Uśmiech to dobry początek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Ikony
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Powodzenia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2017, 19:31
+ 30 do wiary w ludzi :)
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:08
@creeper_girl: + 21 do strzałkuf w górę
Odpisz
3 stycznia 2017, 22:21
+9
Odpisz
28 listopada 2017, 07:48
@BOSS111: +12
Odpisz
3 stycznia 2017, 20:03
Samobójstwo samo w sobie jest głupie, ale samobójstwo kiedy ma się kogoś kto Cię kocha i polega na Tobie to największa głupota
Moja rada: Zanim popełnisz samobójstwo pomysł co by pomyśleli twoi bliscy gdyby znaleźli twoje ciało
Odpisz
3 stycznia 2017, 20:50
@lorax12: Trochę by popłakali, zrobili pogrzeb i żyliby dalej.
Odpisz
3 stycznia 2017, 20:53
@TheTemplar: Well... to niestety prawda jednak w scenariuszu kiedy samotna głowa rodziny popełnia samobójstwo zostawiając swoje dzieci same
Tat iz just won't Rigt (Templar senpai~)
Odpisz
3 stycznia 2017, 20:54
@lorax12: Ewentualnie sami popełniliby samobójstwo ( ͡°ᗜ ͡°)
Odpisz
3 stycznia 2017, 20:56
@TheTemplar: to też opcja
Odpisz
18 kwietnia 2017, 19:54
@lorax12: Jedyne "samobójstwo" jakie uważam za "stosowne" jest śmierć podczas próby "pozbycia się" (no, za pomocą asasynacji na przykład) ludzi jak np.: Putin albo też detonacji wybuchowych "fanbojów" Allaha.
Odpisz
3 stycznia 2017, 22:22
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:53
Czuje się jakbym zjadł słodki kisiel
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:35
Tytuł to straszny spoiler ;_;
Odpisz
3 stycznia 2017, 16:44
myślałem że się powiesi
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:34
@Xenomorph12: O to chodzi
Odpisz
3 stycznia 2017, 16:42
Odpisz
3 stycznia 2017, 16:25
od dawna nie widziałem optymistycznego obrazka na jeja
Odpisz
2 stycznia 2017, 21:15
Idealna motywacja
Odpisz
2 stycznia 2017, 19:47
Myślałam że będzie przykre tak jak większość ale proszę świat jednak jest dobry
Odpisz
2 stycznia 2017, 19:27
Mały płomyczek nadziei zabłysnął pośród wielkiej pustki zwanej mym wnętrzem.
Odpisz
2 stycznia 2017, 19:11
wreszcie dobry komiks z odpowiednim zakończeniem
Odpisz
2 stycznia 2017, 19:08
:)
Odpisz