Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Archiwator

5 maja 2022, 13:00

Tymczasem u mnie dostaje się 6 że sprawdzianu napisanego na 100% ;)

Avatar sssstttt

20 czerwca 2024, 20:05

@Archiwator: A u mnie tylko za "osiągnięcia wybitne", czyli na przykład laureat konkursu wojewódzkiego.

Avatar CzarnyGoniec

Edytowano - 14 stycznia 2017, 16:27

Nie rozumiem tej gadki o koniecznych zadaniach dodatkowych
przecież on przez te 12 dni w roku robi coś dodatkowego, nie?
No i ma też dzięki temu bardziej obszerną wiedzę, nie tylko z jednego obowiązkowego materiału

Avatar lorax12

11 stycznia 2017, 18:42

No tak nie bardzo
U mnie 6 jest tylko za wiedzę nadprogramową

Avatar Krzyniu

14 stycznia 2017, 12:04

@lorax12: Gimbaza?

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2017, 12:20

@Krzyniu: u mnie w średniej też tak było..

Avatar Krzyniu

14 stycznia 2017, 12:25

U mnie w gimbazie też, ale w liceum już 6 jest z założenia od 95%. Inna sprawa że rzadko kiedy jest tak ustawiona punktacja, a jeszcze rzadziej się te szósteczki dostaje.

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2017, 12:38

@Krzyniu: w sumie to 6 tylko za wiedzę ponadprogram, olimpiady poza szkolne z zajęciem co najmniej podium itd.. ale to moje technikum, w sumie to oceny powinny być wszędzie równe i najlepiej w skali 1-5.

Avatar lorax12

14 stycznia 2017, 13:52

@Krzyniu: Ta
Ostatnia

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2017, 12:59

Mój kolega dostał 5+ za wypracowanie, bo raz zapomniał napisać przecinka. ;-;

Avatar mr_sikorka

14 stycznia 2017, 13:37

Ja zawsze w klasie 1-3 miałem 6- ze sprawdzianu i pół punkta do maksymalnej ilości punktów

#noonecares

Avatar kokosek112

14 stycznia 2017, 13:35

u mnie 5+

Avatar mortzmargonem

14 stycznia 2017, 12:51

Przecież to ku*wa logiczne!

Avatar Donald_Trump

14 stycznia 2017, 12:48

Czysta matematyka...

Avatar Sadistic_Lady

14 stycznia 2017, 12:08

W tym programie
100% - 6
99.99% - 1

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2017, 17:38

Zależy z czego czasami jest 95%+ dodatkowe, czasami 100%+dodatkowe lub 100%

Avatar Monster_

11 stycznia 2017, 17:33

U mnie 6 jest za 100% punktów + zadanie dodatkowe :D

Avatar Eiala

11 stycznia 2017, 17:32

Nope. 6 za 100%
Albo w ogóle.

Avatar kcelej21

11 stycznia 2017, 17:27

6 się dostaje za 100%...

Avatar czarny_ksienrzyc

11 stycznia 2017, 17:13

Nie u mnie w szkole...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zdeklasowani znowu

Dobrze czasem się oderwać

Żartownisie

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka