Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mistrzxdd

10 lutego 2019, 11:53

Mój brat nigdy nie uznaje porażki bo myśli że jest bogiem a jak przegra to potrafi rozpie**olić wszystko w promieniu 5 metrów i te zniszczenia zwali na mnie bo ktoś przecież mysi być winny.

Avatar Filipsss

11 grudnia 2017, 18:22

Gorzej jeśli właśnie ty grasz bardzo dobrze ale masz taki zje**ny team że wszyscy giną od jednego granata

Avatar PAZDAN

5 stycznia 2017, 15:12

Chciałbym jeszcze wspomnieć o zasadzie "płacisz, to wygrywasz". Wszystkie te maszynki do wyłudzania pieniędzy, czyli mikropłatnościami omijam szerokim łukiem.

Avatar Nick_G

5 stycznia 2017, 14:46

Albo "cziter" XD

Avatar Yashire

5 stycznia 2017, 06:46

Jak już to przycisnę nie ten przycisk albo odruch nie potrzebny wykonam :p

Avatar lulul

4 stycznia 2017, 15:57

Zazwyczaj to jednak team, nikt ku*wa oprócz mnie nie chce za nic zostać inżynierem...

Avatar ValorPeter

4 stycznia 2017, 20:46

@lulul: u mnie taka sytuacja
Ja to Pyro(tryb Król Wzgórza)
3 inrzynierów
2 szpiedzy
1 heavy ale afk
i 1 sniper
Ale
tylko 1 inrzynier grał dobrze
szpiedzy siedzieli w miejscu i byli niewidzialni
sniper tylko dobrze se radził ale go ciągle łatfiji
i prawie przegraliśmy gdyby nie zabujca snajpera nie wyszedł z gry

Avatar HuboX600

4 stycznia 2017, 21:38

@ValorPeter: Inżynierów*, zabójca*. Tak wiem, czepiam się.

Avatar ValorPeter

4 stycznia 2017, 21:40

@HuboX600: to nic nie jestes jedynya

Avatar Kideu

4 stycznia 2017, 15:25

3. Ja nie mogę co za nuby w teamie nie wytrzymie, idę się zabić

Avatar Levandovsky

Edytowano - 4 stycznia 2017, 15:32

@Kideu: ...bo twój team nie potrafi wybrać broni xD

miałem tak ;-;

Avatar HuboX600

Edytowano - 4 stycznia 2017, 15:39

@Kideu: Moje najgorsze sytuacje jakie miałem w grach:
Team Fortress 2: 9 na 12 graczy z drużyny grało szpiegiem, a tylko dwaj z nich grali dobrze. Mieliśmy też inżyniera, który budował wszystkie konstrukcje w kompletnie losowych i bezużytecznych miejscach.

CS:GO: Przez 3 całe rundy trzech graczy w mojej drużynie było afk, przeciwna drużyna miała cheatera, a kiedy wrócili do gry, to się mnie pytali jak kupować broń...Dodam jeszcze, że był to tryb turniejowy.

Ja mam zawsze pecha, jeśli chodzi o graczy w drużynie.

Avatar Levandovsky

Edytowano - 4 stycznia 2017, 16:28

@HuboX600: ja mam często sytuacje w cs'ie że:

mój team:
- 0% komunikacji
- granaty (wszystkie ;_;) pod nogi
- jak kupić broń?

przeciwny team:
- 110% komunikacji
- granaty że pół mapy zaflash'ują
- każda broń - headshot'y

tymczasem ja się męczę i zostaję potem 1 vs 4 _-_

Avatar Kanciarz123

4 stycznia 2017, 15:49

Miłego cenzurowania, panie adminie...

Avatar DeMajkel

4 stycznia 2017, 15:30

W LoLu tak mam, ale nie do końca. Co innego gdy widzę, że przeciwnik ma lepszą technikę i strategię (lub gra postacią która mnie kontruje), a co innego, gdy ktoś nawala na chybił trafił i zostaje mu 2 hp, a ja dedam, w tym przypadku zawsze jest fart.

Avatar MevinW

4 stycznia 2017, 14:41

Głupi zawsze ma szczęście

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To by wystarczyło

Były nóżki, nie ma nóżek

Trzeba brać osobną torbę

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka