Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Przypałowo
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2017, 09:51
same
Odpisz
13 stycznia 2017, 15:21
Jesteś z Żor?
Odpisz
13 stycznia 2017, 15:46
@DrDamian_: Tak ;)
Odpisz
13 stycznia 2017, 15:51
Miło mi poznać Żorzanina. Ja jestem z Rybnika
Odpisz
13 stycznia 2017, 16:32
@DrDamian_: O :D
Sporo tu osób z okolic w takim razie.
Chociaż notabene z Żor jeszcze nikogo nie spotkałam ;_;
Odpisz
13 stycznia 2017, 16:45
Może kogoś jeszcze znajdziesz :)
Odpisz
13 stycznia 2017, 16:55
@DrDamian_: W sumie to nie wiem czy chcę ;)
Odpisz
13 stycznia 2017, 17:02
Z jednej strony to jest fajne a z drugiej nie
Odpisz
11 stycznia 2017, 10:57
Jak gęsta mgła to tylko jedna!
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:04
@Bastil123: Ha!
Odpisz
11 stycznia 2017, 18:37
@Polski322: Uh... Mogłem włożyć Aeromancję do talii >_<
Odpisz
11 stycznia 2017, 20:41
@Bastil123: Ha! (Nie ma to jak umieszczać kartę z innej gry)
Odpisz
12 stycznia 2017, 11:05
@Polski322: On ewoluuje!
Odpisz
12 stycznia 2017, 13:56
@Bastil123: Z jakiej to gry?
Odpisz
12 stycznia 2017, 15:04
Najlepszej! "Gwint", polecam.
Odpisz
12 stycznia 2017, 13:49
wyglada jak ss z gta
Odpisz
12 stycznia 2017, 13:02
Czy to mgła?
Czy to smog?
Nie, to Kraków.
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2017, 22:58
Ja takich dylematów nie mam, u mnie nie ma i raczej nie będzie smogu.
Odpisz
10 stycznia 2017, 23:00
U mnie też! #dziurabeznadzeigdzienicnierobią
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2017, 23:01
@Polski322: U mnie to dziura w której nie mogą nic robić :v
Odpisz
10 stycznia 2017, 23:29
U mnie jest smog mimo tego, że mieszkam na zadupiu. :c
Odpisz
10 stycznia 2017, 23:31
@Topkek: Na pewno nie na aż takim zadupiu jak moje...
Odpisz
11 stycznia 2017, 07:56
Dobra cofam to, nawet w Bieszczadach jest pie**olony smog.
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2017, 13:57
A u mnie nie ma tego zje**nego smogu.
Odpisz
11 stycznia 2017, 10:08
Mglisty smog
Odpisz
11 stycznia 2017, 07:29
Jak w LA
Odpisz
11 stycznia 2017, 06:51
Sorka... to przez tego kebsa
Odpisz
11 stycznia 2017, 01:07
Dlaczego nie jedno wymieszane z drugim?
Odpisz