Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 października 2018, 19:36
Ehh... Moje piękne miasto
Odpisz
10 stycznia 2017, 18:53
ja mieszkam 5 km od rybnika a nadal nie ma u mnie tago smogu
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:37
@widmo333: gdzie mieszkasz?
Odpisz
14 marca 2017, 20:45
@lejtekole: ja też
Odpisz
11 stycznia 2017, 16:11
Prawda, smutna ale prawda
Odpisz
10 stycznia 2017, 16:05
ja mieszkam 15 km od Rybnika :(
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:38
@CitroenBomba: W jakim miescie?
Odpisz
10 stycznia 2017, 15:53
nie śmiejcie się pls mieszkam nie daleko aż się boję, że to na moje miasto przejdzie ;-;
Odpisz
10 stycznia 2017, 14:00
Ja patrzę teraz na najpiękniejsze zabytki Krakowa i muszę przyznać że szara elewacja jest całkiem ładna... A nie, to tylko smog
Odpisz
10 stycznia 2017, 12:38
No niestety, masakra jest w tym Rybniku, wyjdziesz tylko na balkon i się nie da oddychać bo w płucach dusi
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2017, 13:01
Co to jest? Coś w Krakowie?
Odpisz
9 stycznia 2017, 13:01
@Krzyniu: W Rybniku, mam jutro wolne bo smog jest tak gęsty że można go ciąć nożem.
Odpisz
9 stycznia 2017, 13:03
@xAzumiKx: Kuuuurwa, cooooo? Też mam szkołę w Krakowie i wolnego brak.
Odpisz
9 stycznia 2017, 13:20
@Krzyniu: nie musisz iść
W radiu mówią że można nie iść
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2017, 13:27
@polak922: mogłeś to ku*wa powiedzieć wcześniej zanim płakałam po wyłączeniu je**nego budzika na pie**oloną 6:00!
Odpisz
9 stycznia 2017, 13:39
@xAzumiKx: A u mnie wciąż czysto.
Odpisz
9 stycznia 2017, 14:10
Tylko ślunsk i Kraków
Odpisz
9 stycznia 2017, 14:43
@polak922: Ekhem. Wypraszam sobie. U mnie nie ma smogu a mieszkam na śląsku.
Odpisz
9 stycznia 2017, 14:50
@Krzyniu: I mamy przejazdy autobusami za darmo
Odpisz
9 stycznia 2017, 14:53
@xAzumiKx: Jutro i środa :)
Odpisz
9 stycznia 2017, 15:13
@AshleyRiddle: To że go nie widzisz nie oznacza że go niema.
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2017, 15:17
@szynszyla369: serio? Przejazd za darmo?
Odpisz
9 stycznia 2017, 15:29
Yep
Po to żeby ludzie zostawili samochody żeby zredukować smog
Tak samo w Warszawie
Odpisz
9 stycznia 2017, 21:15
@xAzumiKx: Właśnie zdałem sobie sprawę że zrobiłem dyskusję z dupy... byłem pewien że Rybnik to jakaś dzielnica Krakowa ;-;
Odpisz
9 stycznia 2017, 23:42
@Krzyniu: Hahaha xD
Odpisz
10 stycznia 2017, 12:07
@xAzumiKx: u nas już drugi dzień pod rząd kierowcy mogą przejechać się za frajer komunikacją z ważną rejestracją samochodu, więc...
Odpisz
9 stycznia 2017, 14:42
Moje miasto takie piękne
Odpisz
9 stycznia 2017, 14:33
Byłam tam wczoraj.
Potwierdzam.
Odpisz
9 stycznia 2017, 13:36
U mnie nadal czyste powietrze. Dlaczego moje życie ssie?
Odpisz
9 stycznia 2017, 13:12
Zdjęcie*
Odpisz
9 stycznia 2017, 13:13
@CukiereczeQ: Wiem, pomyłka
Odpisz
9 stycznia 2017, 13:18
@CukiereczeQ:
Odpisz