Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Zdeklasowani znowu
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2018, 18:26
Nikt nie pokona potęgi ZSRR⚒️( wiem powinien być sierp ale nie mam takiej emotki). Oto:
Odpisz
24 stycznia 2017, 16:51
Odpisz
22 czerwca 2017, 15:21
@Zintegrowany: bitch plz *pokazuje atomówkę*
Odpisz
7 stycznia 2017, 01:01
AMX ELC Bis - (prototypowy) lekki czołg zrobiony przez francuzów... 90 mm działo - wincyj niż ten tiger :/
Odpisz
7 stycznia 2017, 01:11
@RevanShan: SturmTiger 360mm
Odpisz
7 stycznia 2017, 01:22
@Rasing430: Tyle że ja podawałem przykład czegoś co jest przynajmniej 2-3 krotnie mniejsze od Tigera, a już ma większe działo.
Odpisz
7 stycznia 2017, 01:27
@RevanShan: Jakaś małpa daje łapki w dół :/
Odpisz
7 stycznia 2017, 01:31
@Rasing430: Autor zapewne bóldupi, bo znaleźliśmy coś co ma większy kaliber niż jego ulubiony czołg :/
Odpisz
30 kwietnia 2017, 01:38
@RevanShan: ekhm, większy kaliber to nie znaczy że lepszy. acht-acht jest najlepszym działem ww2
Odpisz
24 stycznia 2017, 16:50
Moze jednak?
Odpisz
7 stycznia 2017, 13:57
ekhm
Odpisz
8 stycznia 2017, 17:17
@generalpartyzantkijeja: *ekhem ekhem*
Odpisz
8 stycznia 2017, 21:30
@Davido: Koledzy proszę...
Odpisz
8 stycznia 2017, 21:47
@NathanDrake:
Odpisz
10 stycznia 2017, 15:33
@generalpartyzantkijeja: Ale ładowało się 24 godziny około
Odpisz
10 stycznia 2017, 16:56
@Snax_: druga ładowała się pare minut
Odpisz
10 stycznia 2017, 17:02
@generalpartyzantkijeja: No
Odpisz
9 stycznia 2017, 00:51
Jest coś silniejszego
Panzerjäger Tiger für 12,8 cm Pak 44 L/55
Odpisz
8 stycznia 2017, 22:39
Jest taki czołg Lowe. Love-Milość
Odpisz
9 stycznia 2017, 06:24
@Racker_PL: geniusz jesteś... Po pierwsze to jest Löwe, a to znaczy lew....
Odpisz
8 stycznia 2017, 22:14
A tam pie**olenie, wódka jest mocniejsza.
Odpisz
7 stycznia 2017, 09:28
Co to za kaliber KwK L/71?
Ktoś tu pomylił kaliber z nazwą działa...
Odpisz
8 stycznia 2017, 19:03
@Nanook: Kaliber 88, ale podał nazwę działa żeby nie pomylić jej z innym działem tego kalibru ;-;
Odpisz
8 stycznia 2017, 18:59
Mój ulubiony wierszyk.
Odpisz
7 stycznia 2017, 10:06
pffff a Karl 600mm?
Odpisz
7 stycznia 2017, 12:21
@Awp_Asiimov: gustav 800mm
szach mat
Odpisz
7 stycznia 2017, 11:55
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2017, 09:47
Chciałem napisać, że Sturmtiger ma większy kaliber, ale widać wyprzedzili mnie inni.
Odpisz
7 stycznia 2017, 07:33
A to? To też w sumie jest silniejsze niż miłość.
Odpisz
7 stycznia 2017, 00:07
wolę 152mm kv-2
Odpisz
7 stycznia 2017, 07:31
@catprincess: Stara dobra haubica.
Odpisz