Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wredniak

14 stycznia 2017, 13:39

Kiedy przybędzie ambasador Lechistanu?.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Raczysko

10 stycznia 2018, 00:22

tak

Avatar
asasinpio

10 stycznia 2018, 11:30

@Raczysko: Temu panu już dziękujemy dowiedziałem się, że były rozbiory.

Avatar Mnich1

15 stycznia 2017, 18:52

Tak, tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Turcy aka Ottomani tylko chcieli powrotu swoich najlepszych kolegów na mapy. Nie, nie to nie miało związku z powrotem równowagi sił oraz graniu na nosie Rosji która była bardzo niebezpieczna dla nich w tamtym okresie. Nie, nie to pewnie dlatego że się bali powrotu husarii (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Avatar BudowniczyMakaronu

8 stycznia 2017, 16:59

a nie zrobili tego, bo nie mieli przypadkiem konfliktu z Rosją?

Avatar elementiro

14 stycznia 2017, 19:46

@BudowniczyMakaronu: tak (choć nie pamiętam czy to była Rosja czy Austria), ale to na ogół się przemilcza, bo wtedy ten fakt nie powoduje już takiej "dumy z Polski". ;]

Avatar DarthKrooge

14 stycznia 2017, 20:17

@BudowniczyMakaronu: Do tego Rosja zajęła najwięcej ziem Polsce, więc Imperium chciało zrobić "na złość".

Avatar Heksakosjoikontaheksafob

14 stycznia 2017, 15:22

Czy to nie fragment filmu od ambasady w Kanadzie?

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2017, 15:37

Czekam na mniej znane fakty.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar antekk5

14 stycznia 2017, 13:55

@Kolofgen21: Car Iwan IV Groźny zmarł w 1584 podczas gry w szachy. Szach-mat.
(wiem, suchar raczej słaby)

Avatar Pro100WGebe

14 stycznia 2017, 15:17

@antekk5: Wladyslaw Lokietek miał 130 cm wzrostu

Avatar kokosek112

14 stycznia 2017, 13:18

a co ciekawe dalej duża częsć turków ma do nas szacunek
( powodem była obrona wiednia)

Avatar GalenMarek

14 stycznia 2017, 13:14

Jakby nikt tego nie widział.

Avatar bezlada

8 stycznia 2017, 19:47

"Polish facts"

Nie uznaję.

Avatar Nanook

8 stycznia 2017, 15:59

Nieprawda. Oprócz Imperium Osmańskiego rozbiorów Polski nie uznała jeszcze Persja, z którą notabene mieliśmy sojusz i prowadziliśmy żywą współpracę.

Avatar Mleczak41

8 stycznia 2017, 16:00

@Nanook: Presja to faktycznie bardzo znaczące państwo :v

Avatar Nanook

Edytowano - 8 stycznia 2017, 16:19

@Mleczak41: Presja znaczącym państwem nie jest, ale Persja już owszem, jest znaczącym państwem i to znacznie :)

Chyba, że próbujesz mi wmówić, że państwo większe od Rzeczypospolitej Obojga Narodów rozciągające się przez całą wyżynę Irańską aż do Indii zahaczając jeszcze o cały półwysep Arabski, z licznym wojskiem i ogromnym potencjałem militarnym, przez które przechodzi jedwabny szlak i inne ważne szlaki handlowe jest nieważnym państwem... Wtedy będę musiał cię wyśmiać.

Avatar Mleczak41

8 stycznia 2017, 17:02

@Nanook: Pod koniec XVIII i w XIX wieku Persja przegrywała wojny z państwami europejskimi przez co straciła pełną niezależność. Ich wojska może i były liczne ale przestarzałe i źle zorganizowane a jedyne nadające się do walki oddziały były dowodzone i stworzone przez Rosjan.
PS. Mój telefon nie zna słowa Persja D:

Avatar Nanook

8 stycznia 2017, 17:56

@Mleczak41: Co nie zmienia faktu, że nazwanie tego kraju mało znaczącym to duże niedopatrzenie.

Avatar
lolman533

8 stycznia 2017, 17:19

Ambasador z Lechistanu nie mógł przybyć

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2017, 15:37

Pewnie wyjdę na głupka, ale uważam że nie uznanie rozbiorów jest jak uznawanie istnienia jakiejś planety, która w rzeczywistości nie istnieje.

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2017, 15:38

Chyba bardziej chodzi o to, że na mapach, Polska albo była pod okupacją, albo uznawali Królestwo Polskie jako odrębne państwo.

Avatar Miguelp

Edytowano - 8 stycznia 2017, 16:29

tu chodzi po prostu o pokazanie na arenie miedzynarodowej ze nie zgadzamy sie na takie zachowanie
to znaczy po prostu
ziomek potepiam cie

Avatar lulul

8 stycznia 2017, 16:10

To jak te znicze internetowe, "o, umar, zamieścimy go na mapie tak czy siak #solidaryzacja xdd"

Avatar Zygarde

8 stycznia 2017, 16:00

Mówili że "ambasador z Polski nie mógł przybyć"

Avatar polandball1

8 stycznia 2017, 15:35

znane

Avatar Pandzianikki

8 stycznia 2017, 15:58

@polandball1: ja nie wiedziałem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Azjatycki mistrz

Mało znany szczegół

Dwa różne spojrzenia

Brawo za czujność!

Zawsze coś

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka