Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

4 lutego 2017, 20:46

R.I.P Ghost :( [*] [*]

Avatar Arald98

27 września 2014, 10:57

Nie, to nie jest fajne. Załóżmy, że wjedzie do jakiejś wioski, będzie strzelanina i dzieciaki zauważą jego bandanę, na której będzie czaszka. Pewnie by miały traume.

Avatar antekk5

29 września 2013, 11:05

Ghost,you are back!

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2013, 21:52

Stary dobry Ghost.

Avatar Michalak

1 lutego 2013, 22:38

na ostatnim zdjeciu jaka bron ? :P

Avatar SidNorth

2 lutego 2013, 20:50

@Michalak: Wyglada mi na H&K 416,ale w 100% nie jestem pewien...W grze zawsze bronie sa lekko inne.

Avatar Michalak

2 lutego 2013, 21:27

@SidNorth: a dzieki C:

Avatar amekninja555

11 lutego 2013, 16:07

@Michalak: To ja się tak wetnę, że jak grałem CoD MW 2, (z tej gry jest ten gościu) to właśnie mi ta broń wygląda na M4A1.

Avatar ArekTIGER

28 lipca 2014, 12:42

@amekninja555: M4A1 to to nie jest na pewno, bo ono ma oddzieloną lufę od reszty.Mi to wygląda na H&K 416.

Avatar amekninja555

5 sierpnia 2014, 13:51

@ArekTIGER: W CoD nigdy nie pojawiło się H&K 416.

Avatar ArekTIGER

5 sierpnia 2014, 16:50

@amekninja555: A M416 ?

Avatar amekninja555

5 sierpnia 2014, 17:39

@ArekTIGER: Też nie. A tak swoją drogą M4 w MW2 miało właśnie takie kolorki (widziałem na screen'ie na wiki).

Avatar ArekTIGER

6 sierpnia 2014, 03:48

@amekninja555: To, że jest to M4 już wykluczyliśmy, bo M4 ma oddzieloną lufę od reszty i M4 ma celownik przeziernikowy w chwycie transportowym.

Avatar amekninja555

6 sierpnia 2014, 12:27

@ArekTIGER: W MW2 i MW3 M4 nie miało takiego uchwytu (sprawdziłem na wiki).

Avatar ArekTIGER

7 sierpnia 2014, 15:09

@amekninja555: Ale wtedy by musiało ono mieć jakiś kolimator/lunetę, albo nic, a na tym zdjęciu ta broń ma przyrządy celownicze.

Avatar amekninja555

7 sierpnia 2014, 15:30

@ArekTIGER: Ma zwykłe mechaniczne przyrządy celownicze, tak jest w CoD, sprawdź sobie na polskim wiki Call of Duty. ;-;

Avatar ArekTIGER

7 sierpnia 2014, 23:46

@amekninja555: Może tak jest w CoD, ale w rzeczywistości jest inaczej.

Avatar amekninja555

8 sierpnia 2014, 13:10

@ArekTIGER: Wiem, ale my rozmawiamy o screenshocie z CoD MW2, tam M4 nie ma uchwytu. więc to jest M4. ;-;

Avatar ArekTIGER

8 sierpnia 2014, 14:28

@amekninja555: Ok, uznajmy to po prostu za błąd twórców gry.

Avatar amekninja555

8 sierpnia 2014, 15:43

@ArekTIGER: Albo raczej ich wymysł. C:

Avatar SidNorth

31 stycznia 2013, 16:03

Hmmm,widze ze ma FAMASA,mogliby zamienic te karabinki na Steyry AUG...Obydwa w systemie bullpup,ale Steyr o niebo lepszy :))))...

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2013, 19:35

@SidNorth: Ale to francuski żołnierz, więc musi mieć francuski karabin. Steyr jest austriacki.

Avatar SidNorth

2 lutego 2013, 20:46

Wiem :)...Po prostu mówie ze Steyr moim zdaniem lepszy.A francuzi to nie dotykaja niczego co nie jest francuzkie :P...

Avatar killerkliperow123

1 lutego 2013, 09:02

No i co w tym takiego smiesznego. Facet ma bandanę Ghosta i co jak wszedzie mozna taką kupic....

Avatar Mnich1

31 stycznia 2013, 16:08

No łał żołnierz założył maskę z czaszką super !!@!@$!%^&^@^ 1

Avatar malaho2000

31 stycznia 2013, 16:04

to ghost ale nie wiem czemu nazwa tego obrazka to Francuski żołnierz w bandanie z Call of Duty skoro taką bandanę można prawie wszędzie kupić,ale może ta którą ma jest kolekcjonerska ? kto wie

Avatar SpaceMarine1990

31 stycznia 2013, 15:34

Tak Ghost chyba padał w misjii z obroną domku jak ten Shepard (czy jakoś tak) spalił jego i gracza

Avatar
heroes10

31 stycznia 2013, 14:47

chyba liczy na odwrócenie uwagi wroga i sprytne spier******* z pola bitwy

Avatar amekninja555

31 stycznia 2013, 14:39

Ten ludzik (mi chodzi o gościa z gry) to z CoD MW 2?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Ostry ten sędzia

Frustrujące

Pozdrawiam świetliki

Tymi się chodzi

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka