Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Nie idź!
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2020, 07:07
Pozdrawiam z 2020
Odpisz
7 marca 2021, 17:13
@PLTronik: a ja z 2021
Odpisz
7 lutego 2022, 10:26
@PLTronik: Już 2022
Odpisz
11 lipca 2020, 18:14
Welcome to 2020
Odpisz
4 stycznia 2017, 07:08
Zawsze mogło być gorzej... i będzie
Odpisz
22 maja 2020, 00:06
@lorax12: I jest
Odpisz
3 czerwca 2020, 15:06
@Rafixior: 2020 pewnie wygladałby tak
Odpisz
17 kwietnia 2020, 09:54
Oj,wy chyba nie wiedzieliście,co będzie w 2020...
Odpisz
31 stycznia 2020, 17:58
Samuraju mamy miasto do spalenia
Odpisz
16 września 2019, 17:01
Bruh
Odpisz
4 stycznia 2017, 10:33
A teraz proszę usiąść wygodnie i słuchać, wrzucajcie memy o tym że 2017 jest gorszy, w połowie 2017 lub pod jego koniec. Bezsensem jest wmawiać sobie że cały rok jest gorszy, a później płakać nad kropelką rozlanego mleka. Więc jeśli coś się stało, to usiądź w ciszy na tyłku, i to olej, to samo mogło się stać w poprzednim roku. Oczywiście mówię tu o błahostkach typu: kartkówka, zupa była nie dobra, przegrałem mecz w cs. Jeśli jednak zdarzy się coś strasznego, wtedy możesz mówić że był najgorszy, dla Ciebie lub Twojej rodziny. Zaś dla wszystkich rodaków, czy ludzi z innych krajów. Ten rok będzie najgorszy jeśli wybuchnie wojna, bądź nastąpi wybuch atomowy, zaatakują zdeformowane ptaki. Wiem że to nie zbierzę zielonych łapek, bo to inteligentna a zarazem nudna wypowiedź. Bez sarkazmu, cynizmu i humoru. Dzięki jeśli dotrwałeś/aś do końca.
Odpisz
22 czerwca 2018, 23:10
@Modernm: Nie ma za co, w zamian darmowe powiadomienie.
Odpisz
23 czerwca 2018, 22:58
Dziękuję
Odpisz
4 stycznia 2017, 08:32
Taa, 2017 mnie już dopadł ostatnio (wczoraj) nauczyciel nie wiedział kogo zapytać więc zrobił tak: 2+0+1+7=10
hmm, ciekawe kto ma 10 nr...
Odpisz
4 stycznia 2017, 17:09
@agaciaf: Koleżanka obok?
Odpisz
5 stycznia 2017, 06:29
nie......ja :'c
Odpisz
6 stycznia 2017, 14:32
@agaciaf: Chamsko
Odpisz