Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pilne
Zdeklasowani znowu
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2017, 12:12
Czy to jest CTSG?
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2017, 21:43
Moim zdaniem ta wersja po lewej też jest śliczna, mimo wszystko ^^ Zresztą takie figury mają choćby na to Ewa Farna, czy Zuzanna Borucka, a uwielbiam je obie ^^
Odpisz
6 stycznia 2017, 17:28
ale ta świadomość jaka ona była jednak psuje relacje i związek
Odpisz
7 stycznia 2017, 16:41
@akaman151: a widzisz jego twarz?
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:29
@seweryn111: starałem się nie patrzeć do teraz... ale już widzę
Odpisz
6 stycznia 2017, 11:01
bo przy chudnięciu najważniejsze jest mieć osobę dla której chce się schudnąć i która cię w tym wspiera
Odpisz
6 stycznia 2017, 11:33
@WickedHeart: A myślałam, że chudnie się dla swojego zdrowia.
Odpisz
6 stycznia 2017, 13:21
@Ciemnomi: a czy jedno wyklucza drugie?
Odpisz
6 stycznia 2017, 15:10
@Ciemnomi: Wsparcie zawsze dużo daje.
Odpisz
6 stycznia 2017, 16:30
@WickedHeart: Oczywiście że nie, lecz napisałeś, że te dwie rzeczy są najważniejsze.
Odpisz
6 stycznia 2017, 11:02
Noi bardzo dobrze że zmienił sobie dziewczynę.
Odpisz
6 stycznia 2017, 10:16
Jeżeli ją szczerze kochał, to nie ryzykował.
Odpisz
6 stycznia 2017, 10:04
Ale z twarzy i włosów lepiej wygląda na zdjęciu z lewej.
Odpisz
6 stycznia 2017, 10:37
@Broski: lewo prawo
Odpisz
6 stycznia 2017, 10:41
@Broski: Oczy wydają się większe, ponieważ kiedy schudła zmalały jej policzki. Jesli sie przyjrzyz, zauważysz, że na obu zdjęciech nos i usmiech są te same
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2017, 11:11
@W_Goracej_Wodzie_Company: Z lewej jest ładniejsza z twarzy bo nie ma tapety, to naturalny wygląd, dlatego mi się bardziej podoba. A włosy, cóż, nie gustuję w blondynkach.
Odpisz
5 stycznia 2017, 20:11
Miłość zmienia wszystko, nawet włosy.
Odpisz
6 stycznia 2017, 11:16
Jest XXI wiek. Istnieje coś takiego jak farba do włosów
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2017, 18:40
Nie żeby coś, ale to nie było wielkie ryzyko. Ta dziewczyna na pierwszym obrazku jeszcze taka okropna nie jest. Są gorsze pasztety. \_/
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2017, 18:29
wiem że to oczywiste ale to inna osoba
Odpisz
6 stycznia 2017, 14:23
@revan21: No tylko że to nie inna osoba.
Odpisz
6 stycznia 2017, 14:32
@oskar213: z twarzy nie podobna
Odpisz
6 stycznia 2017, 15:39
@revan21: 1. Schudła
2.Podobna, rysy ciągle ma podobne.
Odpisz
5 stycznia 2017, 17:33
Teraz go zostawi
Odpisz