Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Za co ta premia
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2018, 16:51
Za moich czasów w zimę było po -20 stopni C.
Odpisz
22 czerwca 2018, 17:53
@Archeologwinternetach: a za moich nie było temperatury
Odpisz
22 czerwca 2018, 18:32
@lolpandapl: Kurła, to były czasy.
Odpisz
22 czerwca 2018, 19:06
@Archeologwinternetach: teraz wszystko się kurła przez somsiada zmieniło
Odpisz
12 stycznia 2017, 08:45
"Piżdźi"
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:25
-Waś!-
-Co?-
-No zimno mi jest!-
Ktoś kojarzy z jakiego to filmu? :P
Odpisz
10 stycznia 2017, 17:52
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:27
Mi przy takiej temperaturze to gluty w nosie zamarzają ;-;
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:30
U mnie ponad -22 jest
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:40
@Fina258: heh A ja sobie biegam w samej podkoszulce po dworze...nie wiem po.co
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:43
@Wladimir_Putin: Ja w koszulce i rozpiętej kurtce bez czapki
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:45
@Fina258: mnie dzisiaj koledzy w taki rów ze sniegiem wepchneli. ;-;
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:46
@Mrkisiowskyy: U mnie dzisiaj prawie -30 było
Odpisz
11 stycznia 2017, 17:37
U mnie prawie codziennie jest -30, też chodzę bez czapki, nie potrzebuje jej, od 4 lat tak robię
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:48
True
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:07
Jak jest ciepło to narzekacie że śniegu ni ma... Ja tam się ciesze z prawie każdej pogody...
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:04
i smog
Odpisz