Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kronim

5 września 2015, 00:08

ostatni najlepszy :D

Avatar GHJKML001

7 sierpnia 2015, 12:26

normalnie mistrzowie cosplayu leci do ulubionych

Avatar mordek122

16 grudnia 2014, 16:27

jacy oszuści!

Avatar gabisoch

13 czerwca 2014, 20:22

ostatnie mnie powaliło xD

Avatar joanna11198

2 lutego 2013, 11:54

4 postać mam jako gre na PSP :) a ostatnie najlepsze :)

Avatar Agent00Kurczak

6 czerwca 2013, 16:51

@joanna11198: "czwartą postać". Z szacunkiem do Kratucha! Bo Ci łeb urwie...

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2013, 10:34

@Agent00Kurczak: Tobie też dotyczy szacunek do ˛˛Kratosa,,

Avatar Agent00Kurczak

13 lipca 2013, 12:43

Po 1. "Ciebie" nie "Tobie", po 2. Kratuch jest oficjalnym przezwiskiem Kratosa wymyslonym przez Tivolta i jego j*baczy.

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2013, 15:51

@Agent00Kurczak: Sorki mój błąd. Nie oglądam youtube więc skąd mam wiedzieć?

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2013, 17:12

Wg mnie wszystkie najlepsze XD

Avatar karol15

2 lutego 2013, 17:28

EJ JAK SIE NAZYWA SERIAL W KTÓRYM WYSTEPUJE TEN 8 OD GÓRY??
PROSZE KTO ODPOWIE TO DAM STRZAŁKE W GÓRE

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Kasia60a

5 lutego 2013, 20:50

@karol15: Spoko ;)

Avatar pataraka

11 lutego 2013, 21:32

@karol15: to power rangers

Avatar Kamil292

3 lutego 2013, 12:48

COSPLAY'ERZY... COSPLAY'ERZY WSZĘDZIE!!!!!

Avatar apsio

3 lutego 2013, 11:41

Patrick!

Avatar AliceCullen504

3 lutego 2013, 10:09

ostatnie najlepsze ;)

Avatar mikulek04

2 lutego 2013, 22:33

Nie ma to jak kreatywność i wyobraźnia :D

Avatar Pokedigi

2 lutego 2013, 20:36

Cosplay: robisz to źle.

Avatar gitkolo

2 lutego 2013, 18:47

Ostatni i 3 od góry najlepsze XD

Avatar mmatik

2 lutego 2013, 17:21

pyramid head mnie roz***l XD

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2013, 14:43

ostatnie jest dobre

Avatar lolipop10

2 lutego 2013, 15:56

ostatnie xDxDxD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niezniszczalne

Nie po oczach

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Frustrujące

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka