
może lubią?
Odpisz
31 grudnia 2016, 21:28
Masz coś do Piccolo?
Odpisz
31 grudnia 2016, 21:31
@lorax12: picollo ma najwięcej alkoholu... jest nie legalny w 5 krajach...
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2016, 21:31
No przecież
Odpisz
31 grudnia 2016, 21:49
@lorax12: Nic do niego nie mam, ma fajne fuzje
Odpisz
31 grudnia 2016, 21:50
@jacek1s: true
Odpisz
31 grudnia 2016, 21:40
Na ch*j wyciągają flet?
Odpisz
31 grudnia 2016, 21:45
@Andrzej_Duda: Andzej otwieraj ten Pałac!
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2016, 21:46
@Lordu: *Otwiera pałac.*Wybiegają z niego policjanci SWAT i łapią wszystkich i parasolują ich.
Odpisz
31 grudnia 2016, 21:49
@Andrzej_Duda: Ała! Czyli cały sylwester to była tylko sztuczka do złapania śmieszków? D:
Odpisz
31 grudnia 2016, 21:50
@lulul:
Odpisz