Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Phi!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2017, 21:43
Paradoks świata współczesnego: Im więcej samobójców tym mniej samobójców.
Odpisz
4 stycznia 2017, 00:56
@Gryfonides: To tak nie działa.
Odpisz
4 stycznia 2017, 19:53
@Rander: właśnie ze działa xd
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:48
@siwy3000: Nie, bo tym tokiem rozumowania samobójców jest cały czas 0.
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:58
@Rander: No, a ilu samobójców żyje?
Odpisz
4 stycznia 2017, 23:11
@Gryfonides: 0 czyli ciągle jest zero. Więc 2 stwierdzenia są prawidłowe:
Samobójców jest ciągle tyle samo (internetowe myślenie).
Liczba osób które popełniła samobójsteo zwiększa się. (normalne)
Odpisz
4 stycznia 2017, 23:59
@Rander: No. Internet żyje memami.
Odpisz
5 stycznia 2017, 00:05
@Gryfonides: Czyli, wciąż twój 1 komentarz jest błędny.
Odpisz
5 stycznia 2017, 05:42
@Rander: no ale patrz przez ułamek sekundy samobójcy jak podobną sobie żyłe to przez pewna chwilę jest jeszcze żyjącym samobójcą do czasu wykrwawienia Lel.
Odpisz
5 stycznia 2017, 10:27
@siwy3000: Nie bo jeszcze nie zginął.
Odpisz
5 stycznia 2017, 11:46
@Rander: a jak ma myśli samobójcze które ma w planach zrobić to jest samobójcą czy nie?
Odpisz
5 stycznia 2017, 14:20
@siwy3000: Nie.
Odpisz
5 stycznia 2017, 18:26
@Rander: a jak sprobowal sie zabic ale go wyratowali?
Odpisz
5 stycznia 2017, 18:53
@Miguelp: To próbował popełnić samobójstwo..
Odpisz
5 stycznia 2017, 19:34
@Rander: jak dla mnie to wystarczy zeby powidziec ze to samobojca
Odpisz
5 stycznia 2017, 21:11
@Miguelp: świetna rozmowa hahaha
Odpisz
5 stycznia 2017, 21:43
@siwy3000: ale co z nia nie tak?
Odpisz
6 stycznia 2017, 10:11
@Miguelp: Tu nie można mieć opinii... fakt to fakt...
Odpisz
6 stycznia 2017, 11:52
@Rander: we wszystkim moxna miec opinie ale jak lubisz rzeczy jasno okreslone to lap
Odpisz
6 stycznia 2017, 12:03
@Miguelp: Hm ,,osoba próbujący zabić samą siebie''. Czyli jednak sporo samobójców žyje.
Odpisz
6 stycznia 2017, 12:35
@Miguelp: Nie można, w kwestiach naukowych nie można mieć opinii.
"Samobójstwo – intencjonalne odebranie sobie życia"
Dopóty póki, nie odbierzesz sobie życia, nie jesteś samobójcą.
Odpisz
6 stycznia 2017, 12:38
@Rander: mozna
na tym polega nauka
jakies ale samobojca to osoba ktora proboje
Odpisz
6 stycznia 2017, 13:32
@Miguelp: ...
W nauce są tylko fakty i teorie, żadnych opinii.
Przez właśnie takie idiotyczne myślenie, "mogę mieć własną opinię wszędzie", są ludzie, którzy mają opinie, ziemia jest płaska..
Samo słowo samobójstwo mówi, że:
SAMO - SAM TO ZROBIŁEŚ
BÓJSTWO- ODEBRANIE ŻYCIA
...
Odpisz
6 stycznia 2017, 14:51
@Rander: jest roznica miedzy definicja slowotworcza a faktyczna kolego
a swiat nie jest czarno bialy
wiec sa takze opinie
opinie to takie teorie ktorych nie da sie udowodnic ani dzis ani nigdy
Odpisz
6 stycznia 2017, 16:37
@Miguelp: Tracę czas.. ale cóż.
Podałem ci definicję, ale ją olałeś, więc po prostu pokazałem ci ją schematycznie.
A jeśli się czegoś nie da udowodnić, nigdy, to to nie jest opinia, a po prostu fałsz.
Jedyne co to można powiedzieć, że nauka nie daje nam na to na razie odpowiedzi, ale że czemuś nie można zaprzeczyć, to ne to prawda.
Odpisz
6 stycznia 2017, 18:02
@Rander: podales definicje slowotworcza
to ze czegos sie nie da udowodnic nie znaczy ze to falsz
nie mozna udowodnic istnienia Boga
a Bog istnieje
Odpisz
6 stycznia 2017, 21:20
@Miguelp: Straciłem wystarczająco dużo czasu na ciebie.
Chcesz, tkwij w błędzie, dam ci tylko radę, przyznanie się do błędu nie jest oznaką głupoty, a oświecenia.
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2017, 21:23
@Rander: tyle ze ja nie popelniam bledow
prowadzi mnie reka Boga
Odpisz
6 stycznia 2017, 22:14
@Miguelp: k
Odpisz
10 stycznia 2017, 16:47
@Rander: odezwał sie uczony...
Odpisz
10 stycznia 2017, 16:51
@BlackoutTrooper: Masz rację jestem uczony.
Odpisz
10 stycznia 2017, 18:49
@BlackoutTrooper: ma racje
jest uczony
w koncu ma ksiazke na profilu
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:56
@Miguelp: Zaczynacie zniżać się do poziomu prowokatorów.
Odpisz
11 stycznia 2017, 08:28
@Rander: nie
cisne beke z "uczonego" dziecka
Odpisz
11 stycznia 2017, 09:20
@Miguelp: W takim razie nie przeszkadzam.
Odpisz
11 stycznia 2017, 11:26
@Rander: thx
Odpisz
6 stycznia 2017, 01:22
r o a s t e d
Odpisz
6 stycznia 2017, 09:50
s m a ż o n y n a o l e j u g r e c k i m w 5 0 s t o p n i a c h
Odpisz
6 stycznia 2017, 13:49
tak
Odpisz
4 stycznia 2017, 22:09
Emo w założeniu miało być kolorowe, wesołe i walczyć przeciw używkom.
No cóż, wyszĺo jak wyszło...
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:39
racja
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:40
@benben7: a poza tym...
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:43
@benben7: nadal są tylko inaczej się ubierają...
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:45
@benben7:
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:02
@benben7: nad nami sram
Odpisz
4 stycznia 2017, 16:44
@benben7: Ch*jami czan
Odpisz
4 stycznia 2017, 16:52
nazywajmy rzeczy po imieniu Nanami Chrzan
Odpisz
4 stycznia 2017, 19:39
@masterhardkore: Jajami w Chrzan
Odpisz
4 stycznia 2017, 20:28
@mikigra8888: Kutaczan.
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:11
@Broski: Karakan
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:19
@masterhardkore: * Nad wami sram
Odpisz
4 stycznia 2017, 14:10
Wyszli z mody. Teraz ich zachowanie nadal podziela bardzo duża ilośc nastolatek jednak koncept "widzę świat jako taki i to okazuje" przeszedł w "świat taki jest bo duzo wiem o zyciu i chowam to w sobie"
No i ta opcja dopuszcza podział zycia na stronę emosiowatą jak i inne strony
Czy jakos tak
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2017, 15:53
@Loriess: teraz jest modna depresja i bycie inowertykiem
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:14
Myślą że są fajni, tacy... tajemniczy
Odpisz