Kiedy facetka mówi, że jesteście najgorszą klasą w szkole
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jest taka skromna...
Damy radę
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
No to skrzynia biegów do wymiany
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2017, 15:59
Na nas pani mówi że najlepsi....
sarkastycznym tonem....
Odpisz
21 stycznia 2017, 00:18
Najgorzej kiedy mówia tak tylko twojej klasie ;-;
Odpisz
20 stycznia 2017, 17:07
Jestem w klasie integracyjnej, i pani od historii często się nas czepia, jak napiszemy źle sprawdzian, że skoro jesteśmy klasą intergracyjną, to powinniśmy być najlepsi.
Odpisz
20 stycznia 2017, 14:08
W mojej poprzedniej szkole też to słyszałam od kilku nauczycieli... ci sami nauczyciele mówili tak też innym klasom :)
Odpisz
20 stycznia 2017, 13:38
Taskąd ja to znam: " jesteście najgorszym rocznikiem od lat."
~połowa nauczycieli
Dzięki naszym egzaminom zawodowym i maturom nasze technikum jest pierwsze w kraju :P
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:20
Jej! Zawsze trafiam do debili i na każdej lekcji słyszę to conajmniej 1837529093747820029484783020X!
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:21
Normalna klasa byłaby naprawdę w porządku, po co mi ludzie z dałnem śpiewający Popka?
Odpisz
20 stycznia 2017, 11:46
Czytałeś dziady cz 2? każdy musi pocierpieć.
Odpisz
20 stycznia 2017, 12:03
@venomman: Wystarczająco cierpią moje uszy.
Odpisz
20 stycznia 2017, 12:19
No a Ty jakiej muzyki słuchasz?
Odpisz
20 stycznia 2017, 12:57
@venomman: Klasycznej. I kilka piosenek z Naruto, coś w stylu ,,Wind'' ,,Blue Bird''
Odpisz
20 stycznia 2017, 13:09
Ogólnie openingów i endingów Animców, a szczególnie Naruto. Ale muzyka klasyczna też może być...
Odpisz
20 stycznia 2017, 13:37
No ok
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2017, 12:32
U nas są oryginalni u walą tekstem ,,jesteście najgorszą kalsą w całej mojej karierze nauczycielskiej!''
Odpisz
11 stycznia 2017, 12:34
Tró
Odpisz
11 stycznia 2017, 13:40
@caltinks_2: jca
Odpisz
11 stycznia 2017, 14:28
@PolishBananaForever: swię
Odpisz
11 stycznia 2017, 14:29
Ta
Odpisz
11 stycznia 2017, 14:31
zjad
Odpisz
11 stycznia 2017, 14:32
a dzieci
Odpisz
11 stycznia 2017, 14:35
które zostały
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:25
zgw*łcone
Odpisz
12 stycznia 2017, 09:49
przez
Odpisz
12 stycznia 2017, 10:22
księży, których
Odpisz
12 stycznia 2017, 10:43
kupili
Odpisz
12 stycznia 2017, 10:45
youtuberzy z
Odpisz
12 stycznia 2017, 10:53
kiszonych ogórasów
Odpisz
12 stycznia 2017, 10:54
ponieważ
Odpisz
12 stycznia 2017, 11:16
skisneli z dobrego mema na
Odpisz
12 stycznia 2017, 11:17
jeja, ale
Odpisz
12 stycznia 2017, 11:25
jeja.pl jest nieszmiesznie więc zrobili...
Odpisz
12 stycznia 2017, 11:30
kupe
Odpisz
12 stycznia 2017, 11:33
którą ledwo wysrali bo...
Odpisz
12 stycznia 2017, 11:41
mieli zatwardzenie przez
Odpisz
12 stycznia 2017, 12:26
kebsa z
Odpisz
12 stycznia 2017, 12:35
Dupy
Odpisz
12 stycznia 2017, 17:28
od włoskiego chincyka z zaburzeniem erekcji dlatego
Odpisz
12 stycznia 2017, 17:29
Postanowili się zabić
Odpisz
12 stycznia 2017, 17:30
DI END
Odpisz
12 stycznia 2017, 17:31
wystąpili:
Odpisz
12 stycznia 2017, 18:53
pomysłodawca:
złotychleb
reżyseria:
zlotychleb
muzyka:
robie sobie kupke
aktorzy:
lolman533
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2017, 19:05
gościnnie: Eruminyen
Odpisz
12 stycznia 2017, 20:18
polska wersja
chincyk:
ahus
piosenka na końcu:
DOBRE POMARANCZOWE
Odpisz
12 stycznia 2017, 20:36
przepiękny film :') tak dobrze ukazaliście moment gdy dzieci były gw**cone, a gdy youtuberzy srali? C U D O! 11/10
Odpisz
20 stycznia 2017, 07:57
Dobre, p o m a r a ń c z o w e
Odpisz
20 stycznia 2017, 07:24
bo nie umi wychować
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2017, 07:22
Moja reakcja (i calej mojej klasy) to raczej łzy szczęścia i pytanie: Czy naprawde pani tak uważa? Bo jak tak to jesteśmy zaszczyceni!
Odpisz
20 stycznia 2017, 06:39
Wszędzie i każdej klasie to mówią, nie ważne czy to przedszkole, podstawówka, gimnazjum, średnia..
Odpisz
11 stycznia 2017, 13:42
U nas nauczyciele mówili tak wszystkim klasom w 6 klasie by ich w ten sposób "zmotywować"
Odpisz
11 stycznia 2017, 12:31
Bez powodu tak by nie mówiła...
Odpisz
11 stycznia 2017, 12:30
Mówiła to samo klasie mojej koleżanki i mówiła 5c itd.
Odpisz