Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie po oczach
To się nie może nie udać
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2017, 21:13
Najwięcej na jeja.pl strzałek w dół na GokuBarts i pod obrazkiem "Mój Pies Paradoks"
Odpisz
16 stycznia 2017, 22:13
@Ashley12c: ile było?
Odpisz
16 stycznia 2017, 22:17
@tomek12321: 1465 teraz .
Odpisz
11 listopada 2017, 22:38
@Ashley12c: już 1815
Odpisz
3 stycznia 2022, 01:08
@kronim: 4200+
Odpisz
19 września 2022, 22:51
Już chyba 5 k, ale nie wiem
Odpisz
21 października 2017, 01:27
Dawać łapki w dól chce pobić rekord xD.
Odpisz
2 października 2017, 14:30
tez chce tyle strzałek
Odpisz
12 października 2017, 21:17
@Szymon2410: na zamówienie
Odpisz
13 października 2017, 13:59
dziękuje.
Odpisz
22 maja 2017, 08:02
Jaki był największy rekord strzałek w dół?
Odpisz
12 sierpnia 2017, 03:06
@Rafik005: ponad 1000
Odpisz
22 lipca 2017, 23:22
@KontoUsunięte: "You Idiot"
-Flowey the Flower
Odpisz
19 stycznia 2017, 14:16
*nawet śmieszny komentarz*
Odpisz
14 stycznia 2017, 23:13
jak sie jest elitka to nawet za bezsensowny komentarz mozna dostac duzo zielonych :^)
Odpisz
14 stycznia 2017, 23:26
@nie_lubie_was: Jestem na jeja od lat i wiem o czym mówisz...
Odpisz
16 stycznia 2017, 21:29
@Sebzer: nie chodzilo mi o to ze ja jestem elitka tylko o to ze wiem o ci chodzi bo to widzialem.
Odpisz
16 stycznia 2017, 23:10
@nie_lubie_was: Pomidor. c:
Odpisz
16 stycznia 2017, 23:33
@Sebzer: Współczuje.
Odpisz
17 stycznia 2017, 01:16
@Sebzer: np Alkatraz, pie**olnie coś bezsensu a dostanie miliard zielonych jak głupie by to nie było, a np ja dostane miliard czerwonych bo miałem czelność go "obrazić"
Odpisz
18 stycznia 2017, 21:39
@PchlaRenatka: ,,Ogórek ogórek kiełbasa żurek"-ALKATRAZ kolo 20 zielonych...
Odpisz
18 stycznia 2017, 12:30
ch*ja za długie.
Odpisz
17 stycznia 2017, 11:38
po prostu 5252463754 osób nie zna się na żartach
*liczba strzałek w dół to numer telefonu autora obrazka
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:10
@Frutti56: Już sprawdzałem heh... nie działa
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:15
***A za długie
Odpisz
16 stycznia 2017, 22:17
@Krzyniu: Coś się zepsuło, masz strzałki w górę.
Odpisz
17 stycznia 2017, 08:21
Bo to Krzyniek
Odpisz
17 stycznia 2017, 11:03
@creeper_girl: robimy rekord strzałek w górę? ;)
Odpisz
17 stycznia 2017, 11:14
@Zenon_Smolik: k
Odpisz
17 stycznia 2017, 14:48
@Zenon_Smolik: nie mi matoły tylko Krzyniowi
Odpisz
17 stycznia 2017, 08:46
zawsze tak jest
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2017, 21:59
5 miliardów to 5/7 ludzkości, ale jeja to strona polska, co oznacza że minusy dawali też kosmici!
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:09
lub multikonta
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:26
Jak 5/7 jak na świecie jest tylko 7 milionów ludzi.
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:27
ahaa
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:28
7... Milionów? Skrzydlo plz.
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2017, 22:29
@Monnx: No dobra możliwe że niedługo będzie 8 milionów bo w Azji jest sporo ludzi.
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:30
Ale MILIONÓW?
Nowe nauki. Zawsze wydawało mi się, że miliardy :v
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:31
@Monnx: Jakby było miliardów to byśmy się nie zmieścili.
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:32
A ile jest ludzi w Polsce?
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2017, 22:32
A nwm. Z 1000 na pewno.
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:35
Ty nas trollujesz!
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:38
@Monnx: http://www.obrazki.jeja.pl/63397,na-swiecie-zyje-tylko-7-milionow.html
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:47
@Monnx: jak można nie wyczuć takiego sarkazmu?!
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:48
@ciamciol: ah, no tak. prawie bym zapomniał. Nakrywka
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:50
to jak pewdiepie ma 50m subów?
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:56
@minszeff: Multikonta.
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:56
Halt
Odpisz
15 stycznia 2017, 04:24
Odpisz
15 stycznia 2017, 06:55
@minszeff: Multi konta
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:16
@dawidos1212: Polecam ten link co dałem ;)
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:21
Jakim cudem Duda miał tyle głosów?
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:26
Bo PiS oszukuje.
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:29
A ile ludzi żyje w Rosji?
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:47
Wystarczająco by tresować niedźwiedzie.
Odpisz
15 stycznia 2017, 13:20
Udajesz czy naprawde jesteś taki tępy? xD
Odpisz
15 stycznia 2017, 13:21
@dawidos1212: A jak myślisz?
Odpisz
15 stycznia 2017, 13:35
Myśle, że poprostu chcesz wywołać gównoburze.
Odpisz
15 stycznia 2017, 13:40
@dawidos1212: Myślałem, że ogarniecie, że piszę tak specjalnie po tym jak dałem link do tamtego obrazka.
Odpisz
16 stycznia 2017, 21:09
7 miliardów ._.
Odpisz
16 stycznia 2017, 21:16
@Dazzleflash: Trzeba spalić /s na stosie
Odpisz
16 stycznia 2017, 21:35
Smutne jest to, że jak nie dasz /s albo kappy to ludzie pomyślą, że ty tak na serio. I smutniejsze jest to, że nawet gdy napisałem, że piszę głupoty to nadal mnie poprawiają :')
Odpisz
17 stycznia 2017, 01:18
Ten uczyć kiedy chcesz potrollować ale nikt nie potrafi wyczuć sarkazmu...
Odpisz
17 stycznia 2017, 05:51
'You are an idiot'
Dr. House
Odpisz
17 stycznia 2017, 06:48
Co jest bardziej idiotyczne: napisanie głupoty i przyznanie się do niej, czy poprawianie tej głupoty po tym jak ktoś się już do niej przyznał?
Dowartościowość się chcecie, że umiecie przeczytać liczbę 7 miliardów?
Odpisz
17 stycznia 2017, 00:24
Jeja
Odpisz
16 stycznia 2017, 23:12
Myślałem że tylko ja pomyślałem o komentarzu GokuBarts i będę oryginalny ;(
Odpisz
14 stycznia 2017, 21:25
Na głównej jest aktualnie o tym lepszy obrazek
Odpisz
16 stycznia 2017, 21:37
@Davido: w końcu wenglan robił :v
Odpisz
16 stycznia 2017, 22:18
@Davido: fajny case tak btw
Odpisz