Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Północne Węgry
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2017, 02:10
Więc wpisz w nie trójkąt a już będziesz miał 3.
Odpisz
17 stycznia 2017, 18:45
To się nazywa ,,Krąg życia''
Odpisz
17 stycznia 2017, 17:33
rly? okrąg ma nieskończenie wiele kątów, więc typek ma ułatwioną sprawę
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2017, 15:10
*ekhem* Watermark *ekhem*
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2017, 15:25
@SirPomarancza: Nowy regulamin już nie przebacza, admini poprostu kasują posty ze znakami wodnymi
Odpisz
14 stycznia 2017, 15:51
@xAzumiKx: często jeżeli dobry mem to usuwają tylko znak wodny
Odpisz
17 stycznia 2017, 12:21
@SirPomarancza:
Odpisz
17 stycznia 2017, 14:42
@kasjan132pl: ten mem ma 2 znaki wodne, czyle pewnie było.
Odpisz
17 stycznia 2017, 14:55
@Michalol222: Czasami dodają i w obrazku i na rogu aby zapobiec kradzieży
Odpisz
17 stycznia 2017, 14:40
moje wręcz sferą
(kula pusta wewnątrz)
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:20
Smutne, ale prawdziwe
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2017, 12:57
Ale okrąg ma kąt 360°.
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:45
@pawelek9889: not rly
Odpisz
17 stycznia 2017, 12:45
Skonstruuj kąt oparty na kręgu.
Odpisz
17 stycznia 2017, 12:12
miłość nie istnieje, no chyba ze płatna...
Odpisz
17 stycznia 2017, 12:18
@akaman151: to jest to się czuje do komputera/jeja
Odpisz
15 stycznia 2017, 00:07
Zgadzam się w 100%
Odpisz
14 stycznia 2017, 15:11
Miłość można znaleźć, ale kto mówił, że to ty będziesz jej doświadczał? Możesz patrzeć jak ktoś się mizia w parku, samemu przełykając gorzkie łzy. (potwierdzone przeze mnie)
Odpisz
14 stycznia 2017, 15:24
Ja mam inne patrzenie na świat, a mianowicie mam wyje**ne na wszystkich.
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2017, 15:38
Uczuć gdy idziesz przez park i widzisz coraz to więcej zakochanych par, a Twoim jedynym zmartwieniem jest niewygodnie zawiązany but i kot w domu.
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:41
@xAzumiKx: no i to jest podejscie do zycia
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:47
@Polalak: Aktualnie jestem na etapie kumulowania gniewu.
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2017, 15:41
Kiedy twoje życie staje się okręgiem to przypomnij sobie tytuł tej książki.
Odpisz
14 stycznia 2017, 14:37
True
Odpisz
14 stycznia 2017, 14:58
@Jasnowidz: łączmy się w bólu
Odpisz
14 stycznia 2017, 14:46
and sometimes kopas w dupas
Odpisz
14 stycznia 2017, 15:15
@benben7: Life is full of sasadzkasz
Odpisz
17 stycznia 2017, 12:42
@piard: Everyone can wbić you a knife in plecas
Odpisz