Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2010, 17:23

takie troszeczkę dzikie ale sam obrazek to... mmm śmiechowy ;]

Avatar imperator

1 stycznia 2010, 20:27

kicik12 ja nie wiedzącuje ja wiem

Avatar jejee

31 grudnia 2009, 16:07

kick12 to łosiek i świr na okrągło

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2009, 14:32

ja! Ale z was łośki! Przecież tu chodzi o to, że ta klimatyzacja (tak, to te białe puszki w pocięte w paski) jest tak dobra, że nawet zimą chłodzi, co dało zaspę giganta. Czy na jeja jest tylko tak mało osób wiedzącowych co to ironia?

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2009, 09:32

Pewnie nie mogą się dostać do swoich domów to dlatego robią tunely! I fajne te tunely 5/5

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2009, 20:45

nieźle musiało wiać skoro ten śnieg rozpuściło

Avatar edyta_96_13

30 grudnia 2009, 20:02

Swietna firma :)) 3

Avatar Psycho

30 grudnia 2009, 17:08

a jednak dobra firma :)
4/5

Avatar Blacker

30 grudnia 2009, 16:40

Nic specjalnego.. ale za zaspę 2/5 :P

Avatar kris2490

30 grudnia 2009, 15:08

mnich śmiejesz się a dajesz 1. Fajne iglo 5/5

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2009, 13:29

jak chcecie mieć taką zaspe to se kupcie klime LG

Avatar grzesiek199608

30 grudnia 2009, 12:57

5/5 za zaspe

Avatar Tracz97

30 grudnia 2009, 12:38

tez tak chce O_o 4/5

Avatar Mnich1

30 grudnia 2009, 12:29

heh 1 ;]

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2009, 12:22

tu nie chodzi o zaspę ale o LG ciemnoty te kimy na dachu (u mnie zaspa jeszcze większa) PS:Nie mieszkam w bloku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Jeszcze jak

Phi!

Najbardziej realistyczny spośród modów

To by wystarczyło

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka