Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fergus
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niezniszczalne
Młodzi gniewni
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2017, 21:26
Dlaczego lekarzem jest straż pożarna?
Odpisz
9 stycznia 2017, 06:23
To przecież oczywiste. Głowę należy oddzielić i położyć z boku by ofiara się przypadkiem nie udusiła...
Odpisz
10 stycznia 2017, 08:57
@lorax12: to się nazywa "udrożnić drogi oddechowe"
Odpisz
10 stycznia 2017, 19:17
Tak jest w każdym podręczniku do EDB
Odpisz
10 stycznia 2017, 19:57
@lorax12: EDB? zmienili z PO na jakieś EDB? 0_o
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:01
Edukacja Dla Bezpieczeństwa
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:26
@lorax12: no co za szuje, był tak pięknie a teraz..ehh
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:26
Spoko
Gimnazja i tak usuwają
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:33
@lorax12: no tak, to to wiem i ¡chyba¡ słusznie robią, nie wiem, to wszystko jest teraz tak ujowe...
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:36
Za komuny nie było lepiej
Ale każdy miał za to pracę
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:49
@lorax12: racja, ludzie mieli pracę..
Nie twierdzę, że za komuny było lepiej, ale może ten system coś poprawi..? Może ludzie nie będą tak zje**ni..? Chociaż, zjebowatość weszła w życie głównie przez internet... Nie wiem.
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:52
nope
Ludzie zje**ni zawsze byli i nic tego nie zmieni
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:34
@lorax12: a no nie wiem czy zawsze byli zje*ani, możliwe, aczkolwiek myślę, że przez modę na internet to się powiększyło.. trudno powiedzieć, rodzice nigdy się nie przyznają jak to było..
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:36
bo było podobnie
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:40
@lorax12: czyli w ogóle nie byli tacy święci jak mówią...
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:41
nikt nie jest święty
Każdy ma swoje małe skazy
Odpisz
11 stycznia 2017, 07:56
@lorax12: ale rodzice zazwyczaj mówią "ja w twoim wieku to się uczyłam/em a nie ..."
Odpisz
11 stycznia 2017, 12:08
ta jasne
Może i tak ale raczej nie ochoczo
Odpisz
11 stycznia 2017, 12:20
@lorax12: no właśnie, ehh...
Odpisz
11 stycznia 2017, 12:23
życie
Odpisz
10 stycznia 2017, 16:50
Spokojnie, ona wyjdzie z tego cało, nie martwcie się.
Odpisz
9 stycznia 2017, 14:00
było
Odpisz
9 stycznia 2017, 08:07
Lekarze w GTA SA.
Odpisz