Melanż, o którym piszą nawet w gazetach!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie idź!
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2022, 17:56
Kiedy prawie całe komentarze są komentarzami do tego co ktoś napisał
Odpisz
4 stycznia 2017, 17:25
Bo to przecież ,,śmiechowa" gazeta, jakby nie pisali, to by było dziwne.
Odpisz
3 stycznia 2017, 13:13
Z tego co tam czytałam to nawet Geralt wpadł
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:05
A czemu mnie nie ma ?
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:33
@Wladimir_Putin: Ponieważ Andrzej ci zazdrości popularności i zabronił cię tam umieszczać.
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:34
@Erotta: ach....no tak...
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:39
@Wladimir_Putin: Ale za to zezwolił mi umieścić tu takie zdjęcie. Radość?
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:40
@Erotta: SKĄD TY TO MASZ *wyciąga broń*
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:41
@Wladimir_Putin: Z tego samego źródła, z którego mam to.:
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:42
@Wladimir_Putin: Ale Wladek, odłóż tę broń! Pieska na zgodę?
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:45
@Erotta: to nie pies tylko głupi kundel który mi gacie podarł !!! * przeładowuje broń*
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:50
@Wladimir_Putin: Wladek, sam sobie właśnie strzeliłeś gola...
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:51
@Erotta: *wściekły na Ciebie patrzy i w Ciebie celuje*
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:52
@Wladimir_Putin: Ale Wladek, o co ta wściekłość? Jeszcze się pienić zaczniesz...
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:53
@Wladimir_Putin: Wpisz sobie w Google Grafika Putin & Dog, może się uspokoisz.
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:54
@Erotta: *wściekły rzuca bronią o ścianę, broń strzela i pocisk trafia Putina w klatkę piersiową* już nie lubię tej broni....
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 18:54
@Wladimir_Putin: Mnie rozwaliło to zdjęcie, na którym pieseł chce cię pogryźć! :D
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:54
@Erotta: *łapie nabój w dwa palce bo jest magikiem*
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:55
@Wladimir_Putin: Ja też. Wpisz sobie Putin & Duda Party na poprawę humoru.
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:55
@Wladimir_Putin: Stamtąd mam to z niedźwiedziem! :D
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:56
@Erotta: *patrzy na Ciebie zły* a Ty se w yt wpisz PUTIN PUT OUT
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 18:58
@Wladimir_Putin: Wpisałam w grafikę i znalazłam pornosa z tobą i jakimś facetem... Wait, czy to nie jest... ANDRZEJ!? Jesteście parą? :D
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:00
@Erotta: ;-; na yt miało być !!!!
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 19:07
@Wladimir_Putin: Wladek, nie wiedziałam, że jesteś gejem! No no, ty i Andrzej... *Lenny face* O, znalazłam też trójkącik z Obamą i Trumpem! :D
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:10
@Erotta: Nie jestem !!!! ma....miałem żonę....I nadal mam dzieci...
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:13
@Wladimir_Putin: Geje często mają też normalne rodziny. Taka przykrywka! :D
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:14
@Wladimir_Putin: No już, Wladek, nie ma czego się wstydzić. Mamy tolerancję! ;)
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:15
@Erotta: NIE JESTEM GEJEM SLYSZYSZ ?!?!??! *wyjmuje AK-47 *
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:19
@Erotta: i nie nazywam się Wladek !!!!
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:19
@Wladimir_Putin: No właśnie nie słyszę - widzę/czytam! :P
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:20
@Erotta: NO TO ZOBACZ ZE NIE JESTEM GEJEM !!!!!
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:21
@Wladimir_Putin: Co do Wladka - Spoko. Będę ci mówić Wladimir-chan~! ^^
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 19:23
@Wladimir_Putin: A żebym mogła zobaczyć, musiałbyś... Podesłać mi zdjęcia! *Lenny face* Tylko uwidocznij na nich, że nim nie jesteś, pamiętaj~!
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:23
@Erotta: spróbuj tylko....jak chcesz polski odpowiednik to Wołodia.....*chowa broń*
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:24
@Erotta: co?!
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 19:26
@Wladimir_Putin: To, co przeczytałeś, Wladek-chan~! Jak myślisz - skąd wziął się mój login Erotta? Od słowa..?
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:27
@Erotta: masz....Z żona i córka.....wystarczy ci takie ?
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:28
@Wladimir_Putin: No nie wiem... Nie wyglądasz na nim na zbytnio szczęśliwego.
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:29
@Erotta: bo Ludmiła takie perfumy....wolałem nie oddychać...
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 19:30
@Wladimir_Putin: Napisałabym teraz, że trochę zboczyliśmy z tematu, ale... Nie ja tutaj okazuję się tą, która "zboczyła" - moja orientacja nie pozostawia wątpliwości.
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:31
@Erotta: moja też....do tego zazwyczaj się nie uśmiecham...masz to....
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:34
@Wladimir_Putin: No dobrze, już wierzę. Wierzę, że jesteś bi.
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:37
@Erotta: *szuka Czegoś po kieszeniach*
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:38
@Wladimir_Putin: Czegoś z wielkiej litery? Uuu... Guzik atomowy czy coś lepszego?
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:40
@Erotta: taa...coś smiercionosnego....
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 19:43
@Wladimir_Putin: Ostrzegam, że jestem nieśmiertelna. Kłania się uprzejmie przyjazny Shinigami (Żniwiarz Śmierci) z sąsiedztwa~! ^^
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:44
@Erotta: no trudno...A to miało być coś dużego....
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:48
@Wladimir_Putin: Co takiego? *Świecą jej się oczka* Weź pokaż! :D
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:50
@Erotta: nie....nic...
Odpisz
1 stycznia 2017, 20:47
@Wladimir_Putin: miałeś na myśli to?
Odpisz
1 stycznia 2017, 20:49
@BOSS111: nie....
Odpisz
1 stycznia 2017, 21:52
@Wladimir_Putin: Uee... Czemu nie chcesz pokazać? Ja bym ci w zamian pokazała moją Kosę Śmierci. Co ty na to, Wladek? Pasuje ci taki układ?
Odpisz
1 stycznia 2017, 21:55
@Erotta: twoje....co?
Odpisz
1 stycznia 2017, 21:58
@Wladimir_Putin: No... Kosę Śmierci. Pisałam przecież, że jestem personifikacją Śmierci...
Odpisz
1 stycznia 2017, 21:59
@Erotta: wolałbym zobaczyć co innego ale.... :}
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:02
@Erotta: ale jak bardzo chcesz to sama sobie zobacz
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 22:02
@Wladimir_Putin: Co wolałbyś zobaczyć? Nic innego ciekawego do pokazania nie mam, poza moją Kosą Śmierci.
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:03
@Erotta: jesteś kobietą nie ?
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 22:05
@Wladimir_Putin: No... Tak. Ale postać robiąca za mój wizerunek już nie do końca.
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:06
@Erotta: -_-....no szkoda....
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:09
@Wladimir_Putin: Ale on jest bardzo dziewczęcy. Sam mówi o sobie jako o damie.
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:09
@Wladimir_Putin: Zresztą, wpisz sobie w Google Grafika Grell Sutcliff.
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:10
@Wladimir_Putin: Możesz dodać genderbend, jeśli chcesz w wersji kobiecej.
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:10
@Erotta: ale jak bardzo chcesz zobaczyć....to że zobacz * staje centralnie przed Tobą*
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:11
@Wladimir_Putin: Ale on i bez tego w niektórych ujęciach wygląda jak kobieta.
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:11
@Wladimir_Putin: Mój brat za pierwszym razem powiedział o nim "Jaka ładna dziewczyna!"
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:12
@Erotta: ;-;
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:14
@Erotta: *zdejmuje spodnie* starczy Ci ?
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:15
@Wladimir_Putin: Really? A wcześniej szukałeś tego "czegoś" po kieszeniach, pamiętasz?
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:16
@Erotta: mam dziury w kieszeniach....
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:18
@Erotta: czyli uznaję ZE Ci starczy
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:19
@Wladimir_Putin: A już myślałam, że odczepiany, bądź dmuchany na pompkę rowerową...
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:20
@Erotta: słucham ?
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 22:22
@Wladimir_Putin: Skoro po kieszeniach musiałeś szukać... A co, jednak odczepiany?
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:23
@Erotta: nie....taki duży
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 22:24
@Wladimir_Putin: Duży? Widziałam większe. Czekaj... *Robi zdjęcie* Koleżankom prześlę na Facebooku. O, jedna już odpisała! "O boże jakie to mał..." nieważne. A druga pisze "Odczepiane czy na pompkę?"
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:26
@Erotta: ....
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:29
@Erotta: *zakłada spodnie i wychodzi*
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 22:29
@Wladimir_Putin: To tylko kilka kropek było, a tak się uśmiałam, że siostra się mnie pyta czy ser zobaczyłam. Pokazałam jej zdjęcie i stwierdziła, że to nie ser, a gumowa piłeczka. E! Czekaj no! *Idzie za nim*
Odpisz
13 marca 2019, 14:02
@Erotta: Przykomnę o tej jakże interesującej rozmowie
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:26
Widziałem tą gazetę :D
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:51
a gdzie córka prezydenta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:24
@benben7: próbuje dojść do siebie po tym co suę stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:17
nosz k*rwa chciałem to wstawić ale jak to mawiają "kto pierwszy ten lepszy"
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:52
photoshop lvl over 99999999
Odpisz
1 stycznia 2017, 16:18
to nie fotoszop
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:11
Tak było
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:50
Musiało być ciekawie
Odpisz