Francuski żołnierz w bandanie z Call of Duty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2017, 20:46
R.I.P Ghost :( [*] [*]
Odpisz
27 września 2014, 10:57
Nie, to nie jest fajne. Załóżmy, że wjedzie do jakiejś wioski, będzie strzelanina i dzieciaki zauważą jego bandanę, na której będzie czaszka. Pewnie by miały traume.
Odpisz
29 września 2013, 11:05
Ghost,you are back!
Odpisz
4 lipca 2013, 21:52
Stary dobry Ghost.
Odpisz
1 lutego 2013, 22:38
na ostatnim zdjeciu jaka bron ? :P
Odpisz
2 lutego 2013, 20:50
@Michalak: Wyglada mi na H&K 416,ale w 100% nie jestem pewien...W grze zawsze bronie sa lekko inne.
Odpisz
2 lutego 2013, 21:27
@SidNorth: a dzieki C:
Odpisz
11 lutego 2013, 16:07
@Michalak: To ja się tak wetnę, że jak grałem CoD MW 2, (z tej gry jest ten gościu) to właśnie mi ta broń wygląda na M4A1.
Odpisz
28 lipca 2014, 12:42
@amekninja555: M4A1 to to nie jest na pewno, bo ono ma oddzieloną lufę od reszty.Mi to wygląda na H&K 416.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 13:51
@ArekTIGER: W CoD nigdy nie pojawiło się H&K 416.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 16:50
@amekninja555: A M416 ?
Odpisz
5 sierpnia 2014, 17:39
@ArekTIGER: Też nie. A tak swoją drogą M4 w MW2 miało właśnie takie kolorki (widziałem na screen'ie na wiki).
Odpisz
6 sierpnia 2014, 03:48
@amekninja555: To, że jest to M4 już wykluczyliśmy, bo M4 ma oddzieloną lufę od reszty i M4 ma celownik przeziernikowy w chwycie transportowym.
Odpisz
6 sierpnia 2014, 12:27
@ArekTIGER: W MW2 i MW3 M4 nie miało takiego uchwytu (sprawdziłem na wiki).
Odpisz
7 sierpnia 2014, 15:09
@amekninja555: Ale wtedy by musiało ono mieć jakiś kolimator/lunetę, albo nic, a na tym zdjęciu ta broń ma przyrządy celownicze.
Odpisz
7 sierpnia 2014, 15:30
@ArekTIGER: Ma zwykłe mechaniczne przyrządy celownicze, tak jest w CoD, sprawdź sobie na polskim wiki Call of Duty. ;-;
Odpisz
7 sierpnia 2014, 23:46
@amekninja555: Może tak jest w CoD, ale w rzeczywistości jest inaczej.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 13:10
@ArekTIGER: Wiem, ale my rozmawiamy o screenshocie z CoD MW2, tam M4 nie ma uchwytu. więc to jest M4. ;-;
Odpisz
8 sierpnia 2014, 14:28
@amekninja555: Ok, uznajmy to po prostu za błąd twórców gry.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 15:43
@ArekTIGER: Albo raczej ich wymysł. C:
Odpisz
31 stycznia 2013, 16:03
Hmmm,widze ze ma FAMASA,mogliby zamienic te karabinki na Steyry AUG...Obydwa w systemie bullpup,ale Steyr o niebo lepszy :))))...
Odpisz
31 stycznia 2013, 19:35
@SidNorth: Ale to francuski żołnierz, więc musi mieć francuski karabin. Steyr jest austriacki.
Odpisz
2 lutego 2013, 20:46
Wiem :)...Po prostu mówie ze Steyr moim zdaniem lepszy.A francuzi to nie dotykaja niczego co nie jest francuzkie :P...
Odpisz
1 lutego 2013, 09:02
No i co w tym takiego smiesznego. Facet ma bandanę Ghosta i co jak wszedzie mozna taką kupic....
Odpisz
31 stycznia 2013, 16:08
No łał żołnierz założył maskę z czaszką super !!@!@$!%^&^@^ 1
Odpisz
31 stycznia 2013, 16:04
to ghost ale nie wiem czemu nazwa tego obrazka to Francuski żołnierz w bandanie z Call of Duty skoro taką bandanę można prawie wszędzie kupić,ale może ta którą ma jest kolekcjonerska ? kto wie
Odpisz
31 stycznia 2013, 15:34
Tak Ghost chyba padał w misjii z obroną domku jak ten Shepard (czy jakoś tak) spalił jego i gracza
Odpisz
31 stycznia 2013, 14:47
chyba liczy na odwrócenie uwagi wroga i sprytne spier******* z pola bitwy
Odpisz
31 stycznia 2013, 14:39
Ten ludzik (mi chodzi o gościa z gry) to z CoD MW 2?
Odpisz