Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2021, 19:13
Własne, że to znaczy. Ciekawe jakie to uczucie być gw...onym przez macki.
Odpisz
7 listopada 2020, 18:58
Ale za to fajnie się to ogląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:40
Z czego?
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2017, 23:23
@JakubJJJ: Anime to Kiniro Mosaic
Odpisz
15 stycznia 2017, 13:21
Kolejna fikcyjna osoba popiera ten protest ^^
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:05
@TheGreatcat: imię poproszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 stycznia 2017, 16:09
@pomada: Renamon of course XD
Odpisz
15 stycznia 2017, 16:13
@TheGreatcat: zachowam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:34
@pomada: Nawet o tym ku*wa nie myśl ಠ_ಠ
Odpisz
16 stycznia 2017, 12:01
@renamon: mam pytanie
bo jak tam patrzę to się zastanawiam: pozowałeś, czy to ukryta kamera?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 stycznia 2017, 12:08
@pomada: Karen Kujo
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2017, 17:05
jest jeszcze kilka rzeczy poza mackami
niestety kiedyś próbowałem to sprawdzić ;-;
Odpisz
15 stycznia 2017, 11:01
@pomada: PRÓBOWAŁEM?
Odpisz
15 stycznia 2017, 12:51
*próbowałem znaleźć coś innego w internecie
larwy... nie szukajcie larw...
Odpisz
15 stycznia 2017, 13:49
@pomada: Myślałem że na sobie coś próbowałeś (´ '͜ʖ' )
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:49
A z tyłu za nią się czają.
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:57
Walczmy o prawa waifu!
Odpisz
12 stycznia 2017, 15:21
nie wiem co napisać więc
Ayaya!
Odpisz
12 stycznia 2017, 15:22
@login00: Ayaya!
Odpisz
12 stycznia 2017, 15:24
*niespodziewany zwrot akcji*
Aya!
Odpisz
12 stycznia 2017, 15:29
@login00: *Jeszcze bardziej nie spodziewany zwrot akcji*
Arararararararagi-san!
Odpisz
12 stycznia 2017, 15:33
*jeszcze bardziej-bardziej niespodziewany zwrot akcji*
Odpisz
12 stycznia 2017, 15:35
@login00:
Odpisz
12 stycznia 2017, 15:36
@Pawcio213:
Odpisz
12 stycznia 2017, 15:39
@login00:
Odpisz
12 stycznia 2017, 19:34
@login00: Rem is best girl
Odpisz
13 stycznia 2017, 07:57
@eRJot: Została bardzo źle potraktowana. [*]
Odpisz
13 stycznia 2017, 18:14
@login00: Betelguese <3 XD
Odpisz
13 stycznia 2017, 22:10
@eRJot: Jedyna prawdziwa waifu(Hasbundo). <3
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:56
@eRJot: Potwierdzam
Rem jest uroczym Bogiem Śmierci
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:25
Oj za dużo widziałem ;-;
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:51
jestem za mięszmem(BŁOND ORTOGRAFICZNY ZOSTAŁ DODANY SPECJALNIE), ponieważ mięszmo jest fajne i jeszcze lepsze
HWAŁA SCHABOWY!
Odpisz