Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CrazyMe

7 stycznia 2017, 21:30

"Morze mojej zajebistości"- jedyne morze w którym nigdy nie utonę

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2017, 21:38

@CrazyMe: Oj oj oj, nie mów tak. Na pewno jesteś super!

Avatar CrazyMe

7 stycznia 2017, 21:44

'^' na pewno nie na tyle żeby utonąć w morzu swej zajebistości

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2017, 21:45

@CrazyMe: Każdy ma jakieś zalety, jak i wady. Jak tam Dolas?

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2017, 22:09

@CrazyMe: Przecież jesteś super. :)

Avatar ciamciol

7 stycznia 2017, 22:16

ta emotka wygląda jakbyś chciała ją poderwać, zgw*łcić a na koniec zakopać, odkopać, znów zgw*łcić, nasrać i zakopać.

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2017, 22:17

@ciamciol: Jprl ;_____; Co ty masz w głowie.

Avatar ciamciol

7 stycznia 2017, 22:31

Avatar CrazyMe

7 stycznia 2017, 23:05

A dobrze, dziękuję ^^ Z przyjemnością się oglądało

Avatar CrazyMe

7 stycznia 2017, 23:05

Cóż... Ciężko to wywnioskować po kilku komentarzach ale dziękuję

Avatar lulul

7 stycznia 2017, 23:54

@CrazyMe:
Nie masz morza
Zajebistości
Ale masz
Podziemną grotę
Która większą jest
trzykrotnie
Niż morze owe

Avatar Fina258

10 stycznia 2017, 22:32

@CrazyMe: A ja moge potwierdzić ^^

Avatar SztykMolodiets

19 grudnia 2017, 17:58

@CrazyMe: Bo zdecydowanie za płytkie.

Avatar CrazyMe

19 grudnia 2017, 18:02

@SztykMolodiets: ... O to mi właśnie... Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz, żeby mnie wku*wiać?

Avatar Reaper_

10 stycznia 2017, 16:11

Ja tam mam porę suchą i deszczową

Avatar Reaper_

10 stycznia 2017, 16:12

@Reaper_: W morzu zajebistości

Avatar
iqhawe

7 stycznia 2017, 21:54

większość pisze "na pewno nie ja" ale mam wysoką samoocenę więc... potrzebna mi łódka

Avatar lorax12

7 stycznia 2017, 21:27

Raczej było, ale dam 5

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2017, 21:26

To z pewnością nie ja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

To się nie może nie udać

Za co ta premia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka