Moralne usprawiedliwienie zdrady
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zdeklasowani znowu
Dobrze czasem się oderwać
Żartownisie
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2022, 13:00
Tymczasem u mnie dostaje się 6 że sprawdzianu napisanego na 100% ;)
Odpisz
20 czerwca 2024, 20:05
@Archiwator: A u mnie tylko za "osiągnięcia wybitne", czyli na przykład laureat konkursu wojewódzkiego.
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2017, 16:27
Nie rozumiem tej gadki o koniecznych zadaniach dodatkowych
przecież on przez te 12 dni w roku robi coś dodatkowego, nie?
No i ma też dzięki temu bardziej obszerną wiedzę, nie tylko z jednego obowiązkowego materiału
Odpisz
11 stycznia 2017, 18:42
No tak nie bardzo
U mnie 6 jest tylko za wiedzę nadprogramową
Odpisz
14 stycznia 2017, 12:04
@lorax12: Gimbaza?
Odpisz
14 stycznia 2017, 12:20
@Krzyniu: u mnie w średniej też tak było..
Odpisz
14 stycznia 2017, 12:25
U mnie w gimbazie też, ale w liceum już 6 jest z założenia od 95%. Inna sprawa że rzadko kiedy jest tak ustawiona punktacja, a jeszcze rzadziej się te szósteczki dostaje.
Odpisz
14 stycznia 2017, 12:38
@Krzyniu: w sumie to 6 tylko za wiedzę ponadprogram, olimpiady poza szkolne z zajęciem co najmniej podium itd.. ale to moje technikum, w sumie to oceny powinny być wszędzie równe i najlepiej w skali 1-5.
Odpisz
14 stycznia 2017, 13:52
@Krzyniu: Ta
Ostatnia
Odpisz
14 stycznia 2017, 12:59
Mój kolega dostał 5+ za wypracowanie, bo raz zapomniał napisać przecinka. ;-;
Odpisz
14 stycznia 2017, 13:37
Ja zawsze w klasie 1-3 miałem 6- ze sprawdzianu i pół punkta do maksymalnej ilości punktów
#noonecares
Odpisz
14 stycznia 2017, 13:35
u mnie 5+
Odpisz
14 stycznia 2017, 12:51
Przecież to ku*wa logiczne!
Odpisz
14 stycznia 2017, 12:48
Czysta matematyka...
Odpisz
14 stycznia 2017, 12:08
W tym programie
100% - 6
99.99% - 1
Odpisz
11 stycznia 2017, 17:38
Zależy z czego czasami jest 95%+ dodatkowe, czasami 100%+dodatkowe lub 100%
Odpisz
11 stycznia 2017, 17:33
U mnie 6 jest za 100% punktów + zadanie dodatkowe :D
Odpisz
11 stycznia 2017, 17:32
Nope. 6 za 100%
Albo w ogóle.
Odpisz
11 stycznia 2017, 17:27
6 się dostaje za 100%...
Odpisz
11 stycznia 2017, 17:13
Nie u mnie w szkole...
Odpisz