Gdy przypadkiem zajrzę ludziom w okna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Z klasą się trzeba urodzić
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2017, 13:18
ja zawsze te domy niszczę...
Odpisz
26 stycznia 2017, 08:09
@FilipC4: #TeamNiszczeniewszystkiegocomasienadrodzewWorldofTanks
Odpisz
26 stycznia 2017, 08:29
@PanSernik: *Dołącza się*
Odpisz
26 stycznia 2017, 19:05
@PanSernik: yep
Odpisz
26 stycznia 2017, 19:56
@FilipC4: I ty oraz twoi towarzysze tracicie możliwość ukrycia się za nimi, po prostu uwielbiam takich graczy.
Odpisz
18 lutego 2017, 19:08
jak gram w WoT Blitz to zawsze, powtarzam ZAWSZE niszczę wszystkie samochody
Odpisz
26 stycznia 2017, 14:19
Dawno tak nie kisłęm xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:46
To co robią na mapie "Paryż"?
Odpisz
26 stycznia 2017, 12:21
To nie jest "Paryż"
Odpisz
26 stycznia 2017, 14:03
@GooseApocalypsE: Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz.
Odpisz
15 stycznia 2017, 13:41
Czy tylko ja ELCem jeździłem jak samochodem?
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:56
World of Lols, seria śmiesznych fragmentów z wota w wykonaniu użytkownika OneAndOnly016 na youtube. Polecam serdecznie.
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:16
Zagadka rozwiązana.
Odpisz