Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2017, 20:29

Działa, akurat słucham openingów z Naruto i działa na każdym..

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2017, 16:52

działa :v /watch?v=_kIb_eVWRIk

Avatar kasjan132pl

22 stycznia 2017, 12:19

podejrzewam że nikt nie słucha tego co ja

K.Flay, chill trap, trap, IDM/Experimental, Contemporary hiphop, Miscellaneous

Avatar DziwnyPan

18 stycznia 2017, 20:14

Darude Sandstorm

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2017, 20:29

Ruskie Parodie,Ruskie Techno,Soundtracki z gier i piosenki z lat 70 ;-;

Avatar crimzon

18 stycznia 2017, 09:57

Nie ruskie twchno, tylko Hardbass...

Avatar Vlodziu

18 stycznia 2017, 15:42

@crimzon: techno*

Avatar Krybex101

11 stycznia 2017, 22:35

kiedyś grałem w patapon 3 przez 4 godziny i nic mi się nie stało

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar YetiUa

16 stycznia 2017, 01:35

@Krybex101: pon pata pon pata

Avatar Rrtt1

17 stycznia 2017, 09:24

@YetiUa: don dodon dodon

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2017, 09:07

Ja słucham Nightcore, metal, rap i rock.

Avatar DrDamian_

16 stycznia 2017, 11:38

Też słucham Nightcore, piona

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2017, 14:19

@DrDamian_: Piona.

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2017, 22:13

No i mamy trupa

Avatar wiki954

14 stycznia 2017, 21:01

To cud, że moje serce nie eksplodowało.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar GirlGaming

15 stycznia 2017, 15:06

@wiki954: mogę się dołączyć do dyskusji-tak się składa, że słucham chyba wszystkich z wyżej wymienionych...

Avatar SamurajSonia

15 stycznia 2017, 20:16

@iger3: Skillet <3

Avatar
Lunia21

15 stycznia 2017, 01:24

Słucham japońskiego techna ;_;

Avatar mrofpower

15 stycznia 2017, 09:02

c-co to jest ;-;

Avatar
Lunia21

15 stycznia 2017, 13:36

@mrofpower: Vocaloidy

Avatar
Captain_0bvious

15 stycznia 2017, 11:22

Często to czuję. Zwłaszcza przy mocniejszych kawałkach Iron Maiden

Avatar link111

15 stycznia 2017, 09:07

We Are Number One!

Avatar rogaliq

15 stycznia 2017, 04:44

darude - sandstorm

Avatar taranee4545

15 stycznia 2017, 04:14

Rozumiem żart, ale... cisza to nie muzyka. Cisza to brak jakichkolwiek dźwięków, więc bicie serca się nie zmieni.

Avatar PolonezSSJ1

15 stycznia 2017, 02:41

Kelthuz!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tymi się chodzi

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka