Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Młodzi gniewni
Ładne rzeczy
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2017, 15:37
taki easter egg, jeżeli wyjdziemy z symulatora i będziemy w tej wielkiej sali, to przy wciskaniu lewego przycisku myszy włączy się animacja i odgłos ostrza, chociaż go nie mamy.
Odpisz
9 stycznia 2017, 09:10
@marcin12321: Przeciez ma na reku ostrze
Odpisz
9 stycznia 2017, 13:53
@ProPuMaX: ale nie będąc w tym pomieszczeniu (a raczej hali)
Odpisz
7 stycznia 2017, 12:29
A potem giniesz ratujac swiat
Odpisz
7 stycznia 2017, 20:50
Ej, halo, nie spoileruj!
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2017, 20:53
@the_endrju: Akurat wczoraj skonczyles AC III
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:02
Ale nie wszyscy jeszcze skończyli. Wyobraź sobie taką sytuację, że jeszcze nie skończyłeś i widzisz mem z gry na jeja i myślisz "o zobaczę co ludzie komentują!" wchodzisz w komentarze i bum - ktoś zdradza zakończonie! To smutne.
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:03
@the_endrju: Ale ta gra jest już trochę stara, zresztą myślę, ze jeżeli ktoś jeszcze nie przeszedł to raczej później nie będzie
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:14
CO?
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:17
Ups...
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2017, 21:34
Dokładnie 12 grudnia 2012
roku, o ile się nie mylę.
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:59
Dzięki za spojler. Jeszcze nie skończyłem gry
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:03
@themrkefirek: sorry...
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:43
W grudniu Ubisoft dał ją za darmo, więc wiesz.
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:23
AC III macie za darmo na uplay'u. Najwyżej nie dawno było.
Odpisz
7 stycznia 2017, 19:11
Akurat wczoraj skończyłem Assassin's Creed 3 xD
Odpisz
7 stycznia 2017, 19:53
@the_endrju: Ja aktualnie oglądam napisy końcowe w AC:3
Odpisz
7 stycznia 2017, 20:34
@mr_sikorka: Ja też :D
Odpisz
7 stycznia 2017, 12:12
AC 2 w CD-Action za 17 zł...
Odpisz
7 stycznia 2017, 12:17
@crimzon: W sklepie "nie dla idiotów" jest za 10 złotych bez grosza.
Odpisz
7 stycznia 2017, 12:26
@crimzon: AC II jest teraz bardzo tani, bo do nowych gier nie należy.
Odpisz
7 stycznia 2017, 12:30
a do tego dochodzi pierwszy Far Cry i jakieś Awesomenauts
Odpisz
7 stycznia 2017, 19:12
@crimzon: AC II i Far Cry?! Whoah, kupuję!
Odpisz
7 stycznia 2017, 13:18
ja w titanfall 2 czułem się właśnie tak
Odpisz
7 stycznia 2017, 17:09
@DziwnyPan: Jaki nick ?
Odpisz
7 stycznia 2017, 17:53
@Grala111: fajny
Odpisz
7 stycznia 2017, 18:56
@DziwnyPan: Spoko
Odpisz