Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2017, 15:56
Dlaczego 2018 jest taki ponury???
Odpisz
7 stycznia 2017, 15:57
@Kangaroo: Bo wszyscy zginiemy :|
Odpisz
7 stycznia 2017, 16:32
@megabolt22: Ja bym chciała myśleć pozytywniej
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:26
@Kangaroo: Jaki tam ponury, są kryształy. A to oznacza chyba coś dobrego, nie?
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:16
Radioaktywne kryształy śmierci
Odpisz
8 stycznia 2017, 11:28
Z tego co tam widze to masz racje. Hmm... Może w 2018 będzie więcej bogatych czy coś
Odpisz
8 stycznia 2017, 13:11
Prawdopodobnie wszyscy będziemy mieszkać pod ziemią z powodu skażenia wywołanego przez III wojnę światową.
Odpisz
9 stycznia 2017, 13:07
@Slenderowiec2012: To możliwe, bardzo możliwe. Tak możliwe że jakby to miało się naprawde stać. TAK BEEEDZIE!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:21
@Kangaroo: juz czekam
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:48
U mnie nie ma tych kryształów śmierci, ale to chyba błąd systemu
Odpisz
4 kwietnia 2018, 17:56
@Kangaroo: wy dalej na 2017? pfff nuby
Odpisz
22 maja 2019, 09:27
@Kangaroo: nie powiem nic o 2019...
( wiem że stary komentarz )
Odpisz
22 maja 2019, 13:45
@Kisluu: nie ma problemu, sam często odkopuję
Odpisz
8 lipca 2020, 17:47
@Kisluu: Jeszcze nie wiedzieli co będzie w 2020...
Odpisz
8 października 2022, 16:30
@Kangaroo: Chyba już wiesz dlaczego
Odpisz
Edytowano - 8 października 2022, 16:33
@qAzert: Ajaj, nie wiedzieli co w 2022 ;_;
Odpisz
9 marca 2022, 00:06
ojojoj
Odpisz
3 września 2020, 22:14
My mamy rok z bossem
Odpisz
19 stycznia 2020, 13:13
I myk lv 2020
Odpisz
28 września 2019, 21:05
Ja jestem na lewelu 2019
Odpisz
26 sierpnia 2018, 12:38
Ja testem w trakcie 2018 lvl'u. Jest jeszcze gorszy niż poprzednie. Z kampanii "życie" odpadli niedawno Kora, Big Nigga, Pieseł i Robbie Rooten. A to dopiero 2/3 poziomu
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:34
Gdyby był przycisk "Exit game" to bym go wybrał.
Odpisz
10 stycznia 2017, 15:56
Jest. Nazywa się ,,rzeka''
Odpisz
8 stycznia 2017, 09:16
Co to za gra?
Odpisz
10 stycznia 2017, 15:55
@KalkoPl: Życie.
Odpisz
7 stycznia 2017, 15:37
Rok 2016 i jakaś gwiazdka? To ma coś związanego ze śmierciami popularnych osób, czy co?
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:29
chyba chodzi oto że ta gwiazdka oznacza zakończenie pozipmu
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:40
@marek20004: a jo, w sumie możliwe..
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:10
czy tylko ja próbowałam kliknąć przycisk "start level" ?
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:41
@TakZwana: nie tylko ty
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:45
@wera000xx: ja tysz
Odpisz
7 stycznia 2017, 16:18
@TakZwana: Nie zrobiłem tego, ale po prostu wiedziałem, że ktoś to napisze. Czemu przy każdym tego typu gifie są takie problemy?
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2017, 17:17
@TakZwana: 16 osób uważa, że tylko ty próbowałaś kliknąć ten przycisk.
Odpisz
7 stycznia 2017, 17:28
@baarts: *17
Odpisz
7 stycznia 2017, 20:04
@wera000xx: 24*
Odpisz
7 stycznia 2017, 16:15
alt+F4 🙂
Odpisz
7 stycznia 2017, 15:29
Hej... Czy w zeszłym roku nie było podobnego obrazka? Teraz jestem ciekawa czy to jakaś seria
Odpisz
7 stycznia 2017, 15:27
Nie można skipnąć?2018 wygląda dużo lepiej
Odpisz
4 stycznia 2017, 00:27
Co to za gra?
Odpisz
7 stycznia 2017, 15:01
@Wilqu11: tonie gra
Odpisz
7 stycznia 2017, 15:04
@LubieTostyPL: To lepiej ją wyłów XD
Odpisz
7 stycznia 2017, 15:07
@Wilqu11: Życie. Nie polecam. Za trudna do przejścia.
Odpisz
7 stycznia 2017, 15:14
@BAZER:
Odpisz
7 stycznia 2017, 15:33
@ChickenEatsRainbows: Grafika cudowna, ale fabuła do dupy. Ps.grafika potrafi być ch*jowa jak Ci wylosuje ślepą postać
Odpisz
7 stycznia 2017, 16:08
@Lacoste: Albo upośledzoną. Wtedy czasami laguje.
Odpisz
7 stycznia 2017, 16:32
@ChickenEatsRainbows: I system rozmów między postaciami jest bardzo ubogi I pełen lagów
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:55
Tak bardzo gi... A nie... Czekaj
Odpisz