Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Lekko nie będzie
A, okej
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2017, 16:47
Czemu ludzie pchają się tylko do jednej kasy skoro kolejka jest do końca sklepu, kiedy inne są otwarte i stoją tam maks 2 osoby? #PrzemyśleniawLidlu
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:06
bo moze przy kasie nr.1 obsluguje sie 2h, a przy kasie nr.2 1 min ?
Odpisz
5 stycznia 2017, 17:05
@skate07071: nie, byłem pewien że była otwarta przez jakiś czas a poza tym jak kasa jest otwierana to połowa kolejki idzie do niej
Odpisz
5 stycznia 2017, 21:58
moze chodzi mi o obrazek ? poczta jest np. otwarta bardzo dlugo
Odpisz
5 stycznia 2017, 18:05
Ironia losu
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:10
ach te obrazki strzelające truizmami <3
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:39
@AquoZ32: "trutututu
trutututu
trutututu"
O to chodziło?
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:36
nie koniecznie
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:31
Szkoda tylko, że tak na prawdę to zazwyczaj ta pierwsza też jest tak zapełniona jak ta druga.
Odpisz
3 stycznia 2017, 15:47
Kasa 1 i Kasa 2
Idzie się do mniejszej kolejki
Działa w 100% sklepach.
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:05
@Bastet_Deity: z reguły najmniejsza kolejka jest przy tej zamkniętej :v
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:18
@LemonNADE: Najlepiej to wyjść z zakupami i nie czekać w kolejce
Tylko podejrzanie często dostaje wiadomości z sądu
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:24
moze w 1 baaa@ardzo dlugo obsluguja, a w drugiej kilka sec
Odpisz
3 stycznia 2017, 15:55
Znając moje szczęście przy obu byłyby kolejki
Odpisz