Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
To się nie może nie udać
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2017, 21:30
"Morze mojej zajebistości"- jedyne morze w którym nigdy nie utonę
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:38
@CrazyMe: Oj oj oj, nie mów tak. Na pewno jesteś super!
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:44
'^' na pewno nie na tyle żeby utonąć w morzu swej zajebistości
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:45
@CrazyMe: Każdy ma jakieś zalety, jak i wady. Jak tam Dolas?
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:09
@CrazyMe: Przecież jesteś super. :)
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:16
ta emotka wygląda jakbyś chciała ją poderwać, zgw*łcić a na koniec zakopać, odkopać, znów zgw*łcić, nasrać i zakopać.
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:17
@ciamciol: Jprl ;_____; Co ty masz w głowie.
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:31
Odpisz
7 stycznia 2017, 23:05
A dobrze, dziękuję ^^ Z przyjemnością się oglądało
Odpisz
7 stycznia 2017, 23:05
Cóż... Ciężko to wywnioskować po kilku komentarzach ale dziękuję
Odpisz
7 stycznia 2017, 23:54
@CrazyMe:
Nie masz morza
Zajebistości
Ale masz
Podziemną grotę
Która większą jest
trzykrotnie
Niż morze owe
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:32
@CrazyMe: A ja moge potwierdzić ^^
Odpisz
19 grudnia 2017, 17:58
@CrazyMe: Bo zdecydowanie za płytkie.
Odpisz
19 grudnia 2017, 18:02
@SztykMolodiets: ... O to mi właśnie... Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz, żeby mnie wku*wiać?
Odpisz
10 stycznia 2017, 16:11
Ja tam mam porę suchą i deszczową
Odpisz
10 stycznia 2017, 16:12
@Reaper_: W morzu zajebistości
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:54
większość pisze "na pewno nie ja" ale mam wysoką samoocenę więc... potrzebna mi łódka
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:27
Raczej było, ale dam 5
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:26
To z pewnością nie ja
Odpisz