Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Za co ta premia
Phi!
Nie są aż takie pyszne
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2017, 07:23
Ja się ku*wa pytam: skąd on ma tyle hajsu a tym bardziej broń?!
Odpisz
9 stycznia 2017, 22:28
san Andreas był ostatnią starannie wykonaną grą z rodziny gta, teraz już lecą tylko na hajs, czyli poprostu robią krótką fabułę i zebrać jak najwięcej kasy gdyż rockstar podzielone jest na 10 grób, a ta najlepiej rozwijająca się grupa jest za tym że nieopłaca się robić trybu dla jednego gracza, wiec postanowili szlifować multi, i tak będzie z gta 6(o ile będzie), że będzie tylko multiplayer, obecnie cały czas dają nacisk na gta 5 online, dzieciństwo się skończyło
Odpisz
9 stycznia 2017, 22:47
@ALKATRAZ: Trochę smutne ale prawdziwe.
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2017, 23:08
@ALKATRAZ: Starannie? Ku*wa człowieku gram w tą grę już ponad 8 rok (SAMP, MTA) I mogę Ci pokazać 12 miejsc w samym Los Santos gdzie można spokojnie idąc wypaść za mapę, kilka miejsc z rościągniętymi teksturami 32x32 a nawet niemodelowanym podłożem (A o szparach w niektórych budynkach nie wspominając). To dobrze że skupiają się na multi, trzepią z tego hajs, a gracze dostają darmowe aktualizacje i nowe misje, zakupiłem sobie GTA V na święta i ani razu nie tknąłem fabuły. Online wciąga za mocno.
Odpisz
9 stycznia 2017, 23:23
@maroko11: Zajebiście, dostaje czerwone za idealny temat do dyskusji.
Odpisz
10 stycznia 2017, 00:14
@ALKATRAZ: Taak. Najstaranniej najlepsza misja to oczywiście była w szkółce latania...
Odpisz
9 stycznia 2017, 21:41
Przecież on nigdy nie był w pośredniaku!
Odpisz
9 stycznia 2017, 22:35
@Kadzio: Był jeden odcinek gdzie poszedł do programu w którym faceci przełamywali swoje lęki dla kobiet
Odpisz
9 stycznia 2017, 21:51
Odpisz
9 stycznia 2017, 21:59
@Neronixu: będziesz się smażył w piekle na głębokim oleju.
Odpisz
9 stycznia 2017, 21:41
pieruk
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:24
Odpisz
9 stycznia 2017, 21:23
@Faraam: "pieprszonym"
Odpisz
9 stycznia 2017, 21:19
napis wskazujący na miejsce w jakim przebywa bohater wyświetla się po prawej i jest mniejszy, poza tym czcionka chyba troszkę inna
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:59
Troche saldo sie nie zgadza xd
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:23
Ups,podwoiło się,not my fault tho ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:24
@Menek: mnie sie stroiło i admin usunął
Odpisz