Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Znak czasów
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Powodzenia
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2022, 21:22
Pozdrawiam innych jejaków z Gorlic, sam tu mieszkam
Odpisz
24 lutego 2022, 16:12
Dzięki!
Odpisz
2 października 2017, 14:58
Mieszkam 60 km od Gorlic
Odpisz
2 stycznia 2017, 23:02
Wygląda jakby ją facet niósł na plecach
Odpisz
2 stycznia 2017, 23:03
@Bastet_Deity: i przez przypadek zapomniała spodni?
Odpisz
2 stycznia 2017, 23:04
@siemak: To może być żółta sukienka, która się w tej pozycji podwinęła do góry
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2017, 23:10
@Bastet_Deity: to ma SANS
Odpisz
3 stycznia 2017, 00:24
@siemak:
Odpisz
3 stycznia 2017, 00:26
@kcelej21: MEIDAY MEIDAY WE HAVE A PUNS ALERT
Odpisz
3 stycznia 2017, 00:30
@siemak:
Odpisz
3 stycznia 2017, 00:31
@kcelej21: somebody must PUNish us for this
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:26
@siemak: dzięki, wszędzie zamiast słowa "SENS" widzę "SANS", teraz przynajmniej czytając się nie pomyliłam.. -.-
~ kogo to obchodzi ~
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:27
@siemak: Ty...znalazłeś...
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2017, 21:30
yea this is my new FRESH avatar when i see thas picture i had LUST to own this like my avatar
Odpisz
6 stycznia 2017, 14:38
@siemak: Sans którego naprawdę nie będę lubił
Odpisz
5 stycznia 2017, 07:45
Ten kto wpajał jej "nie poddawaj się" powinien nadepnąć na klocek lego ;-;
Odpisz
5 stycznia 2017, 22:29
Nie wolno na nią patrzeć, bo guzik wystrzeli i oko wybije.
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:47
A to moje miasto.
Odpisz
3 stycznia 2017, 06:55
też mieszkam w gorlicach
Odpisz
4 stycznia 2017, 20:11
@SpectraPhantom: ja niedaleko :)
Odpisz
4 stycznia 2017, 20:15
@tiktak101: Robimy zjazd jejaków w Gorlicach.
Odpisz
4 stycznia 2017, 20:21
@tiktak101: Ja też z okolic ;)
Odpisz
4 stycznia 2017, 20:33
@pavlopavo: Ja nawet nie znam tego miasta. ;-;
Odpisz
4 stycznia 2017, 20:47
@SpectraPhantom: Ja też okolice :D
Odpisz
4 stycznia 2017, 20:52
to w małopolsce jakby co
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:11
@SpectraPhantom: Zrobimy dungeon raida
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:37
@SpectraPhantom: Lo kuwa tyle jejakow z okolicy :D tez bd 😛
Odpisz
4 stycznia 2017, 22:18
@SpectraPhantom: Zróbmy gang jejaków gorlickich :D
Odpisz
4 stycznia 2017, 22:34
@SpectraPhantom: pozdrawia Warszawa
Odpisz
4 stycznia 2017, 23:09
@tiktak101: Mieszkam w Małopolsce i nie wiem gdzie to ;_;
Odpisz
4 stycznia 2017, 23:45
@Cubek: czyli kto idzie na ten zjazd jejaków Gorlickich? i kiedy?
Odpisz
5 stycznia 2017, 07:01
@Diego_Island: ło panie to ledwie 10km odemnie jedem XD
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:14
@BlackoutTrooper: zróbmy grupe na keja gorliczan kotów chętny niech się wpisze w komentarzach
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:19
@lolex565: ja się zgłaszam
Odpisz
4 stycznia 2017, 20:24
Mieszkam ok 4-6 km od Gorlic
Odpisz
4 stycznia 2017, 23:47
@LosowyLudek: Kobylanka, zagórzany, Moszczenica?
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:01
@lolex565: Brunary
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:13
@LosowyLudek: asa ok
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:39
Kto to dodał? 😶
Odpisz
4 stycznia 2017, 23:46
@Diego_Island: ja
Odpisz
5 stycznia 2017, 14:28
@lolex565: Oki 🙂
Odpisz
4 stycznia 2017, 20:54
ja teź mieszkam niedaleko, tylko 30 km XDDD
Odpisz
4 stycznia 2017, 23:46
@walic_komuchow: w Sączu, JaśleXD
Odpisz
4 stycznia 2017, 22:59
Gdy item jest za mały ale ma mega staty
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:41
R*chałbym.
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:35
Mieszkam niedaleko... wolałbym, żeby ta pani mnie nie odwiedziła.
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:16
Witaj, ja też z Gorlic.
Odpisz
4 stycznia 2017, 20:52
fuj
Odpisz