Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ikony
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2017, 16:14
Fajnie by wyglądało z padem do ps4. Nie ,nie mam nic do Xboxa
#stopzwojnakonsol
pudło dla bóldupców ------->[_______]<-------
Odpisz
12 stycznia 2017, 19:35
@Voxus: lubie xboxowego pada, ale jego niesymetryczność trochę mi nie pasuje do stołu
Odpisz
12 stycznia 2017, 19:54
@Kamas: O to chodzi.
Odpisz
24 marca 2017, 09:14
@Voxus: To ja musiałbym mieć długi stół na kształt klawiatury. Nie wiem tylko co zrobić jako mysz
Odpisz
24 marca 2017, 17:03
@eretann: pufę ?
Odpisz
12 stycznia 2017, 06:37
tak a propo pada, to nowy pad do Nintendo Switcha ma mieć przycisk turbo :v
Odpisz
9 stycznia 2017, 20:42
Kiedyś miałem plany wbudowania peceta w szklany stół. W sumie dalej mam.
Odpisz
9 stycznia 2017, 21:08
@Krzyniu: I w sumie już ktoś to wcześniej wymyślił, wyglada epicko i nawet bardziej funkcjonalne niż zwykła obudowa.
Odpisz
9 stycznia 2017, 22:10
@Krzyniu: i ten uczuc kiedy nie masz hajsu na takie rzeczy ._.
Odpisz
11 stycznia 2017, 18:16
@Krzyniu: To bardzo popularny zabieg. W sensie nie na tyle żeby każdy miał coś takiego w domu, ale jednak całkiem sporo osób to robi. Jednakże żeby zrealizować coś takiego niezbędne są nie małe pieniądze.
Odpisz
11 stycznia 2017, 18:30
@Szymon123PL: Zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego tak sobie rozplanowałem życie:
● zostać multimiliarderem
● kupić stół
Odpisz
11 stycznia 2017, 18:42
@Krzyniu: ale z konsolą byś tak nie zrobił?
Odpisz
11 stycznia 2017, 18:51
@TerratorEK: Jak niby?
Odpisz
11 stycznia 2017, 18:58
@Krzyniu: am nie wiem
Odpisz
11 stycznia 2017, 20:22
@Krzyniu: Z konsolą da rade również
Odpisz
11 stycznia 2017, 23:14
@Krzyniu: 5 sposobów na takie coś robiło więc zobacz może ci sie uda zrealizować ten cel (DOOOO IIIIT!!! MAKE YOUR DREAMS COME TRUE!!! JUST.... DOOOOO IIIIIIT).
Odpisz
12 stycznia 2017, 06:36
@Krzyniu: a później, gdy się ostro wku*wisz: *jeb*. I po komputerze
Odpisz
11 stycznia 2017, 23:46
nigdy w życiu
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:55
mam podobny ttlko bez pada
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:52
tylko ps4
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:46
Prawdziwego gamera, to byłby z padem od PS4.
(gówno-burza rozpoczęta)
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:48
@PolskiRusek: yyy nie bo to kwestia gustu ;p osobiście mam ps3 i xboxa 360 i ja nie dostrzegam różnicy w rozgrywce
Odpisz
11 stycznia 2017, 23:11
@PolskiRusek:
Odpisz
12 stycznia 2017, 01:11
@maxmaxi123: Chyba coś nie pykło :/.
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:11
Zaraz przyjdą jacyś ch*je i zrobią shitstorm o to, że akurat XBOX a nie PS, Nintendo czy PC.
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:24
@Dead_Bload321: raczej nie dalo by sie zrobic awantury o to, ze stol nie jest w kształcie myszki bo tak sie nie da
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2017, 17:33
@Krepelgiusz: Ale pewnie będzie afera, że "PC/PS jest lepsze od XBOXa" itp.
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:50
@Dead_Bload321: Xbox i ps to tylko konsole
konsola jest lepsza od pc za 500zl i gorsza od pc za 4k
WIIU jest dla ludzi co nie grają na powaznie i mają to w dupie
Nie ma zadnej filozofii a fanboye mogą sie udławic
Odpisz
10 stycznia 2017, 08:18
@Dead_Bload321: Już jest 1
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2017, 22:25
@Dead_Bload321: Te shitstormy pokazują to, jakie teraz osoby w danym wieku przychodzą na jeja...
Niech oni ku*wa płoną...
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:49
jak.śmiesz.się.nazywać prawdziwym,graczem #psmasterrace
Odpisz
12 stycznia 2017, 00:36
@CoolSceleton95: Prawdziwy gracz gra na wszystkim.
Odpisz
11 stycznia 2017, 20:40
Gowniany jak by pad od ps4 był to ok ale takie gówno a tak BTW #PCMASTERRACE \____________/ Liczę na dużo hejtu XD
Odpisz
11 stycznia 2017, 20:36
"prawdziwy" Gamer (PISIMAJSTERACA) się nie zgodzą bo xbox i ps i nintendo i wszystko oprócz PC ch*jowe.
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:51
@matiExtreme: Ku*wa bo oczywiście eiesz najlepiej i na wszystkim grałeś więcej niż 2 razy
Odpisz
12 stycznia 2017, 00:38
@Snowtrooper: Najlepsze jest to, że ja grałem na wszystkim więcej niż 2 razy.
#NobodyCares
Odpisz
13 stycznia 2017, 15:40
@Snowtrooper: PS i PC mam, Xboxa miałem przez pewien czas, a jeśli chodzi o konsole nintendo to grałem wiele razy z kolegą, nie dwa ani trzy tylko z 15, może 16
Odpisz
13 stycznia 2017, 19:01
@matiExtreme: Tak szczerze to nic sobie nie udowodnimy bo w końcu to jeja i nie wiadomo czy ktoś mówi prawdę czy nie
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:16
Odpisz
11 stycznia 2017, 18:40
X-Box i gaming? Hehe...
Odpisz
9 stycznia 2017, 18:46
Gram na PS ale Xbox'owy stolik mi się podoba...Coś ze mną nie tak?
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2017, 20:31
@TypowyPolak: Nie, po prostu pad od Xboxa lepiej się nadaje na stolik.
Odpisz
9 stycznia 2017, 23:22
@TypowyPolak: po prostu masz więcej niż 11 lat
Odpisz
11 stycznia 2017, 18:23
Odpisz
9 stycznia 2017, 20:55
I NEED THIS!!!
Odpisz