Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Angielskie śmieszki
Nieuczciwa ocena
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2019, 23:18
W Gdowie jest więcej smogu bo z Krakowa leci a my jesteśmy w dolinie rzeki. I jeszcze tu się żyje jak na Podlasiu
Odpisz
14 stycznia 2019, 21:13
co to jest za duch
Odpisz
7 stycznia 2017, 17:10
Tyle, że Kraków to miasto.
Odpisz
7 stycznia 2017, 17:42
@baarts: Niby cywilizowane miasto, ale nowa huta zaniża wskaźnik cywilizowania tak, że ledwie trzymamy się tej wsi.
Odpisz
8 stycznia 2017, 14:21
Nie zgadam się. W Nowej Hucie wcale nie jest tak źle
Odpisz
8 stycznia 2017, 16:34
@Filo15: Potwierdzam, mieszkam w Nowej Hucie i da się przeżyć. Z maską gazową i słuchawkami na których lecą openingi i endingi z animców.
Odpisz
8 stycznia 2017, 16:53
@Filo15: To nie zmienia faktu, że nowa huta jest sosnowcem Krakowa.
Odpisz
4 lutego 2017, 10:54
raz tam byłem...to jest dziecko Piekła z Sosnowcem, adoptowane przez Silent hill a wychowane przez Racoon City
Odpisz
31 grudnia 2018, 23:02
Eh, Nowa Huta zła nie jest, ja tam się chyba przeprowadzę ;/
Odpisz
8 stycznia 2017, 10:21
LUDZIE! IDŹCIE SIĘ DO ŻYWCA PRZYCZEPCIE, TAM MAJĄ GORSZE POWIETRZE!
Odpisz
7 stycznia 2017, 16:14
Smok Wawelski to taki mistrz jutsu ognia.
Odpisz
7 stycznia 2017, 18:02
@saper123: Może należy do klanu Uchiha.
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:15
@Jedyny_LordGaben_Over9000: mi kojarzy się bardziej z Asumą
Odpisz
7 stycznia 2017, 19:38
Odpisz
7 stycznia 2017, 19:28
"Top 10 anime hidden villages and cities"
Odpisz
7 stycznia 2017, 19:21
taki trochę spoiler w tytule
Odpisz
5 stycznia 2017, 19:50
Ostatnio nastąpiła poprawa, największa od 1850. Norma jest przekroczona tylko trzydziestokrotnie.
Odpisz
7 stycznia 2017, 16:19
@Krzyniu: O Ty śmieszku Ty! ;D
Odpisz
7 stycznia 2017, 17:43
@Krzyniu: To prawda. Widzę zarys swojej wyciągniętej dłoni
Odpisz
5 stycznia 2017, 19:27
Deszcz,czemu nam nie mówiłeś,że ukrywasz w sobie wioskę? :V
Odpisz
7 stycznia 2017, 16:13
@Pandzianikki: O nie, wydało sie!
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2017, 17:13
Teraz cały świat pozna twój sekret!
Odpisz
7 stycznia 2017, 17:39
@Pandzianikki: Myślę, że dlatego, że ją ukrywał.
Odpisz
7 stycznia 2017, 16:55
Ciekawe jak by to było po japońskiemu.
Odpisz
7 stycznia 2017, 17:08
@Jedyny_LordGaben_Over9000: japońsku*
Odpisz
7 stycznia 2017, 18:01
@baarts: Wiem, że źle napisałem, ale tak też się mówi np. po polskiemu. Nie słyszałeś tego?
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:03
@Jedyny_LordGaben_Over9000: to jest właśnie grammar nazi, chcesz napisać błąd dla beki a oni się czepiają...
Odpisz
5 stycznia 2017, 19:06
Ostatnia wioska to ta w której umarł tamten gościu?
Odpisz
5 stycznia 2017, 19:08
@Jasnowidz: Dużo ludzi umiera w Krakowie
Odpisz
5 stycznia 2017, 19:14
@Jasnowidz: jaki gosciu
Odpisz
6 stycznia 2017, 00:34
you made my day.
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2017, 19:04
Kraków-moje ulubione miasto z anime.
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2017, 19:04
Ninja z Wioski Smogu ćwiczą jutsu walki maczetą
Odpisz
5 stycznia 2017, 19:00
po pierwszym przypomniał mi się The Last Guardian
Odpisz