Tak zmienił się Obama w ciągu siedmiu lat
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Nie znoszę kleszczy
Jakby trochę nie fair
Co to takiego?
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2017, 08:23
Jak tylko zobaczyłam twarz Obamy to mi się pzypomniał borbobtv
#nobody_wiem
Odpisz
11 stycznia 2017, 08:27
@Izuchna: OBAMA
Odpisz
14 stycznia 2017, 16:10
@Izuchna: Ukrywanie przed światem tajnej fabryki kurczaków KFC przed światem jednak stresuje :)
P.S:#Borbobtv
#Obama,Obama,Obama
Odpisz
14 stycznia 2017, 16:11
@Reaper_: O nie...zrobiłem dwa ,,światem"
Odpisz
14 stycznia 2017, 16:12
@Reaper_: *przed światem
Odpisz
14 stycznia 2017, 17:24
@Izuchna: BORBOB RUSZAJ DUPSKO OBAMA WZYWZA MISJA JEST
Odpisz
1 lutego 2017, 20:07
@Lacoste: No to lecimy
Odpisz
14 stycznia 2017, 18:35
o to nie tylko ja znam borbobtv. #Redakcja Borbob
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:14
@charizard: Obama... OBAMA
Odpisz
15 stycznia 2017, 18:49
#pizzagate
Odpisz
14 stycznia 2017, 16:00
Smutek.exe
Odpisz
14 stycznia 2017, 15:47
To wynik stresu i nakładu obowiązków, zarządzanie tak dużym krajem nie jest byle czym.
Odpisz
14 stycznia 2017, 15:58
@goodspeed_98: pffff ,,dużym'' ?
Odpisz
14 stycznia 2017, 15:48
Zapomnieliście o Chupacabrze.
Odpisz
14 stycznia 2017, 15:28
"Eliksir młodości przestał działać, trza wysłać kolejną ekspedycję na Atlantydę..."
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2017, 15:24
ale tak naprawdę chcesz to powiedzieć całemu światu...znam to...ale trzeba się trzymać! ja mam 64 lata...ale...kogo to obchodzi
Odpisz
11 stycznia 2017, 11:42
Jakiś dobry człowiek poda tytul?
Odpisz
11 stycznia 2017, 13:40
@Hartio: Kiedy wiesz o Kennedym, UFO i szczepionkach na każdą doległość, ale nikomu nic nie możesz powiedzieć.
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2017, 15:53
@Andrzej_Duda: Dziekuje Ci dobry człowieku. Niech prezes ma Cie w swej opiece.
Odpisz
14 stycznia 2017, 15:09
@Hartio: ,,Tak zmienił się Obama w ciągu siedmiu lat "
Odpisz
11 stycznia 2017, 11:28
Powiedziałbym, że było, ale wstawiający zmienił rok na 2. zdjęciu na 2017.
Odpisz
11 stycznia 2017, 06:13
Ja to czekam na widok Trumpa po siedmiu latach. Mam nadzieje że takiego widoku nie będzie, a ja w spokoju powiem niech spoczywa w spokoju.
Odpisz
11 stycznia 2017, 06:22
@lukasz320: Kolejny zmanipulowany mediami i mainstreamem ? XD
Odpisz
11 stycznia 2017, 06:30
@misza99: Jak uważasz że Trump na prezydenta to dobry pomysł to powodzenia... i kogo tu zmanipulowały media
Odpisz
11 stycznia 2017, 07:11
@lukasz320: Ciebie.
Odpisz
11 stycznia 2017, 07:24
@lukasz320: Tyle, że media od początku popierały tylko Hillary, która byłaby okropnym prezydentem.
Odpisz
11 stycznia 2017, 07:31
@TheTemplar: Dokładnie.
Odpisz
11 stycznia 2017, 08:00
@lukasz320: jeżeli uważasz że kolejne 4 lata demokratów zmienią Ameryke na lepsze to jesteś w wielkim błędzie.
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2017, 15:06
@TheTemplar: Jedne media popierały Trumpa, a drugie Hillary, to tylko kwestia ideologii. Ja sam nie uważam, że Amerykanie mieli jakiś dobry wybór.
Co do Trumpa to na serio ten gość ma jakieś chore wizje, zachowania i gestykulacje, od parodiowania niepełnosprawnego dziennikarza, aż do wybudowania tego muru, za który ma (według niego) zapłacić Meksyk. Są podejrzenia jego współpracy z Rosją, jeśli te podejrzenia byłby prawdziwe to byśmy bardzo żałowali przyjęcia obcych, amerykańskich wojsk.
Odpisz
14 stycznia 2017, 15:46
@Maks2603: I tak powinniśmy tego żałować. Po pierwsze obecność obcych wojsk w naszym kraju to hańba. Agresorzy też tak wjeżdżają. Po drugie po co dalej podsycać konflikt z Rosją i wszechobecną rusofobię skoro to nie leży w naszym interesie. Rosja byłaby bardzo cennym partnerem, powinno się z nią współpracować. A jeżeli Trump faktycznie ma jakieś powiązania z Rosją to tym lepiej. Może w końcu skończy się ta zimna wojna, którą jankesi ciągle podsycają.
Odpisz
17 stycznia 2017, 23:57
@Broski: doskonale się z tobą zgadzam, jak już chcą pomóc to niech wyślą sprzęt i inne pierdoły zamiast ludzi, nasze wojska "doskonale" by sobie poradziły z "agresorem"
Odpisz