Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2017, 14:55
38,5 to nie najlepszy model dla początkujących
Lepiej wziąć 15
Odpisz
12 stycznia 2017, 16:06
@lorax12: 15 to model dla piczek zabawa zaczyna się od 20.
Kto normalny ma taki krótki karabin?
Odpisz
12 stycznia 2017, 16:23
@login00: Ja
Odpisz
12 stycznia 2017, 16:33
@matix044: [*]
Odpisz
12 stycznia 2017, 18:25
@login00: nie wiem... nastolatek?
Odpisz
13 stycznia 2017, 07:55
@lorax12: od kiedy nastolatki są normalne?
Odpisz
13 stycznia 2017, 18:12
@login00: nie mam pojęcia
Odpisz
14 stycznia 2017, 08:07
@lorax12: wtf
Odpisz
14 stycznia 2017, 09:08
@rogaliq: coś nie pasuje?
Odpisz
14 stycznia 2017, 11:06
@login00: ja jestem szesnastolatkiem, ale zawsze słyszę, że wyglądam na 20-21(191wzrostu, a stopa 47 to się domyślcię jaki karabin mam)
Odpisz
14 stycznia 2017, 11:14
@DziwnyPan: Lol widziałem kiedyś gościa podobnego do ciebie tyle że miał coś koło 1.7m (domyślasz się chyba o co mi chodzi)
Odpisz
14 stycznia 2017, 12:36
@login00: ku*wa, twoja wiedza ;_;
Odpisz
14 stycznia 2017, 12:36
@rogaliq: nah
Odpisz
14 stycznia 2017, 13:50
@rogaliq: hm?
Odpisz
15 stycznia 2017, 00:38
@DziwnyPan: 0?
Odpisz
15 stycznia 2017, 11:38
@ArturPL: ;)
Odpisz
4 lutego 2019, 11:20
@DziwnyPan: :)
Odpisz
11 marca 2021, 11:04
@Slithey: :D
Odpisz
12 stycznia 2017, 14:57
Jak dobrze pamiętam 36cm to wr więc fake
Odpisz
12 stycznia 2017, 14:41
?
Odpisz
12 stycznia 2017, 14:41
benis
Odpisz
12 stycznia 2017, 14:46
@TerratorEK:
Odpisz
12 stycznia 2017, 14:48
@SzyMONECKI009:
Odpisz
12 stycznia 2017, 14:49
@TerratorEK: chodzi o co z tymi liczbami codziło tej ci była na spacerze
Odpisz
12 stycznia 2017, 14:50
Stopnie gorączki
Odpisz
12 stycznia 2017, 14:55
@SzyMONECKI009: Caaaaaałkowita prawda...
Odpisz
12 stycznia 2017, 15:00
@SzyMONECKI009: dzięki
Odpisz
12 stycznia 2017, 15:13
Ludzie sobie z ciebie potwornie śmieszkują, więc się zlituję i powiem, że chodzi o rozmiar beniza, który już pewnie sam wiesz co robił.
Odpisz
12 stycznia 2017, 16:47
Właśnie że nie bo ta pierwsza pisała o chorobie a ta druga zrozumiała co innego.
Odpisz
14 stycznia 2017, 11:41
@SzyMONECKI009: A może to było o 2 facetach?
Odpisz
12 stycznia 2017, 14:43
- Już znalazłam, Ciebie. Ale końcówka z tego mi nie wystarcza.
Odpisz