Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tacy sami, a ściana między nami
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 maja 2014, 13:53
ja bym się bała po taakich chodzić 0.o
Odpisz
18 maja 2019, 11:45
@gabisoch: a teraz? ;)
Odpisz
8 kwietnia 2016, 15:21
mój mózg boli....
Odpisz
16 marca 2013, 15:43
Nie pisałbym sie na to po pijaku
Odpisz
4 lutego 2013, 23:26
nietrudno się tu potknąć ._.
Odpisz
4 lutego 2013, 22:03
są za***ste
Odpisz
4 lutego 2013, 20:56
gdy jesteś pijany to te schody są proste!!!
Odpisz
4 lutego 2013, 21:19
@konsacz09: Albo jeszcze bardziej pogięte... Zależy od skali nietrzeźwości. :)
Odpisz
4 lutego 2013, 20:52
okropne, niewygodne.
wchodząc/schodząc po tych schodach często by się miało ,,wpadki" przez to że chcesz zejść schodek, a tu stajesz na te cuś po bokach, albo jak chcesz wejść i walisz w to górną częścią stopy.
Już wole zwykłe schody.
Odpisz
4 lutego 2013, 18:56
I wejdź tu po pijaku...
Odpisz
4 lutego 2013, 17:48
schody, po przejściu których czujesz się jakbyś był pijany
Odpisz
4 lutego 2013, 17:43
Jaaaaaakaaaaaa faaaaaazaaaaaaa... :D
Odpisz
4 lutego 2013, 17:23
a my teraz mamy podobne schody - tylko nie są tak zawieszone (mają podparcie jak normalne)
Odpisz
3 lutego 2013, 15:05
Podobne miałem na Koloni dwa lata temu i to ból mieć takie schody
Odpisz