Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Były nóżki, nie ma nóżek
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2019, 11:53
Mój brat nigdy nie uznaje porażki bo myśli że jest bogiem a jak przegra to potrafi rozpie**olić wszystko w promieniu 5 metrów i te zniszczenia zwali na mnie bo ktoś przecież mysi być winny.
Odpisz
11 grudnia 2017, 18:22
Gorzej jeśli właśnie ty grasz bardzo dobrze ale masz taki zje**ny team że wszyscy giną od jednego granata
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:12
Chciałbym jeszcze wspomnieć o zasadzie "płacisz, to wygrywasz". Wszystkie te maszynki do wyłudzania pieniędzy, czyli mikropłatnościami omijam szerokim łukiem.
Odpisz
5 stycznia 2017, 14:46
Albo "cziter" XD
Odpisz
5 stycznia 2017, 06:46
Jak już to przycisnę nie ten przycisk albo odruch nie potrzebny wykonam :p
Odpisz
4 stycznia 2017, 15:57
Zazwyczaj to jednak team, nikt ku*wa oprócz mnie nie chce za nic zostać inżynierem...
Odpisz
4 stycznia 2017, 20:46
@lulul: u mnie taka sytuacja
Ja to Pyro(tryb Król Wzgórza)
3 inrzynierów
2 szpiedzy
1 heavy ale afk
i 1 sniper
Ale
tylko 1 inrzynier grał dobrze
szpiedzy siedzieli w miejscu i byli niewidzialni
sniper tylko dobrze se radził ale go ciągle łatfiji
i prawie przegraliśmy gdyby nie zabujca snajpera nie wyszedł z gry
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:38
@ValorPeter: Inżynierów*, zabójca*. Tak wiem, czepiam się.
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:40
@HuboX600: to nic nie jestes jedynya
Odpisz
4 stycznia 2017, 15:25
3. Ja nie mogę co za nuby w teamie nie wytrzymie, idę się zabić
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2017, 15:32
@Kideu: ...bo twój team nie potrafi wybrać broni xD
miałem tak ;-;
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2017, 15:39
@Kideu: Moje najgorsze sytuacje jakie miałem w grach:
Team Fortress 2: 9 na 12 graczy z drużyny grało szpiegiem, a tylko dwaj z nich grali dobrze. Mieliśmy też inżyniera, który budował wszystkie konstrukcje w kompletnie losowych i bezużytecznych miejscach.
CS:GO: Przez 3 całe rundy trzech graczy w mojej drużynie było afk, przeciwna drużyna miała cheatera, a kiedy wrócili do gry, to się mnie pytali jak kupować broń...Dodam jeszcze, że był to tryb turniejowy.
Ja mam zawsze pecha, jeśli chodzi o graczy w drużynie.
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2017, 16:28
@HuboX600: ja mam często sytuacje w cs'ie że:
mój team:
- 0% komunikacji
- granaty (wszystkie ;_;) pod nogi
- jak kupić broń?
przeciwny team:
- 110% komunikacji
- granaty że pół mapy zaflash'ują
- każda broń - headshot'y
tymczasem ja się męczę i zostaję potem 1 vs 4 _-_
Odpisz
4 stycznia 2017, 15:49
Miłego cenzurowania, panie adminie...
Odpisz
4 stycznia 2017, 15:30
W LoLu tak mam, ale nie do końca. Co innego gdy widzę, że przeciwnik ma lepszą technikę i strategię (lub gra postacią która mnie kontruje), a co innego, gdy ktoś nawala na chybił trafił i zostaje mu 2 hp, a ja dedam, w tym przypadku zawsze jest fart.
Odpisz
4 stycznia 2017, 14:41
Głupi zawsze ma szczęście
Odpisz