Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wowo24

6 października 2018, 19:36

Ehh... Moje piękne miasto

Avatar widmo333

10 stycznia 2017, 18:53

ja mieszkam 5 km od rybnika a nadal nie ma u mnie tago smogu

Avatar lejtekole

10 stycznia 2017, 21:37

@widmo333: gdzie mieszkasz?

Avatar Ilovefutbol

14 marca 2017, 20:45

@lejtekole: ja też

Avatar jejowicz69

11 stycznia 2017, 16:11

Prawda, smutna ale prawda

Avatar CitroenBomba

10 stycznia 2017, 16:05

ja mieszkam 15 km od Rybnika :(

Avatar lejtekole

10 stycznia 2017, 21:38

@CitroenBomba: W jakim miescie?

Avatar Pegi20

10 stycznia 2017, 15:53

nie śmiejcie się pls mieszkam nie daleko aż się boję, że to na moje miasto przejdzie ;-;

Avatar Brind

10 stycznia 2017, 14:00

Ja patrzę teraz na najpiękniejsze zabytki Krakowa i muszę przyznać że szara elewacja jest całkiem ładna... A nie, to tylko smog

Avatar DrDamian_

10 stycznia 2017, 12:38

No niestety, masakra jest w tym Rybniku, wyjdziesz tylko na balkon i się nie da oddychać bo w płucach dusi

Avatar Krzyniu

Edytowano - 9 stycznia 2017, 13:01

Co to jest? Coś w Krakowie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar xAzumiKx

9 stycznia 2017, 23:42

@Krzyniu: Hahaha xD

Avatar Kideu

10 stycznia 2017, 12:07

@xAzumiKx: u nas już drugi dzień pod rząd kierowcy mogą przejechać się za frajer komunikacją z ważną rejestracją samochodu, więc...

Avatar tigrpl

9 stycznia 2017, 14:42

Moje miasto takie piękne

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2017, 14:33

Byłam tam wczoraj.
Potwierdzam.

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2017, 13:36

U mnie nadal czyste powietrze. Dlaczego moje życie ssie?

Avatar CukiereczeQ

9 stycznia 2017, 13:12

Zdjęcie*

Avatar xAzumiKx

9 stycznia 2017, 13:13

@CukiereczeQ: Wiem, pomyłka

Avatar xAzumiKx

9 stycznia 2017, 13:18

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Fajnie że odpowiedzieli

Dobrze czasem się oderwać

Można, tylko trzeba wstawać rano

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka