Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To musiało być męczące
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Papierowa szkoła posting
Mnie wolno
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2017, 18:56
Się nie dziwię skoro palicie jakimś g*wnem..
I jeszcze te niepotrzebne fabryki, na ciul one komu..?
-.-
Odpisz
10 stycznia 2017, 19:45
Żeby produkować towary.
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:08
@Krepelgiusz: no tak, ale są towary potrzebne i są też niepotrzebne, fabryka/salon (salon niekoniecznie taki zły, ale....) mercedesów - niepotrzebne..
Odpisz
11 stycznia 2017, 16:06
Co Xdd
Jak samochody Ci tak nie potrzebne, to zapi**** wszedzie piechty i go nie kupuj
proste
Odpisz
11 stycznia 2017, 16:41
@Krepelgiusz: no zapie*dalam piechotą, rowerem albo autobusem i jakoś żyję, tylko autobusy powinny być dopuszczalne do jazdy po mieście.. no ale co miastowe dzieci mogą wiedzieć o ekologii, potrafią się tylko paść przed komputerem/konsolą/tv/smartfonem..
Produkcja samochodów czy czegoś innego, powinna się odbywać bardziej na odludziu, a nie prawie że w centrum zawsiówka..
Odpisz
11 stycznia 2017, 23:05
Powinna, ake tak nie jest i swiata nie zbawisz
Odpisz
11 stycznia 2017, 23:17
@Krepelgiusz: a mogłabym.. ale nie, niestety nie mam przebicia głosu.. -.-
Ehh.. jakby to teraz tak jebło, może siła wybuchu jednego budynku/fabryki byłaby na tyle duża aby kaboom mógł zrobić kolejny "budynek" i kolejny itd...
Odpisz
12 stycznia 2017, 11:43
Tak z ciekawosci, ale masz lat?
Odpisz
12 stycznia 2017, 14:05
@Krepelgiusz: Kobiet się o wiek nie pyta..
22 niedługo -.- a głupia jak kij od szczotki ciotki klotki
Odpisz
12 stycznia 2017, 21:11
Bez urazy, ale tok myslenia jak 12-stka XD
Odpisz
12 stycznia 2017, 21:24
@Krepelgiusz: nie sądzę..
Odpisz
13 stycznia 2017, 06:15
@Krepelgiusz: a też tak btw a ile ty masz lat?
Odpisz
13 stycznia 2017, 19:43
15
Odpisz
13 stycznia 2017, 20:07
@Krepelgiusz: ok.
Odpisz
10 stycznia 2017, 18:50
WIDZĘ SWÓJ DOM XDD
SERIO
Odpisz
11 stycznia 2017, 06:27
@Fox__: poka gdzie!
Odpisz
11 stycznia 2017, 16:15
@lolkowski: Skrajnie na prawo, pod tym wieżowcem.
Odpisz
10 stycznia 2017, 18:02
To Warszawa?
Odpisz
10 stycznia 2017, 18:09
@princessofvictory: Tak
Odpisz
10 stycznia 2017, 18:20
@PanZiemniak03: Ziomy my jesteśmy w Gliwicach i mamy taki smog że jutro do budy nie cza iść xD
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:36
@Placekk012: u mnie nie ma smogu w ogóle
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:48
@Placekk012: Ja w Tychach, czyli blisko, a smogu nie ma.
Odpisz
10 stycznia 2017, 18:23
No ta na czerwono teraz mieszka w warszawie
Odpisz
10 stycznia 2017, 18:11
u mnie nie ma
Odpisz