Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wampirra107

Edytowano - 15 stycznia 2017, 13:02

a więc co będzie zamiast gimby nie znajo?

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2017, 13:42

@wampirra107: #podstawówkoczanienieznajo

Avatar flipereq

14 czerwca 2019, 11:01

@wampirra107: #podludzienieznajo

Avatar flipereq

14 czerwca 2019, 11:00

Już za 5 dni

Avatar Andrea27

15 stycznia 2017, 19:52

Mam dziwne wrażenie że to gimnazjum w Woli Uchruskiej

Avatar heros1999

Edytowano - 15 stycznia 2017, 15:19

to zła szkoła jest 😃. fajne rzeczy się tam działy 😀

Avatar
lolman533

12 stycznia 2017, 16:53

Avatar bartek29820

12 stycznia 2017, 16:59

Lol, na pomysł wpadłem dosłownie pół godziny temu, a obrazek randomowy z google xD

Avatar HanSono

15 stycznia 2017, 13:44

@bartek29820: Co to za avek?

Avatar
Suchotnik

Edytowano - 12 stycznia 2017, 16:39

Skoro będzie 8 klas podbazy to oznacza że ci co byliby normalnie w 3 gimnazjum będą w technikum/liceum...

Ta myśl mnie przeraża...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar Nanook

12 stycznia 2017, 19:18

@Myszkapl: No to brawo dla nich. Mało kto ma takie kompetencje, a zwłaszcza w miastach, gdzie jest dużo nauczycieli i nie ma potrzeby mieć takich szerokich kwalifikacji.

A co do krytyki, to skoro mam powód krytykować tę reformę i mam również sensowne argumenty przeciw tej reformie to nie rozumiem po co miałbym się powstrzymywać. Nie żeby to mi sprawiało przyjemność, ale głupotę u rządzących należy tępić.

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2017, 23:54

mój brat pójdzie do szkoły średniej w wieku 14 lat bo po pierwsze do średniej będzie sie chodziło rok wcześniej a po drugie poszedł do 1 klasy gdy miał 6 lat

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2017, 21:20

No ale po co to zmienili?

Avatar panPepe

12 stycznia 2017, 20:43

A ja jestem w 1 gimnazjum i tak trochę słabo bo do liceum bedzie 2 razy więcej osób do przyjęcia

Avatar Izuchna

12 stycznia 2017, 18:26

A tak bardzo chciałam być gimbusem :(

Avatar creeper_girl

12 stycznia 2017, 19:00

@Izuchna: Możesz być gimbusem. Ale gimnazjalistą już nie.

Avatar LanTuFri123

12 stycznia 2017, 19:03

@Izuchna: Ja gimba ostatni rok mi się udało :3

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2017, 20:18

@LanTuFri123: Mi też heh.

Avatar FanNinjaKiwi222

12 stycznia 2017, 17:28

podstawówka nie zna.

Avatar BabkaZmarihuano

12 stycznia 2017, 17:12

Dawać łysi wypijem rozpuszczalnik

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar SzyMONECKI009

12 stycznia 2017, 17:50

Avatar caltinks_2

12 stycznia 2017, 18:34

@FanNinjaKiwi222: Łagry i tortury

Avatar DaKnight

Edytowano - 12 stycznia 2017, 17:01

Ostaknio jak jechalem autobusem słyszałem jak moherowe bereciki mówiły do siebie ,,dobrze że usuwają gimnazjum,patologii już nie będzie,,.Będzie patologią i to nawet większa bo ,,gimnazjaliści,,będą dreczyć podstawówkę

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2017, 16:59

*bije brawo*

Avatar MevinW

12 stycznia 2017, 16:55

Ludzie z 1 gim. i 2 gim. będą teraz dręczyć np. 3 podstawówki. Dobra Zmiana

Avatar crimzon

12 stycznia 2017, 16:54

Za górami, za lasami, mieszkał góral z warzywami.A że od warzyw był bardzo zdrowy, dziarsko podciągnął spodnie, i oznajmił, iż idzie na Jeja i nie wie kiedy wróci.

Mijały lata, a góral nie wracał, ponieważ dobrze mu było na Jeja.Jednakże pewnego dnia w poczekalni, natrafił się na szczególny przypadek obrazka.

Był to obrazek z Google Play(a przynajmniej tak słyszałem), którego treść znał już z innego.

Ujrzawszy to, góral nie uwierzył.W zaskoczeniu tak odskoczył, że spadł na krzesło i skręcił kark.

Morał z tej bajki jest jasny i znany od lat wielu.

Brzmi on

BYŁO!

Avatar
lolman533

12 stycznia 2017, 16:55

@crimzon: K.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cóż za brak szacunku

Dobrze czasem się oderwać

Albo dla osób w spektrum

To musiało być męczące

Totalnie

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka