Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Ładne rzeczy
Ostry ten sędzia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2017, 09:57
A to nie powinno go odrzucić?
Odpisz
4 lutego 2017, 09:49
@JakubJJJ: Go nie ma praktycznie co odrzucić. Ten kaliber ma moc niewiele większą od kapiszona
Odpisz
5 lutego 2017, 18:03
@eretann: Kto ku*wa zaczyna zdanie od "go"? >.<
Odpisz
7 grudnia 2019, 11:16
@kotul: go larka
Odpisz
27 stycznia 2017, 14:15
To nie shotgun. To Garand ;-;
Odpisz
27 stycznia 2017, 15:10
@zurek1: To nie Garand, on był ładowany łódką na 8 naboi, a to jest jakaś strzelba...
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2017, 16:18
@THECystof: Przeciez shotguny chyba nie mają tego powiedzmy "dynksa" do zaciągnięcia. To jest według mnie jakiś stary karabin jednostrzałowy
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2017, 17:34
@zurek1: Spece od Battlefield 1 ?
Odpisz
27 stycznia 2017, 19:01
@SansSkeleton: W battlefielda 1 nigdy nie grałem -_- to że wiem coś o starej bronii nie znaczy że mam grę w której ta broń jest
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:22
@SansSkeleton: M1 Garand to broń z 2 wojny światowej... Więc to nie klimaty bf'a 1
Odpisz
3 lutego 2017, 16:48
@zurek1: To nie jest M1 Garand. To dubeltówka zwana też dwururką. Garand'a masz poniżej.
Odpisz
27 stycznia 2017, 23:17
toć to muszkiet
Odpisz
27 stycznia 2017, 21:39
A może to normalna broń w posiadaniu giganta.
Odpisz
27 stycznia 2017, 17:32
Chcę!
Odpisz
27 stycznia 2017, 15:54
jKai kaliber?
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2017, 17:15
@rudy4567: najmniejszy jaki istnieje to 2.45mm więc tutaj też mógł zostać zastosowany
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2017, 16:28
Ciekawe czy można tym zabić człowieka.
Odpisz
27 stycznia 2017, 14:14
z tym, że to nie shotgun...
Odpisz
27 stycznia 2017, 14:17
@Crido: Je**ć.... Strzelba...
Odpisz
27 stycznia 2017, 15:31
Mogę się mylić ale to chyba dwururka
Odpisz
27 stycznia 2017, 15:32
@Crido: Nie shotgun, ale nazwa minigun też nie pasuje :)
Odpisz
27 stycznia 2017, 15:36
@gineveh: ?
Odpisz
27 stycznia 2017, 15:37
@gineveh: Ale nikt nie nazwał tego minigunem ;-;
Odpisz
27 stycznia 2017, 15:38
No nie za bałdzo
Odpisz
15 stycznia 2017, 01:26
Kiedy chcesz w kokoś strzelić ale nie zabić .
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2017, 06:48
kokoś?
powodzenia na jeja z imieniem M*arcin
Odpisz
15 stycznia 2017, 06:59
@Freakok222: E tam, to już się wszysytkim przejadło.
Odpisz
27 stycznia 2017, 14:15
@Freakok222: ja mam w klasie Marcina
jest największym śmieszkiem w szkole
Odpisz
27 stycznia 2017, 14:03
pomniejszacz is real
Odpisz
15 stycznia 2017, 22:14
Mam pytanie widziałem na yt parę takich filmików z mega małymi strzelajacymi broniami pistoletami i karabinami i mam pytanie skąd oni to wzięli i gdzie to można kupić (o ile wgl można?)
Odpisz