memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 marca 2021, 06:26
Ale to ketchup z maca! Nie jadam go (tylko Pudliszki)
Odpisz
7 stycznia 2017, 09:20
Ten moment kiedy nie mozesz jeść keczupu.
7 stycznia 2017, 09:30
@creeper_girl: u mnie po keczupie* sraka gwarantowana *spolszczenie
mnie tylko strasznie brzych boli.
7 stycznia 2017, 09:33
@creeper_girl: same here. To strasznie nieprzyjemne
7 stycznia 2017, 21:03
@creeper_girl: A ja czasem piję sam keczup. :v
7 stycznia 2017, 21:05
smak boli
7 stycznia 2017, 21:07
Jak smak może boleć? xd
7 stycznia 2017, 21:21
zjesz ze smakiem, a następnie masz straszny ból brzucha.
10 stycznia 2017, 13:31
@creeper_girl: *placze razem z siostra*
9 stycznia 2017, 16:07
Wolę czosnkowy ;-; ale to tylko moje zdanie
9 stycznia 2017, 22:08
@Kylo_Ren:
9 stycznia 2017, 18:07
Obrazki na główną powinny mieć co najmniej 3.90 średnią
9 stycznia 2017, 19:51
@RpLay: Tak właściwie nie ma takiej zasady.
9 stycznia 2017, 21:56
Dlatego powinni ją dodać bo jak np. niedawno ,,nóż rozgrzany do 1000 stopni" Który miał 1.90 średnią i był na głównej
9 stycznia 2017, 21:57
@RpLay: Pewnie admin dodał.
9 stycznia 2017, 18:40
Kiedyś się obrzygalem od ketchupu bo przegrałem zakład na szkolnej wycieczce i musiałem obalić całą butlę ketchupu chilli ;-;
9 stycznia 2017, 17:31
Ketchup jest do dupy!!! *spi***ala ile sił*
9 stycznia 2017, 17:27
Niebo? Za dużo ketchupu to przeciwieństwo nieba.
Ale ty nie masz z niej pić, tylko maczać w niej frytki/nuggetsy/cokolwiek. A to już jest niebo.
9 stycznia 2017, 16:32
Lepszy majonez.A najlepiej kiełbasa macxana w majonezie
9 stycznia 2017, 16:27
Niebo ? Lubię Ketchup ale bez przesady.
7 stycznia 2017, 09:38
*Bierze fontannę* Moe !
7 stycznia 2017, 09:15
chcę
7 stycznia 2017, 09:07
Jadłbyn
7 stycznia 2017, 09:01
Sans approves
7 stycznia 2017, 09:00
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 marca 2021, 06:26
Ale to ketchup z maca! Nie jadam go (tylko Pudliszki)
Odpisz
7 stycznia 2017, 09:20
Ten moment kiedy nie mozesz jeść keczupu.
Odpisz
7 stycznia 2017, 09:30
@creeper_girl: u mnie po keczupie* sraka gwarantowana
*spolszczenie
Odpisz
7 stycznia 2017, 09:30
mnie tylko strasznie brzych boli.
Odpisz
7 stycznia 2017, 09:33
@creeper_girl: same here. To strasznie nieprzyjemne
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:03
@creeper_girl: A ja czasem piję sam keczup. :v
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:05
smak boli
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:07
Jak smak może boleć? xd
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:21
zjesz ze smakiem, a następnie masz straszny ból brzucha.
Odpisz
10 stycznia 2017, 13:31
@creeper_girl: *placze razem z siostra*
Odpisz
9 stycznia 2017, 16:07
Wolę czosnkowy ;-; ale to tylko moje zdanie
Odpisz
9 stycznia 2017, 22:08
@Kylo_Ren:
Odpisz
9 stycznia 2017, 18:07
Obrazki na główną powinny mieć co najmniej 3.90 średnią
Odpisz
9 stycznia 2017, 19:51
@RpLay: Tak właściwie nie ma takiej zasady.
Odpisz
9 stycznia 2017, 21:56
Dlatego powinni ją dodać bo jak np. niedawno ,,nóż rozgrzany do 1000 stopni" Który miał 1.90 średnią i był na głównej
Odpisz
9 stycznia 2017, 21:57
@RpLay: Pewnie admin dodał.
Odpisz
9 stycznia 2017, 18:40
Kiedyś się obrzygalem od ketchupu bo przegrałem zakład na szkolnej wycieczce i musiałem obalić całą butlę ketchupu chilli ;-;
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:31
Ketchup jest do dupy!!! *spi***ala ile sił*
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:27
Niebo?
Za dużo ketchupu to przeciwieństwo nieba.
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:27
Ale ty nie masz z niej pić, tylko maczać w niej frytki/nuggetsy/cokolwiek. A to już jest niebo.
Odpisz
9 stycznia 2017, 16:32
Lepszy majonez.A najlepiej kiełbasa macxana w majonezie
Odpisz
9 stycznia 2017, 16:27
Niebo ? Lubię Ketchup ale bez przesady.
Odpisz
7 stycznia 2017, 09:38
*Bierze fontannę* Moe !
Odpisz
7 stycznia 2017, 09:15
chcę
Odpisz
7 stycznia 2017, 09:07
Jadłbyn
Odpisz
7 stycznia 2017, 09:01
Sans approves
Odpisz
7 stycznia 2017, 09:00
Odpisz