Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2017, 06:40
Po Śląsku jest czaj :-)
Odpisz
8 stycznia 2017, 14:17
Po białorusku - "Гарбата" (garbata)
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2017, 10:00
Na szczęście w pi**u dalej jest język HMONG który ma herbata - tshuaj yej
Odpisz
8 stycznia 2017, 09:31
CZAJnik :-)
Odpisz
8 stycznia 2017, 09:30
Jestem pewien że było, ale bez poprawienia ostatnich słów na polski
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2017, 07:41
Polska nazwa jako jedyna nie pochodzi z Rosyjskiego.
Odpisz
8 stycznia 2017, 08:50
Żadna nie pochodzi z języka rosyjskiego. Słowo "чай" pochodzi z chińskiego 茶 (chá).
Odpisz
8 stycznia 2017, 08:53
@goben: A nie przypadkiem z sanskrytu?
Odpisz
8 stycznia 2017, 09:06
@Krzyniu: Chodzi Ci o perski? Tam też się wzięło z Chin.
Łacińskie słowo "thea" również pochodzi z chińskiego: 荼 (te).
Odpisz
8 stycznia 2017, 09:10
@goben: Nie dokładnie o to chodzi, perski i sanskryt to równolegle języki, z których rozwinęły się języki dzisiejszej Azji. Mogę się mylić, ale herbata chyba zaczęła się od sanskrytu.
Odpisz
3 stycznia 2017, 00:50
stąd się wzieło słowo CZAJNIK
Odpisz
3 stycznia 2017, 07:28
@Raczysko: Może Czaje, że to palnik.
Odpisz
3 stycznia 2017, 15:43
@Raczysko: przecież muszą jakoś nikować swoje czaje
Odpisz
3 stycznia 2017, 08:45
Bo wzięło się z łaciny "Herba Tea" --> Herbata
Odpisz
3 stycznia 2017, 07:58
Również w języku hindi herbata to ciaj.
Odpisz
3 stycznia 2017, 07:04
Tea
*ucieka*
Odpisz
2 stycznia 2017, 23:50
Dobrze, że zaznaczył herbata, nie złapałem wcześniej jakoś żartu
Odpisz
2 stycznia 2017, 23:41
Chyba już było
Odpisz
2 stycznia 2017, 23:58
@TypowyPolak: Faktycznie,tylko bez czerwonej ramki przy herbata
Odpisz
3 stycznia 2017, 06:35
@polak922: To jest czarne
Odpisz
8 stycznia 2017, 08:44
@TypowyPolak: Było, tylko że po angielsku.
Odpisz