Zdjęcia artystycznie połączone przez sztuczną inteligencję
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Powodzenia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Rel
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2018, 22:50
rozkminiłem to, pierwszy obraz to grafika a drugi to styl graficzny
Odpisz
14 stycznia 2017, 19:57
nazwa programu?
Odpisz
14 stycznia 2017, 21:31
@Miguelp: Podobnie działa Prisma, ale nie wiem czy to to. Na telefony, jak coś.
Odpisz
15 stycznia 2017, 13:22
@IkoUchiha: ok thx
Odpisz
1 stycznia 2018, 13:04
@Miguelp: deep dream chyba
Odpisz
13 stycznia 2017, 08:02
Było.
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2017, 13:42
Chwila. Dlaczego każdy komentarz ''Było'' ma co najmniej 1 strzałkę w dół ? Kiedy pod innymi obrazkami tak nie jest :o (Może czegoś nie pojmuję :o może wiedza o tym jest dla innych klas, albo jest specjalny skill :o)
Odpisz
13 stycznia 2017, 18:01
@Sans_: bo ludzie nie rozumieją ze było :o)
Odpisz
14 stycznia 2017, 19:20
@lorax12: (Miał być tutaj tak mądry, śmieszny i innowacyjny komentarz że (tutaj miało być coś tak śmiesznego że (tutaj też miało być coś śmiesznego) ale zapomniałem że (nosz kur...)
Odpisz
14 stycznia 2017, 19:42
@Sans_: spoko
Odpisz
13 stycznia 2017, 21:39
już za killa lat sztuczna inteligęcja przejmie świat
(to moje zdanie )
Odpisz
13 stycznia 2017, 21:55
@marzistich: za kilka lat sztuczna inteligencja nie będzie miała co przejmować
Odpisz
14 stycznia 2017, 16:38
@KsionszeFenszuf:
hahahaha dobre i prawdziwe
:)
Odpisz
14 stycznia 2017, 18:49
@marzistich: Dziękuje dziękuję
Odpisz
14 stycznia 2017, 14:22
zajebiste
Odpisz
14 stycznia 2017, 11:27
hehe artificial intelligence hehe
Odpisz
14 stycznia 2017, 09:19
JoJo reference.
Odpisz
14 stycznia 2017, 09:23
@jasnib: Is that a JoJo reference?
Odpisz
14 stycznia 2017, 10:19
@Soberker: It's a JoJoke.
Odpisz
14 stycznia 2017, 10:20
@coolskeleton95: But really, it was me DIO!
Odpisz
14 stycznia 2017, 08:13
Future is now.
Odpisz
14 stycznia 2017, 01:16
Fajne
Odpisz
14 stycznia 2017, 00:57
Wyborne
Odpisz
13 stycznia 2017, 23:35
*algorytm, nie AI!
Odpisz
13 stycznia 2017, 22:27
Chwalcie się swoimi działami ^_^
Odpisz
13 stycznia 2017, 22:41
@maroko11: Ekem, dałem nieco wyżej link, gdzie każdy może się chwalić, nie spamując pod obrazkiem. Masz jeszcze raz, żebyś nie musiała scrollować w górę: http://www.grupy.jeja.pl/5859,fuzje-ai.html
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:13
ktoś wie jak nazywa się ten bot?
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:20
@RussiaBall: .
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:20
@RussiaBall: podpinam się pod pytanie.
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:22
@RussiaBall:
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:25
@RussiaBall: .
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2017, 23:25
@RussiaBall: [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] taktyczny lenny dolar
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:26
@Wolfmer: ·™
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:26
@RussiaBall: Staromodna, taktyczna kropka .
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:34
@Pootis87: ...
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2017, 23:35
@RussiaBall: [K] Potas w słoiku do obserwacji wątku
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2017, 23:36
@Jasnowidz: Taktyczna Eeevee do obserwowania wątku.
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:37
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:40
@RussiaBall: .
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:40
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:41
Kosmos w słoiku do obserwowania wątku
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:42
@RussiaBall: Każdy suę podpina XD
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:43
@RussiaBall: .
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:45
Mam, nazywa się: Deep Dream Generator
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:47
@Chyba_Rak: Ty wygrałeś tą milkę
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:48
@Bastet_Deity: Dziękuję :)
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:48
@Chyba_Rak: dziekuje i ps dla wszystkich japie**ole jaki spam w powiadomieniach miałem ;___;
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:49
@SecretGirlx3: .
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:53
@RussiaBall: Me tu maj friend ;_;
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:57
@Chyba_Rak: masz ziemniaka
Odpisz
13 stycznia 2017, 00:00
@RussiaBall: Łoooo kolejny do mojego spa dla ziemniaków *.* Dziękować
Odpisz
13 stycznia 2017, 00:00
@Chyba_Rak: i pierwszą udaną przeróbkę
Odpisz
13 stycznia 2017, 00:02
@Chyba_Rak: Masz darmowego mema.
Odpisz
13 stycznia 2017, 00:02
@RussiaBall: Zrób nowego epickiego awka
Odpisz
13 stycznia 2017, 00:05
@Chyba_Rak: trzeba czekać bo jak się wszyscy rzucili to 16 osób w kolejce o trochę to zajmuje
Odpisz
13 stycznia 2017, 00:11
aktualnie przetwarza się eevee więc poczekaj na efekt :v
Odpisz
13 stycznia 2017, 00:13
o Boże nie ;_;
Odpisz
13 stycznia 2017, 00:24
@RussiaBall: Mityczny Bóg Evee. Nieźle, trochę zazdroszczę.
Odpisz
13 stycznia 2017, 00:28
@RussiaBall: Tobie jakoś te fuzje wychodzą znacznie lepiej. U mnie kolory tak fajnie się nie zmieniają. Mimo wielokrotnej fuzji mojego zdjęcia z różnymi zdjęciami trylobitów wciąż nie przybrałem koloru skamieliny :/
Odpisz
13 stycznia 2017, 00:40
@Kejdzej: I tak, dałem to tutaj dla tego by wszyscy którzy śledzili wątek to zobaczyli.
Odpisz
13 stycznia 2017, 00:54
@Kejdzej: wystarczy dobrać zdjęcie z kolorami panującymi do zdjęcia głównego
Odpisz
13 stycznia 2017, 00:56
@RussiaBall: Dobry w to jesteś. Spróbujesz zrobić coś fajnego z moim trylobitem z awka?
Odpisz
13 stycznia 2017, 01:01
@Kejdzej: ten moment kiedy szukasz trylobita a znajdujesz to
Odpisz
13 stycznia 2017, 01:07
@Kejdzej: polaczylem trylobita z ta babka co ci wysłałem
Odpisz
13 stycznia 2017, 01:09
@Kejdzej: and he name is John Trylobit tudududu tudududu
Odpisz
13 stycznia 2017, 01:14
@Kejdzej: jedynie to jako tako wygląda
Odpisz
13 stycznia 2017, 01:17
@RussiaBall: To ostatnie piękne, może wrzucę na profilowy gdy minie 2 luty i będę się musiał pozbyć czapeczki. A jakby tak zrobić z jakimiś kamieniami szlachetnymi...
Odpisz
13 stycznia 2017, 01:19
@Kejdzej: tu z lekką moją obróbką
Odpisz
13 stycznia 2017, 01:52
@Chyba_Rak: Ok, coby już nikt nie wrzucał swoich fuzji do tutejszych komentarzy, stworzyłem grupkę, gdzie możemy się dzielić tego typu obrazkami: http://www.grupy.jeja.pl/5859,fuzje-ai.html
Odpisz
13 stycznia 2017, 06:36
@Chyba_Rak:
Odpisz
13 stycznia 2017, 07:09
@RussiaBall: O jaa
Ale urocza Eevee.
Odpisz
13 stycznia 2017, 08:07
@RussiaBall: ja widziałem coś takiego i to było zrobione chyba na foto shopie
Odpisz
13 stycznia 2017, 22:36
@Chyba_Rak: DINGDINGDINGDING!!!! WYGRAŁEŚ ZIELONĄ LOTERIĘ!!!!!!
Odpisz
13 stycznia 2017, 22:19
trochę nudne
Odpisz
14 stycznia 2017, 13:15
@ALKATRAZ: Nudne jest to, że nie odpowiadasz na komentarze pod profilem :V
Odpisz
14 stycznia 2017, 14:12
@Kejdzej: Aj gdyby odpowiedział... Mmmmh... Aż się by mi mokro zrobiło!... Tzn. Wodą bym się zalał
Odpisz
28 czerwca 2024, 13:49
@Fina258: i zrobiło ci sie mokro jak już to zrobił?
Odpisz
29 października 2024, 21:15
@PuyoPuyo: Zalałem się wodą wiele razy od tego czasu. Ty pamiętam ze też
Odpisz
29 października 2024, 21:23
@Fina258: omg fina
Odpisz
29 października 2024, 21:34
@PuyoPuyo: Das me, hunlo
Odpisz
13 stycznia 2017, 21:39
HOL HORSEE
Odpisz