Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Nie idź!
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2011, 14:38
To kościół św. McDonalda jest! :3
Odpisz
22 grudnia 2020, 14:07
@zuakropka: witaj komentarzu z przed 9-u lat
Odpisz
25 grudnia 2013, 10:16
Meanwhile in American,,,,
Odpisz
21 stycznia 2011, 16:42
widac ze stali klienci
Odpisz
29 grudnia 2009, 10:45
głupie 1 kejepsi jest lepsze
Odpisz
22 grudnia 2009, 14:30
jak ślub w mc to ciekawe gdzie pobrzeb
Odpisz
22 grudnia 2009, 10:07
Dwoje, troje, czworo itd. używamy kiedy mówimy o osobach różnych płci. Tak przynajmniej mnie uczono w podstawówce :)
No chyba, że Tracz97 miał rację i ten z lewej to transwestyta ;D
Odpisz
21 grudnia 2009, 21:38
Moim zdaniem "dwóch fanów" można byłoby napisać, gdyby tam się pobierało 2 facetów, skoro jednak jest jak widać, trzeba poprawić na "dwoje fanów". Nawet jeśli nie do konca mam rację, to opcja "dwoje fanów" wydaje się być pewniejsza.
McDonald's i inne takie... Może to jest i niezłe, ale tylko raz na jakiś czas, np na pół roku. Inaczej, oprócz tego, że niezdrowe jak nie wiem co, to jeszcze się przejada. A więc małżonkowie powinni zmienić ulubiony lokal... z powodów zdrowotnych ^^.
Za obrazek 5, to chyba najlepszy dzisiaj, ale powalający tez nie jest.
Odpisz
21 grudnia 2009, 20:39
popieram eiffla ... co to za nakazywanie 1
Odpisz
21 grudnia 2009, 17:46
Ale brzuszek pana po prawej niczego sobie... Przyznam.
Odpisz
21 grudnia 2009, 17:37
Bosh.. "na prawdę" ? chyba raczej naprawdę ;f 1/5
Odpisz
21 grudnia 2009, 17:28
Panna_Lovegood wydaje mi sie że można pisać/mówić dwóch lub dwoje i każda wersja jest poprawna. a obrazek max. 3/5
Odpisz
21 grudnia 2009, 17:25
Durny opis. W opisach nie pisze się że obrazek jest śmieszny bo to my mamy zdecydować. Opis obrazek= 3
Odpisz
21 grudnia 2009, 17:21
Ten też nawet fajny. Ze względu na cudowną sieć McDonald :P(żarcik) dam 4
Odpisz
21 grudnia 2009, 17:18
4 :>
Odpisz
21 grudnia 2009, 15:55
czego sie nie robi dla milosci
count3 | dodano: 2009-12-21 09:32
poprawka- czgo się nie robi dla McDonalda ;D
Odpisz