Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 stycznia 2017, 20:50

Pyro.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 stycznia 2017, 20:56

Mmph mmph!

Avatar PanSernik

9 stycznia 2017, 19:31

Strzałka w góre bo tf2

Avatar FilipC4

9 stycznia 2017, 21:21

według moich wyliczeń powinien być pyro z BLU

Avatar FilipC4

9 stycznia 2017, 21:20

czyżby?

Avatar Andrucik

2 stycznia 2017, 21:06

alert lekki rak

<3 <3 <3

Avatar Andrucik

2 stycznia 2017, 21:07

@Andrucik: jestem piromanem (stwierdzone przez pedagoga)

Avatar polak922

2 stycznia 2017, 21:08

@Andrucik: Tak samo jak ja! Jakie pitomancje znasz? Moja najlepsza to zapałki rozpie**olu

Avatar Andrucik

2 stycznia 2017, 21:11

@polak922: polecam zebrać taką trawę suchą łatwo palną popsikać ja czymś latwopalnym włożyć do pudełka z drewna i wrzucić petardy to i podpalić jest piękne 😍😍😍

Avatar Andrucik

2 stycznia 2017, 21:14

@Andrucik: zapałki to mi mama cały czas zabiera bo się cały czas bawię :/ ale tak mniej hard core po prostu pale

Avatar Ilovefutbol

2 stycznia 2017, 21:29

@Andrucik: też lubię bawić się zapałkami podpalam patyk i tak z nim chodze albo 10 na raz

Avatar sylwon1234

2 stycznia 2017, 21:52

@Ilovefutbol: Myślałem, że tylko ja jestem taki chory... Jest nas czterech. Uff... W kupie siła.

Avatar LotewskiChlop

2 stycznia 2017, 22:02

@sylwon1234: Pięciu

Avatar Ilovefutbol

2 stycznia 2017, 22:03

@sylwon1234: moi koledzy uważają mnie za zapałkocholika

Avatar Andrucik

3 stycznia 2017, 08:09

@Ilovefutbol: a moi mówią na mnie mag ognia ;-;

Avatar piotrek1125

Edytowano - 9 stycznia 2017, 19:45

@Andrucik: e tam mnie nazywają epickim kowalem bo jak byłem z kolegą u babci to tam był taki drewniany mieczyk to go podpaliłem i się pytałem kolegi czy chce ognisty miecz

Avatar SynBiskupa

9 stycznia 2017, 19:15

gdzie jest logo slomoguys?

Avatar panPepe

9 stycznia 2017, 19:02

Miotałbym

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2017, 22:38

Ale to jest fotoszop przecież (chodzi mi o ostatni kadr materiału)

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2017, 21:39

Avatar siemak

2 stycznia 2017, 20:56

gdy zjesz ostrego kebsa i musisz na stronę

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2017, 20:54

E E E E E E E E EEEEEEE! Epik!

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2017, 20:56

*Epic a nie Epik

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2017, 22:52

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 stycznia 2017, 23:26

hmmm...nie sądziłem że ktoś to zrobi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Pilne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ładne rzeczy

Przerwa na herbatkę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka