Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

11 stycznia 2017, 16:48

>z cyklu: jeden z setek powodów, dla których nie chcę się z nikim wiązać.

Avatar Krzyniu

11 stycznia 2017, 16:50

@darcus: To musisz mieć porządną pozostałą setkę powodów. Samotne życie jest jednym z najgorszych scenariuszy.

Avatar darcus

11 stycznia 2017, 16:52

@Krzyniu: Może dla ciebie. Mnie tam się podoba. Zresztą, o jakiej samotności mówimy? Miewamy przecież także rodziny i znajomych, czyż nie?

Avatar Krzyniu

11 stycznia 2017, 17:56

@darcus: Jak uważasz.

Avatar TrueStoryGuy

19 marca 2018, 20:47

@darcus: Samotność drogą do zrozumienia świata.

Avatar Sebzer

10 stycznia 2017, 16:34

Rozwiazanie:miej krotkie wlosy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar erykhim44

11 stycznia 2017, 21:00

@darcus: Chciałem powiedzieć, że nie popieram łysości, lecz nic do nich nie mam.

Avatar darcus

11 stycznia 2017, 21:17

@erykhim44: Następnym razem zatem wyrażaj się jaśniej.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 stycznia 2017, 20:54

aha.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar Profesor_Ender

11 stycznia 2017, 14:56

@Krzyniu: Lifehack: wsadź włosy do ciasta, obetnij i ugotuj: będziesz miał makaron do rosołu.

Avatar Krzyniu

11 stycznia 2017, 15:55

Avatar
Miche

9 stycznia 2017, 21:34

To uczucie gdy zerwałeś z dziewczyną i ktoś zaczyna wstawiać tego typu obrazki

Avatar Mikrus19

9 stycznia 2017, 21:41

Mam tak samo. Szkoda mi też wspólnych wieczorów pod kocykiem przy dobrym filmie.... Chwilo wróć

Avatar wizajn

9 stycznia 2017, 21:37

Marzę o chłopaku z długimi włosami.
Robiłabym mu warkoczyki.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar rogaliq

12 stycznia 2017, 07:53

@wizajn: ale wszystkich ch*j to obchodzi, że lubisz tą bajkę

Avatar wizajn

12 stycznia 2017, 08:01

@rogaliq: Ciebie ewidentnie obchodzi.

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2017, 20:55

Urocze.

Avatar ciamciol

Edytowano - 9 stycznia 2017, 20:55

czemu wtedy kiedy właśnie zapomniałem, dzięki autorze ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Północne Węgry

Szybki jak błyskawica

Nieuczciwa ocena

Nigdy na to nie wpadną

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka