Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2022, 09:45
F dla pszczoły
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:28
pszczoła samobójca
Odpisz
4 stycznia 2017, 19:17
@J4Z0N: Nie samobójca, a bohater. Wiesz ile niewinnych owadów mógł jeszcze zabić ten pająk?
Odpisz
5 stycznia 2017, 11:22
@Shocke_: pająk terrorysta
Odpisz
23 maja 2017, 09:09
@Shocke_: pie**olonych much*
Odpisz
23 maja 2017, 22:30
@FullPain: Mógł zagrażać tez innym owadom niż muchom. No i oczywiście nie każda mucha jest pie**olona.
Odpisz
2 grudnia 2017, 22:31
@Shocke_: każda mucha jest popie**olona a dobry ziomek pająk je wpi***ala no i nie tylko one także komary hehe
Odpisz
5 stycznia 2017, 20:51
To był zamach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
4 stycznia 2017, 16:09
Było warto
Odpisz
4 stycznia 2017, 16:09
*Titanic sad song 1 hour edition*
Odpisz
2 stycznia 2017, 13:51
Co to jest to żółte? Pewnie okaże się że jestem debilem \_________/
Odpisz
2 stycznia 2017, 13:52
@Jakub3k: Najprościej, to są flaki pszczoły.
Odpisz
2 stycznia 2017, 13:53
@TheGardenPL: Nie wiedziałem że flaki mogą wyjść spod żądła o.o
Odpisz
2 stycznia 2017, 13:54
@Jakub3k: Zawsze tak się dzieje u pszczół.
Odpisz
2 stycznia 2017, 13:56
@Jakub3k: To trochę skomplikowane; pszczoły są swoistymi kamikaze w świecie zwierząt. Ich żądła są tak skonstruowane, że przy użądleniu żądło zostaje w ciele a z pszczoły zostaje wyrwany cały organ odpowiedzialny za wytwarzanie jadu i przy okazji parę innych organów. Koniec końców przez wewnętrzne obrażenia pszczoła szybko umiera :v
Odpisz
2 stycznia 2017, 13:56
@Jakub3k: żądło jest połączone z flakami
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2017, 13:58
Jestem jasnowidzem.. i debilem
Odpisz
2 stycznia 2017, 14:00
@Jakub3k: Spoko, wiele osób o tym nie wie. Mało tego, potrafią wyzywać jak się coś takiego mówi bo myślą że się specjalnie kłamie :/
Odpisz
2 stycznia 2017, 14:00
@TheGardenPL: Oj ile ja takich ludzi spotkałem..
Odpisz
2 stycznia 2017, 21:27
@Jakub3k: Tak właściwie, to dlaczego tak jest? Pożyteczne pszczółki giną w honorowych samobójczych walkach w obronie swojej królowej i cennego miodu, a takie je**ne osy, które atakują cię za nic mogą to zrobić wielokrotnie. I jeszcze przeżyją.
Odpisz
2 stycznia 2017, 21:53
Spytaj się matki natury
Odpisz
2 stycznia 2017, 22:44
@TheGardenPL: natura to s*ka
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2017, 18:13
Matka Natura: Life is brutal,my friend
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:19
@Jakub3k: To pewnie jest miód.
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:20
@KoTTerrorysta: nope,to jej flaki
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:30
@Jakub3k: Zadlo jest w odwloku,gdzie znajduja sie organy wiec...
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:31
Nigdy nie byla dla nas zbyt mila.
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:21
@Pandzianikki: Matka natura:Life is brutal and sometimes you can got a Żądło w dupal
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:21
@TheGardenPL: Pszczoły Afrykańskie potrafią użądlić kilka razy ;-;
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:24
Może jakaś tam odmiana potrafi; pszczoły miodne europejskie giną po użądleniu i tego się trzymajmy.
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:24
@TheGardenPL: I są jak szerszenie ;-;
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:26
Skoro wygląda jak szerszeń to jest szerszeń, kij mnie obchodzi że naukowcy przypisali to do pszczół skoro to jest zły szerszeń gryzący bez powodu ;-;
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:27
@Jakub3k: tutaj tylko jasnowidz jest jasnowidzem
Odpisz
3 stycznia 2017, 21:48
@TheGardenPL: Chodzi mi o poziom zagrożenia i agresję.
Odpisz
3 stycznia 2017, 21:51
A osa przypadkiem nie jest drapieżnikiem? Nie wiem ale wtedy miałoby sens to, że nie umiera.
Odpisz
3 stycznia 2017, 22:17
Jak zjesz ich zamkniętego miodu,.to stawiam Ci drinka.
Odpisz
4 stycznia 2017, 01:11
@TheGardenPL: dokładniej mają haczyk na żądle, zaczepia się i no... efekty na zdjęciu
Odpisz
4 stycznia 2017, 07:52
@venomman: Ich ule są wielkości podwójnego toi-toia
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2017, 23:24
"Wróć jako zwycięzca lub nie wracaj wcale."
Odpisz
2 stycznia 2017, 13:46
That's pretty good
Odpisz
2 stycznia 2017, 17:04
Odpisz
2 stycznia 2017, 17:04
Musiałem.
Odpisz
2 stycznia 2017, 20:29
ale ja kocham ten mem *u* właśnie jestem najszczęśliwszą istotą na ziemi
Odpisz
2 stycznia 2017, 20:45
Cieszę się, że kogoś mogłem uszczęśliwić. <3
Odpisz
2 stycznia 2017, 21:27
Weź mi go wytłumacz
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:38
@JakubJJJ: chodzi o obrazy, im ch*jowsze wykonanie tym wiekszy lepszy przekaz
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:03
@hehineji: I co w tym śmiesznego?
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2017, 19:05
@JakubJJJ: chumor nie dla wszystkich :V jak czarny chumor
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:58
What a lovely day
Odpisz
3 stycznia 2017, 22:19
*humor
~właśnie poprawiłem Ci humor.
Odpisz
3 stycznia 2017, 20:50
Przynajmniej umarła godnie
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:56
Aż mi się serce kraja
[*] pajong
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:50
Tak jakby zawsze pszczoła ginie gdy kogoś żądli.
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:04
@JakubJJJ: in bardziej zniszczony obraz tym bardziej barwna wypowiedź.
Np. Gitara siema ->instrument strunowy jak się masz
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:58
You like jazz ?
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:51
#Team: "niczego nie żałuję"
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:51
#Team: "było warto"
Odpisz