Najważniejsze żeby nagrać dobry filmik
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To będzie bolało
Co to takiego?
Żartownisie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2022, 16:51
Człowiek z klasą. Dzięki takim mamy tyle wspaniałego gore.
Odpisz
1 czerwca 2020, 16:00
Ok boomer
Odpisz
14 stycznia 2015, 18:44
powinien pomóc półgłówek
Odpisz
5 czerwca 2014, 00:21
Pierwsza myśl...
C & H :)
Odpisz
2 lutego 2013, 13:31
Deja vu...
Odpisz
6 czerwca 2013, 16:43
@chupacabra001: też nie możesz wyłączyć kamery jak chcesz zadzwonić?
Odpisz
6 czerwca 2013, 17:04
@Agent00Kurczak: Ano, takiego cuda nie posiadam.
Odpisz
2 lutego 2013, 20:32
Było nawet ostatnio w wiadomościach: Fotograf zamiast pomóc osobie która wpadła na tory to zaczął robić zdjęcia...nic na to nie powiem -_-
Odpisz
2 lutego 2013, 16:06
Mentalnosc czlowieka wspoczesnego: najpierw nagrac ,potem pomoc.
Odpisz
2 lutego 2013, 13:54
No tak, ludzie zrobią wszystko, by zabłysnąć na Youtube...
5/5
Odpisz