Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Fajnie że odpowiedzieli
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jeszcze jak
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2024, 22:10
Tata mówił, że to najgorszy zamek
Odpisz
30 grudnia 2018, 00:45
stare dobre homam 3
(Heroes of might and magic 3)
Odpisz
6 października 2018, 12:52
Jestem codziennie przed kompem. Udało się
Odpisz
16 stycznia 2017, 07:19
Jeśli mówimy o świece realnym, nie mam takiego miejsca. Nigdy nie podróżowałem ani nie zwiedzałem świata, tak naprawdę nie znam świata po za Rybnikiem (Który jest brzydki w ch*j).
Odpisz
16 stycznia 2017, 07:20
@xAzumiKx: Przykro mi takie mamy klimaty XD
Odpisz
16 stycznia 2017, 07:23
@arenak1111: Zostanę w San Andreas i Skyrim.
Odpisz
16 stycznia 2017, 08:01
@xAzumiKx: Zgadzam się z tobą, że Rybnik jest brzydki. Już Żory są ciut ładniejsze.
Odpisz
16 stycznia 2017, 08:02
@DrDamian_: Wszystko jest ładniejsze od Rybnika. A na pewno zdrowsze.
Odpisz
16 stycznia 2017, 09:01
@xAzumiKx: Mosz recht
Odpisz
16 stycznia 2017, 09:31
@xAzumiKx: Powiedz jak dojść do skyrim?
Odpisz
23 stycznia 2017, 19:48
@mateczek123: Najpierw musisz się dostać na najbardziej wysuniętą na północ część Morrowind a potem na zachód. Gratulacje witamy w Skyrim! W okolicy znajduje się Windhelm. A gdzie leży Morrowind? Musisz znaleźć anomalie na środku Bałtyku i ta teleportuje cię na wybrzeża wschodnie Morrowind
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:06
@arenak1111: Dzięki, a teraz idę do Ulfrica by dołączyć do gromowładnych
Odpisz
14 stycznia 2017, 15:03
Ekhem. Feniksy ze względu na przyrost są najlepszą jednostką 7 lvl. Następne są Archanioły, a potem behemoty i czarne smoki. BTW zauważyliście, że jest to screen z HoTy? Ten budynek nad ołtarzem wody to sanktuarium popiołu zwiększający przyrost feniksów do 2, nie ma go w AB an SoD. Osobiście nie jestem fanem, ale faktem jest, że jest to banowany na turniejach zamek.
Odpisz
14 stycznia 2017, 15:18
Najlepsze są czarne smoki. Są odporne na magie to nie dostaną implozją
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2017, 15:27
@miecio6: Co z tego, jak i tak feniksów jest 2x więcej. Szybiej padają, ale się dodatkowo wskrzeszają. Jeśli mi nie wierzysz, to tu masz link:
"imperium heroes net pl/temat/1239/1"
Przepraszam, na podium nie ma czarnych smoków, tylko z behemotami na 3 miejscu są tytani. A odnośnie odporności na magię:
Nie dostaną: modlitwą, tarczą, błogosławieństwem, klonowaniem, wskrzeszeniem... przy dużych armiach, to te czary mają znaczenie.
Odpisz
16 stycznia 2017, 09:24
Co z tego ze 7lvl dobry jak reszta do dupy. Wrota zywiolow to jest slaby zamek. Ale to zalezy od umiejetnosci i mapy bo np. Bastion na duze mapy wymiata bo skarbiec daje full hajsu.
Odpisz
16 stycznia 2017, 09:50
@klej12: Żywiołaki magii też są mocne ze swoim obszarowym atakiem i ulepszone rusałki ze swoją prędkością i ignorowaniem kontrataku potrafią być bardzo silne, jeśli umie się je wykorzystać
Odpisz
16 stycznia 2017, 09:51
@klej12: Z skarbcem się zgodzę, ale to o WŻ, jest po prostu śmieszne. Żywiołaki Magii są świetne, atakują przyległych wrogów i powstrzymują kontrę. Z specjalizacją bohatera wymiatają. Żywiołaki burzy i lodu to szybko dostępne jednostki strzelające. Rusałka powstrzymuje kontrę, co w początkowych bitwach pozwala wygrywać bez strat. Magiczny uniwersytet gwarantuje potrzebne szkoły magii.
heroes thelazy net/wiki/Conflux na samym dole strony jest napisane: "WARNING! This town is often considered too strong and thus is banned in many multiplayer games/tournaments."
Nie upieram się, że Conflux to najlepszy zamek, wygrywa zawsze i wszędzie, jednak denerwują mnie takie opinie, że jakiś zamek jest słaby. Nawet cytadela (fortress) ma swoje zalety i w pewnch warunkach deklasuje przeciwników (obszarowy atak hydr i zabójcze spojrzenie gorgon). Taki bastion, którym uwielbiam grać, jest po prostu słaby do oblężeń, bo ma 1 strzelców i 2 jednostki latające. Necro na małych mapach zbyt wiele nie zdziała, a loch i forteca (tower) są drogie. Ale i tak wolę moje kochane Cove za Sea Dog'i i za niesamowity piracki klimat.
Pozdrawiam - kris7768
(Przepraszam za literówki, piszę to na telefonie)
Odpisz
23 stycznia 2017, 15:00
Bardzo mozliwe ale zapewne jest to dobry zamek tylko dla profesjonalnych graczy. Dla mnie i dla mojej rodzinki ten zamek jest zalosny bo nikt nim nie umie dobrze grac :p
Odpisz
16 stycznia 2017, 22:19
San Escobar
Odpisz
16 stycznia 2017, 08:53
Tylko akademia!
Odpisz
16 stycznia 2017, 09:48
@DaKnight: Chyba masz na myśli Fortece, bo w HIII nie było takiego zamku jak Akademia
Odpisz
16 stycznia 2017, 11:40
@Kejdzej: Racja,mój błąd.Akademia chyba była w V no chyba ze znowu się mylę.Dawno nie grałem.
Odpisz
16 stycznia 2017, 12:33
@DaKnight: Była w H IV
A Forteca to bardzo fajny zamek, zwłaszcza, jeśli jako herosa wybrałeś Solmyra, który miał specjalizację w łańcuchu piorunów. Jak dla mnie najlepszy bohater w całych H III
Odpisz
16 stycznia 2017, 14:57
@Kejdzej: Osobiście moim ulubionym bohaterem jest Astral,czyli rozwal wroga własną armia.
Odpisz
16 stycznia 2017, 16:38
@DaKnight: Z czego pamiętam hipnoza działała tylko na bardzo słabe oddziały i często podczas wielkich bitew nie można było jej użyć na nikogo
Odpisz
16 stycznia 2017, 19:25
@Kejdzej: ale zawsze to jakiś oddział dla wroga mniej,i jeden więcej dla siebie
Odpisz
16 stycznia 2017, 12:08
Settlersi?
Odpisz
16 stycznia 2017, 11:54
Odpisz
16 stycznia 2017, 09:51
Kto idzie ze mną na wycieczkę do górniczej doliny? Ostrzegam, że to bilet w jedną stronę
Odpisz
16 stycznia 2017, 09:22
#Team_Zamek
Odpisz
16 stycznia 2017, 08:45
Którędy do Groove Street?
Odpisz
16 stycznia 2017, 08:23
Ktoś powinien kiedyś zrobić taki Disneyland (Hommland?), gdzie są pobudowane zamki z HoMM. Byle jak najszybciej, zanim pokolenie ery Mc i CS'a zapomni o tej grze.
Odpisz
16 stycznia 2017, 08:11
#NekropolisMasterRace
Odpisz
16 stycznia 2017, 08:08
Ja tam zawsze biorę nekromantów.
Odpisz