Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PLTronik

27 lipca 2020, 07:07

Pozdrawiam z 2020

Avatar WielkiMoffPoppns

7 marca 2021, 17:13

@PLTronik: a ja z 2021

Avatar Wilczy_Wladca

7 lutego 2022, 10:26

@PLTronik: Już 2022

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2020, 18:14

Welcome to 2020

Avatar lorax12

4 stycznia 2017, 07:08

Zawsze mogło być gorzej... i będzie

Avatar Rafixior

22 maja 2020, 00:06

@lorax12: I jest

Avatar Wesoly_Jez

3 czerwca 2020, 15:06

@Rafixior: 2020 pewnie wygladałby tak

Avatar MatkaBoskaSowiecka

17 kwietnia 2020, 09:54

Oj,wy chyba nie wiedzieliście,co będzie w 2020...

Avatar Dcktun

31 stycznia 2020, 17:58

Samuraju mamy miasto do spalenia

Avatar AchillesGuy

16 września 2019, 17:01

Bruh

Avatar Modernm

4 stycznia 2017, 10:33

A teraz proszę usiąść wygodnie i słuchać, wrzucajcie memy o tym że 2017 jest gorszy, w połowie 2017 lub pod jego koniec. Bezsensem jest wmawiać sobie że cały rok jest gorszy, a później płakać nad kropelką rozlanego mleka. Więc jeśli coś się stało, to usiądź w ciszy na tyłku, i to olej, to samo mogło się stać w poprzednim roku. Oczywiście mówię tu o błahostkach typu: kartkówka, zupa była nie dobra, przegrałem mecz w cs. Jeśli jednak zdarzy się coś strasznego, wtedy możesz mówić że był najgorszy, dla Ciebie lub Twojej rodziny. Zaś dla wszystkich rodaków, czy ludzi z innych krajów. Ten rok będzie najgorszy jeśli wybuchnie wojna, bądź nastąpi wybuch atomowy, zaatakują zdeformowane ptaki. Wiem że to nie zbierzę zielonych łapek, bo to inteligentna a zarazem nudna wypowiedź. Bez sarkazmu, cynizmu i humoru. Dzięki jeśli dotrwałeś/aś do końca.

Avatar
Krzakoslaw

22 czerwca 2018, 23:10

@Modernm: Nie ma za co, w zamian darmowe powiadomienie.

Avatar Modernm

23 czerwca 2018, 22:58

Dziękuję

Avatar agaciaf

4 stycznia 2017, 08:32

Taa, 2017 mnie już dopadł ostatnio (wczoraj) nauczyciel nie wiedział kogo zapytać więc zrobił tak: 2+0+1+7=10
hmm, ciekawe kto ma 10 nr...

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2017, 17:09

@agaciaf: Koleżanka obok?

Avatar agaciaf

5 stycznia 2017, 06:29

nie......ja :'c

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2017, 14:32

@agaciaf: Chamsko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jakby trochę nie fair

Nie idź!

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka