Jestem taka nieszczęśliwa...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2022, 10:32
Meanwhile wy oglądający "365 dni"
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:15
Jestem dziewczyną i nienawidze wszystkich rzeczy typu romanse. Coś że mną nie tak?
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:47
@alicjaaf: masz chłopaka?
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2017, 20:44
@Kadzio: Nope.
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:03
@alicjaaf: no to widzisz lol
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:10
@Kadzio: Śmiem powiedzieć że nie rozumiem twej wypowiedzi.
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:18
@alicjaaf: dziewczyna jest do tulenia, do kochania jej a jak ty tego nie oferujesz to nie dziwi mnie to czemu nie masz chlopaka. Inną sprawą jest gdybyś go nie chciała.
Odpisz
13 stycznia 2017, 10:53
@Kadzio:
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2017, 12:53
@Kadzio: Pfff. Nie. Jeśli uważasz że wszystkie dziewczyny powinny wyglądać jak barbie, przytulać się, całować z Wami, robić co tylko chcecie to jesteś w blędzie. Może ona chce np. pójść z nim na strzelnicę, paintball, asg?
KAŻDA laska umie być potulna, uprzejma i urocza. Da się. Jednak nie każda nie będzie narzekać na chrząszcze, mrówki i komary gdy zaproponujesz jej weekend w namiocie.
A potem mówicie "każda jest taka sama" lub też "one to tylko płaczą, malują się i plotkują".
Osobiście współczuję Twojej dziewczynie, bo o ile widzę ma dla Ciebie tylko jedno przeznaczenie, być misiem do przytulania.
Odpisz
13 stycznia 2017, 14:19
@Monnx: ja tam baby(przepraszam jeśli takie określenie cię obraża) nigdy nie miałem i nie mówię tak o kobietach(i chyba mówić nie będę), najwyżej na te co na fb siedzą... ale stereotypy się zdarzają. W innych miejscach jest ich więcej, w innych mniej, możliwe że w ich okolicy są tylko takie Barbie.
Odpisz
13 stycznia 2017, 19:18
@maxmaxi123: Powiem krótko, bo nie chcę strzępić klawiatury a i chłopaki lubią krótko: ja dowodem jestem, że nie tylko barbie są na świecie. Rozwinąć?
Odpisz
13 stycznia 2017, 17:20
Kiedy oglądam z kim?
Odpisz
13 stycznia 2017, 14:07
Moja ręka nie ma takich problemów...
Odpisz
13 stycznia 2017, 14:13
a moja ma;-;
Odpisz
13 stycznia 2017, 13:59
Nie mam dziewczyny, ale mam kota, na którego mam uczulenie. Polecam.
Odpisz
13 stycznia 2017, 11:16
...ale nie będzie, bo ona jest kotem, a ty człowiekiem.
Odpisz
13 stycznia 2017, 12:19
@ewelkapl: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 stycznia 2017, 18:46
Przepraszam kotku... ale nie potrafię
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2017, 18:36
zasada nr. ch*j wie nigdy nie oglądaj filmów romantycznych z dziewczyną
Odpisz
11 stycznia 2017, 18:20
Ja mam tak z moim kotem, że jak oglądamy jakiś film i stanie się coś mindfuckowego to wymieniamy ze sobą takie zdezorientowane spojrzenia
Odpisz
11 stycznia 2017, 18:13
ale ten kot jest przesłodki.... 0_0
Odpisz
11 stycznia 2017, 17:19
zoofilia?
Odpisz