Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Tacy sami, a ściana między nami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2017, 14:13
Ja pier.. Ten obrazek ;__;
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:43
FAZA a nie to ja tylko spadłem z krzesła
Odpisz
11 stycznia 2017, 20:40
CANT WAKE UP
Odpisz
11 stycznia 2017, 20:44
WAKE ME UP INSIDE
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:13
@sylwon1234: łejk mi ap insajd!
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:07
SEJF MI!
KOL MAJ NEJM ENT SEJF MI FROM THE DARG!
Odpisz
12 stycznia 2017, 00:03
Przez ten avek myślałem że to mój komentarz i się zastanawiałem kiedy to napisałem ._.
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2017, 05:33
Ale... U mnie przeważa pomarańczowy, a u ciebie niebieski...
One są tak podobne, że aż wcale...
Odpisz
12 stycznia 2017, 09:31
@sylwon1234: chodzi o mój
Odpisz
12 stycznia 2017, 09:45
Myślałem, że jesteś lapis_lazuli i też nie ogarnąłem o co chodzi...
Odpisz
12 stycznia 2017, 10:01
@sylwon1234: hehe
Odpisz
14 stycznia 2017, 17:29
Ja myślałem że masz rozdwojenie jaźni czy coś i później zobaczyłem na nicki ._. Można tak trollować ludzi
Odpisz
14 stycznia 2017, 17:51
@Fina258: No w sumie niby można ale ban to dobry argument przeciw temu pomysłowi
Odpisz
14 stycznia 2017, 18:00
@sylwon1234: Bring Me To Life,zajebista piosenka
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:36
@Pandzianikki: tak
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:07
Ja mam takie krzesło biurowe, które może się odchylać do tyłu.
Odpisz
14 stycznia 2017, 20:02
@FuryGaming: A ja takiego nie mam.
Odpisz
15 stycznia 2017, 01:45
@FuryGaming: ja gdy dostałem takie krzesło z odchylanym oparciem, miałem zawał 2 razy w tygodniu
Odpisz
14 stycznia 2017, 23:13
Odpisz
14 stycznia 2017, 20:52
Tzoo
Odpisz
14 stycznia 2017, 20:50
wake me up inside.
Odpisz
14 stycznia 2017, 20:16
true
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:24
Co trzeba wpisać, aby odnaleźć tego meme?
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:23
@Davido: .
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:10
.
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:18
@Davido: .
Odpisz
12 stycznia 2017, 07:22
@Lukasgda123: Wpisuje "." i nie działa. Następnym razem piszcie prawdę.
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2017, 18:31
@Davido: Nie wiem, ale jak wpisałem "menu chair" znalazłem coś takiego:
Odpisz
14 stycznia 2017, 18:36
@Davido: Can't wake up
Odpisz
14 stycznia 2017, 17:52
SEEJWW MII
Odpisz
14 stycznia 2017, 17:12
i to uczucie gdy sam jestes fotelem
Odpisz
14 stycznia 2017, 17:06
łejk mi ap!!!
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:16
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:14
Życie na krawędzi...
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:52
Mam dokładnie tak samo
Odpisz