memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 stycznia 2010, 17:23
takie troszeczkę dzikie ale sam obrazek to... mmm śmiechowy ;]
Odpisz
1 stycznia 2010, 20:27
kicik12 ja nie wiedzącuje ja wiem
31 grudnia 2009, 16:07
kick12 to łosiek i świr na okrągło
31 grudnia 2009, 14:32
ja! Ale z was łośki! Przecież tu chodzi o to, że ta klimatyzacja (tak, to te białe puszki w pocięte w paski) jest tak dobra, że nawet zimą chłodzi, co dało zaspę giganta. Czy na jeja jest tylko tak mało osób wiedzącowych co to ironia?
31 grudnia 2009, 09:32
Pewnie nie mogą się dostać do swoich domów to dlatego robią tunely! I fajne te tunely 5/5
30 grudnia 2009, 20:45
nieźle musiało wiać skoro ten śnieg rozpuściło
30 grudnia 2009, 20:02
Swietna firma :)) 3
30 grudnia 2009, 17:08
a jednak dobra firma :) 4/5
30 grudnia 2009, 16:40
Nic specjalnego.. ale za zaspę 2/5 :P
30 grudnia 2009, 15:08
mnich śmiejesz się a dajesz 1. Fajne iglo 5/5
30 grudnia 2009, 13:29
jak chcecie mieć taką zaspe to se kupcie klime LG
30 grudnia 2009, 12:57
5/5 za zaspe
30 grudnia 2009, 12:38
tez tak chce O_o 4/5
30 grudnia 2009, 12:29
heh 1 ;]
30 grudnia 2009, 12:22
tu nie chodzi o zaspę ale o LG ciemnoty te kimy na dachu (u mnie zaspa jeszcze większa) PS:Nie mieszkam w bloku
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2010, 17:23
takie troszeczkę dzikie ale sam obrazek to... mmm śmiechowy ;]
Odpisz
1 stycznia 2010, 20:27
kicik12 ja nie wiedzącuje ja wiem
Odpisz
31 grudnia 2009, 16:07
kick12 to łosiek i świr na okrągło
Odpisz
31 grudnia 2009, 14:32
ja! Ale z was łośki! Przecież tu chodzi o to, że ta klimatyzacja (tak, to te białe puszki w pocięte w paski) jest tak dobra, że nawet zimą chłodzi, co dało zaspę giganta. Czy na jeja jest tylko tak mało osób wiedzącowych co to ironia?
Odpisz
31 grudnia 2009, 09:32
Pewnie nie mogą się dostać do swoich domów to dlatego robią tunely! I fajne te tunely 5/5
Odpisz
30 grudnia 2009, 20:45
nieźle musiało wiać skoro ten śnieg rozpuściło
Odpisz
30 grudnia 2009, 20:02
Swietna firma :)) 3
Odpisz
30 grudnia 2009, 17:08
a jednak dobra firma :)
4/5
Odpisz
30 grudnia 2009, 16:40
Nic specjalnego.. ale za zaspę 2/5 :P
Odpisz
30 grudnia 2009, 15:08
mnich śmiejesz się a dajesz 1. Fajne iglo 5/5
Odpisz
30 grudnia 2009, 13:29
jak chcecie mieć taką zaspe to se kupcie klime LG
Odpisz
30 grudnia 2009, 12:57
5/5 za zaspe
Odpisz
30 grudnia 2009, 12:38
tez tak chce O_o 4/5
Odpisz
30 grudnia 2009, 12:29
heh 1 ;]
Odpisz
30 grudnia 2009, 12:22
tu nie chodzi o zaspę ale o LG ciemnoty te kimy na dachu (u mnie zaspa jeszcze większa) PS:Nie mieszkam w bloku
Odpisz