Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Frustrujące
Totalnie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2017, 17:01
kiedy słuchasz popka
Odpisz
18 stycznia 2017, 20:39
fuck logic
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:22
Tak się powinno słuchać polskich raperów
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:26
@EpicArcher: Popka i gangu plebani w ogóle nie powinno się słuchać
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:35
@TypowyPolak: I Zbuka, i Cypisa, i wieeelu innych...
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:41
@EpicArcher: a QUBIK?
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:48
@EpicArcher: Powiedz mi, a znajdę Ci przynajmiej 5 kawałków Polskiego rapu, które są fajne i nie pie**olą o Policji czy marihuanie.
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:50
@Lukasgda123: Jest takich wiele i ja to wiem ale bardziej mieliśmy na myśli ten nowoczesny "hip-hop". Chociaż i dzisiaj zdarzają się wyjątki, piosenki z dobrym przesłaniem i mądrym tekstem.
Odpisz
15 stycznia 2017, 16:05
@mooped: Moim zdaniem QUBIK i ReTo są fajni.
\________/
Odpisz
15 stycznia 2017, 16:26
@Izuchna: weź plz ._.
jak można słychać muzyki gdzie śpiewają wkółko o seksie i chlaniu? (mówię o Qubiku bo tego 2 nie znam)
Odpisz
15 stycznia 2017, 16:47
@mooped: W sumie to Lubię QUBIK'a bo jest o niebo lepszy od cypisa i jego piosenki mają jakiś rytm.
W sumie ReTa większość hejci bo u grgml było że podpie**olił bit ale jak dla mnie to ma świetny głos.
Odpisz
15 stycznia 2017, 17:06
@Lukasgda123: spoko spoko, tylko jajcujemy
Odpisz
15 stycznia 2017, 18:25
@Izuchna: nie znam ...
Odpisz
17 stycznia 2017, 00:22
@TypowyPolak: miss click niechcący dałem strzałkę w dół ;-;
Odpisz
18 stycznia 2017, 15:52
@Lukasgda123: Właśnie teraz jest mało dobrych raperow. Słucham praktycznie tylko palucha, kękę, kaliego, bro, eldo i sb. Kiedyś było ich dziesiątki...
Odpisz
18 stycznia 2017, 16:14
@mooped: a jak można słuchać disco polo gdzie jest to samo tylko gorzej zaśpiewanie
Odpisz
18 stycznia 2017, 16:45
@sieliwiak: Moja pani od muzyki nie znosi disco polo, a mamy zadanie domowe przynieść 3 teksty piosenek z tego gatunku.
#nobodycares
Odpisz
18 stycznia 2017, 17:30
@EpicArcher: Uwazasz cypisa za rapera?
Odpisz
18 stycznia 2017, 17:44
@Lukasgda123: Zeus wpisz
Odpisz
18 stycznia 2017, 17:43
No jakos trzeba sobie radzic jak dziewczyna dzwoni
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2017, 16:33
zielona strzałka pokazuje kierunek rozchodzenia się fal dźwiękowych
Odpisz
18 stycznia 2017, 16:12
poprostu Ted ma tak dobry słuch że jakby zbliżył by tel bliżej ucha to by ogluchł
Odpisz
15 stycznia 2017, 22:11
musze umrzeć by tg wiecej nie widzieć
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:51
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:18
Może słucha step Records
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:06
teraz lepiej
Odpisz